Silik çizgi görüyorum sizde görüyor musunuz 🙏

Kızlar belirtiniz varmıydı regliye kaç gün var acaba 😍 birde akşam test yaparken sıvı alımına dikkat etmişmiydiniz benimde kasık ağrım var şuan batıyor gibi de bir yandan cuma doktora gittim ama yumurtluyorsun dedi biraz garip bu ay benim dönem

Kızlar belirtiniz varmıydı regliye kaç gün var acaba 😍 birde akşam test yaparken sıvı alımına dikkat etmişmiydiniz benimde kasık ağrım var şuan batıyor gibi de bir yandan cuma doktora gittim ama yumurtluyorsun dedi biraz garip bu ay benim dönem
3 4 gün var tahminim şuan canım. sıvı 2 saat kadar almadım ben öyle yapıyorum yani. Yumurtlama döneminde de oluyor öyle ağrılar şuan benim sadece arada gelen regl ağrılarım oluyor bide göğüsüm çok hassas dokununca acıyor birde akıntım oluyor kremsi sarı sulu gibi başka bir belirtim yok 😊🥰

3 4 gün var tahminim şuan canım. sıvı 2 saat kadar almadım ben öyle yapıyorum yani. Yumurtlama döneminde de oluyor öyle ağrılar şuan benim sadece arada gelen regl ağrılarım oluyor bide göğüsüm çok hassas dokununca acıyor birde akıntım oluyor kremsi sarı sulu gibi başka bir belirtim yok 😊🥰
Hayırlı uğurlu olsun kuzum benimde aklım karıştı yarın sabah test yapacağım kafamda soru işaretleri bitsin diye 😂 yumurtladığımı düşünüyorum ama bugüne kadar opak akıntım vardı bugün sulu oldu hayırlısı bakalım darısı başımıza 🥰

Bu testler daha mi hassas bilmiyorum ki. Ama kaset testte cizgi hemen ciktigi icin guveniyorum ben. Hadi guzel haberlerini bekliyorum
Aynı gölgelik yine çıktı 🥰🥺

Eklentiler

• IMG_20240121_111939.jpg
    IMG_20240121_111939.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 38
Hayırlı uğurlu olsun kuzum benimde aklım karıştı yarın sabah test yapacağım kafamda soru işaretleri bitsin diye 😂 yumurtladığımı düşünüyorum ama bugüne kadar opak akıntım vardı bugün sulu oldu hayırlısı bakalım darısı başımıza 🥰
Teşekkür ederim hadi bakalım inşallah vardır ikimizde de 🤩🤩 yaptın mı canım test?

Günaydın herkese 🌸 bu sabah ilk idrarla test yaptm flaşla ve ışıkta daha net görebiliyorum 2 gün önce yaptığımda bembeyaz bir ekrandı :) sizde görebiliyor musunuz?? ama çok silik. reglimede tahminim 4 5 gün var göğüs acısı ve regl ağrısından başka belirtim yok 🥺 ilk defa böyle olduu heyecanlandım yorumlarınızı bekliyorumm🙏
Eki Görüntüle 3372415
Eki Görüntüle 3372417
Eki Görüntüle 3372443
Eki Görüntüle 3372444
Eki Görüntüle 3372445
Canım ben görüyorum ama bu test yanıltıcı olabiliyor bende çok kullandım yarın tekrar dene koyulasirsa test ver

X