Sıkıldım kıyafet kavgasından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mütevazi hmmm
Şimdi senin hakkında milyoner olduğunu öğrendik yazlık da varmış eşinin de maddi durumu iyi bunların hepsini kısa aralıklarla yazdın. İçinde bu konularda yaran olmasa bunları dökmezdin.

Şimdi onu bunu geç de psikolojiden dersler aldım ve bir insanın neyden yana yarası varsa karşıdakini ondan vurmaya çalışır kendini oradan korumaya çalışır. sen geç her şeyi para koca evlilik hepsinden içinde bir yara var. Bize saldıracağına git sorunlarını çöz. Burada yazanları cahil cühela mı sandın
Aynısını geçirdim işimden. Orta halli bir ailede fakirlik görmeden büyüdüm zengin değilim olmadım da. Ama kimseye böyle para konusunda caka satmak aklıma gelmedi.
Bence kendis fakir bir hayattan zengin muhafazakar kocaya gitti. Parayı da sindirememiş belli oradan geliyor o sürekli para konuşma arzusu. Belli ki bir şeylerden vazgeçmiş para için

Şuan vermiyorum canım zamanında staj yaptım verdim istediğine şikayet edebilirsin diplomama bakar canim görevimi yapmak istersem de ona göre burdakileri de beklerim eğitime 🤣
Şu an veriyorum yazdın. Öyle millete hakaret edip, insanların namusuna şerefine laf edip kenara çekileyim yok. Sen bir git bakalım ifadeye. Avukatıma yönlendirdim tüm mesajlarını en geç yarına kadar dava açılmış olur. Geçmiş olsun şimdiden.

Mütevazi hmmm
Şimdi senin hakkında milyoner olduğunu öğrendik yazlık da varmış eşinin de maddi durumu iyi bunların hepsini kısa aralıklarla yazdın. İçinde bu konularda yaran olmasa bunları dökmezdin.

Şimdi onu bunu geç de psikolojiden dersler aldım ve bir insanın neyden yana yarası varsa karşıdakini ondan vurmaya çalışır kendini oradan korumaya çalışır. sen geç her şeyi para koca evlilik hepsinden içinde bir yara var. Bize saldıracağına git sorunlarını çöz. Burada yazanları cahil cühela mı sandın
Benim memlekette bi abi vardı, nasıl desem, böyle aynı ablanın anlattığı tarzda, ailesinin sözü dinlenirdi, çok açık olamıyorum, anladınız sayıyorum. 20 yaşındaydım ben feysbukum vardı. Abi bana mesaj attı işte babamı falan tanıyor, nasılsın iyi misin falan. Birden telefonumu istedi evli çocuklu adam. Hani gören bu adam yapmaz der çok ahlaklı der. Ama o gözlerin nasıl fıldır fıldır döndüğünü ben gördüm. Belki başkaları da görmüştür. Adam akıllıydı tabi, o imajı sarsarsa ailecek gözden düşecekler, açıktan yapmamış, feysbuktan avlanıyomuş. Öyle aklıma geldi.

Şuan vermiyorum canım zamanında staj yaptım verdim istediğine şikayet edebilirsin diplomama bakar canim görevimi yapmak istersem de ona göre burdakileri de beklerim eğitime 🤣
Bir de bana canım deme. Nerden canın oluyorum ben senin. Mide bulantılarım artıyor sen canım dedikçe.

Bu arada sana bir şey söyleyeyim mi, yazlık genelde orta direk hayalidir. Memur emeklisi almak ister. Yazın otele para vermeyiz parasını çıkarır diye düşünür. Milyonerlerin yazlığı olmaz ya gider otele yurtdışına fln yada kendi oteli vardır ona gider. Kim napsın yazlığı 😂😂
Allahım vizyonsuz milyoner ya harcamayı bilmeyene veriyor işte

Bu arada sana bir şey söyleyeyim mi, yazlık genelde orta direk hayalidir. Memur emeklisi almak ister. Yazın otele para vermeyiz parasını çıkarır diye düşünür. Milyonerlerin yazlığı olmaz ya gider otele yurtdışına fln yada kendi oteli vardır ona gider. Kim napsın yazlığı 😂😂
Vizyonu o kadarına yetti sallamak için elleme😂

Aynısını geçirdim işimden. Orta halli bir ailede fakirlik görmeden büyüdüm zengin değilim olmadım da. Ama kimseye böyle para konusunda caka satmak aklıma gelmedi.
Bence kendis fakir bir hayattan zengin muhafazakar kocaya gitti. Parayı da sindirememiş belli oradan geliyor o sürekli para konuşma arzusu. Belli ki bir şeylerden vazgeçmiş para için

Bir arkadaşım vardı eskiden normal bir aileden geliyordu evlenince zengin aileye gelin oldu birden kendince sınıf atladı kimseyi beğenmemeye başladı tek doğru kendisinin. Bir de herkes onu kıskanıyor sanıyor ondan benimle iletişimi kestiler diye düşünüyor halbuki çok komik bir hal almaya başladığından insanlar uzak duruyor. Bazı insanların geçmişten gelen bir kıskançlıkları kinleri oluyor.

Sırf bütün beleşçi akraba komşu arkadaş doluşup üstüne hizmet bekliyor diye yazlığı satan dolu insan var. Gerçek milyonerin etrafında bu kadar beleşçi tip olmaz, zaten olmadığından zengin olmuşlardır. 🤣 Yazlık pişmanlıktır.

ya tamam da olan var olmayan var
durduk yere canımızı çektiriyosun
fakirlik gözün kör olsun
:rolleyes:

Öyledir umarım ya.
20 yaşında genç bir kızın böyle olmasından iyidir. Kendi gibi olamayan herkese hakarete varan düşünceleri var.
Çok dindar ama annesine eziyet ediyor olmasını keyifle anlatıyor en tahammül edemediğim kısım bu sanırım.
Tahammül edilir gibi değil.
annesine ne eziyeti yapmış bu kişilik ?

ya tamam da olan var olmayan var
durduk yere canımızı çektiriyosun
fakirlik gözün kör olsun
:rolleyes:
Valla yalan yok zenginlik isterim de.
Kıskanç kocanın beni eve tıktığı, senede iki ayda yazlıkta tıkıldığım bir zenginliğe de özenmem 😂😂😂
Benle dünyayı gezen koca isterim evet çok param olsun gezeyim eğleneyim 😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X