Silik çizgi görüyorum sizde görüyor musunuz 🙏

defne95

🍀🌸
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
269
111
Günaydın herkese 🌸 bu sabah ilk idrarla test yaptm flaşla ve ışıkta daha net görebiliyorum 2 gün önce yaptığımda bembeyaz bir ekrandı :) sizde görebiliyor musunuz?? ama çok silik. reglimede tahminim 4 5 gün var göğüs acısı ve regl ağrısından başka belirtim yok 🥺 ilk defa böyle olduu heyecanlandım yorumlarınızı bekliyorumm🙏
Eki Görüntüle IMG_20240119_083813_030.webp
Eki Görüntüle IMG_20240119_085522_501.webp
IMG_20240119_094007.jpg

IMG_20240119_094244.jpg

IMG_20240119_094244.jpg

Son düzenleme:
Açılıyor sorun yok ben hafif bir gölge gördüm hemen çıktıysa pozitif gibi duruyor yarın tekrar yapar koyulaşmasına bakarsın 😇 yada direk kan testi ver
Teşekkür ederim 🤩 5 dakika içerisinde göründü yine yok diye çöpe atacaktım flaş tutunca gördüm. regl gününe kadar yapmaya devam edicem koyulaşma görürüm umarım 🥲🙏

Regle 5 "gün kala bende böyle silik çizgiyle öğrendim cama tutunca net görebiliyordum 🫠 aynı gün beta hcg verdim 25 çıktı sizinde yeni yükseliyodur hayırlı olur inşallah 😊😊

Regle 5 "gün kala bende böyle silik çizgiyle öğrendim cama tutunca net görebiliyordum 🫠 aynı gün beta hcg verdim 25 çıktı sizinde yeni yükseliyodur hayırlı olur inşallah 😊😊
Ya ne güzel dediniz çok teşekkür ederim inşallah benimde öyle olur 🤩🤩 şimdi kan vermeye korkuyorum biraz daha koyulaşma görsem içim rahatlıcak aslında. 🥺

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için🤩 inşallahh 🙏
Rica ederim. Ben iki cocugumu da heo silik cizgi ile ogrendim demek ki boyle oluyormus dedim. Hic bi zaman ikinci cizgiyi kipkirmizi goremedim ama kk da o kadar gebe kalmakta sorun yasayan bi umut bekleyen var ki pozitif yazmaya bile korkuyorum 🥰

Bende böyle bir testten sonra koyulaşmasını bekledim ama bu testten sonraki iki testinde çizgi bile çıkmadı. Ama adetimde dün gelmesi gerekiyordu gelmedi. inşallah sizde olur♥️

Eklentiler

• IMG_20240115_114309_557.webp
    202,7 KB · Görüntüleme: 52
Rica ederim. Ben iki cocugumu da heo silik cizgi ile ogrendim demek ki boyle oluyormus dedim. Hic bi zaman ikinci cizgiyi kipkirmizi goremedim ama kk da o kadar gebe kalmakta sorun yasayan bi umut bekleyen var ki pozitif yazmaya bile korkuyorum 🥰
Bende regl gününe kadar her sabah yapıcam az da olsa koyulaşma görürsem inşallah kan veririm🥰 Allah bağışlasın darısı bana inşallah 🤩

Canım bende böyle öğrendim çok çok silik gölge gibi aynı sendeki gibiydi yani ben de sabah ilk idrarla yapmıştım öğlen dayanamayıp hastaneye gidip kan verdim 5,77 çıktı var bence

Aaa bilmiyor olamazsin dimi? Once kanda belli olur sonra idrara yansir. Kesin sonuc icin kanda bakilir.
Ben çok yorum okudum da böyle silik çıkıp kanda negatif gören olmuş ondan endişelendim🥲 biraz daha koyu çizgi görüp içimi rahatlatmak istedim sanırımm. ilk heyecanım saçma düşünüyor olabilirim 🥺

X