Silik çizgi görüyorum sizde görüyor musunuz 🙏

Günaydın herkese 🌸 bu sabah ilk idrarla test yaptm flaşla ve ışıkta daha net görebiliyorum 2 gün önce yaptığımda bembeyaz bir ekrandı :) sizde görebiliyor musunuz?? ama çok silik. reglimede tahminim 4 5 gün var göğüs acısı ve regl ağrısından başka belirtim yok 🥺 ilk defa böyle olduu heyecanlandım yorumlarınızı bekliyorumm🙏
Eki Görüntüle 3372415
Eki Görüntüle 3372417
Eki Görüntüle 3372443
Eki Görüntüle 3372444
Eki Görüntüle 3372445
Bilmiyorum ne kadar doğru ama erken gebelik testleri güvenilir değil diyorlar kaset testlerle öğrenmiştim ben hem maliyet açısından daha uygun freely kaset test ile yapmıştım. Bu arada hafif gölgeyi gördüm🥰 inşallah pozitiftir, gönlüne göre olsun inşallah 🤗

Canım bende böyle öğrendim çok çok silik gölge gibi aynı sendeki gibiydi yani ben de sabah ilk idrarla yapmıştım öğlen dayanamayıp hastaneye gidip kan verdim 5,77 çıktı var bence
Teşekkür ederim içimi rahatlatıyor böyle yorumlar.🤩 Allah bağışlasggın yavrunuzu inşallah.🙏🥰

Ben çok yorum okudum da böyle silik çıkıp kanda negatif gören olmuş ondan endişelendim🥲 biraz daha koyu çizgi görüp içimi rahatlatmak istedim sanırımm. ilk heyecanım saçma düşünüyor olabilirim 🥺
Kesinlikle cok haklisin ama bu sekilde denemekte daha zor olmaz mi kesin sonuc almak varken.

Bilmiyorum ne kadar doğru ama erken gebelik testleri güvenilir değil diyorlar kaset testlerle öğrenmiştim ben hem maliyet açısından daha uygun freely kaset test ile yapmıştım. Bu arada hafif gölgeyi gördüm🥰 inşallah pozitiftir, gönlüne göre olsun inşallah 🤗
Teşekkür ederim, inşallah gebeymdirr🥰🙏

Saglikli bi gebelik haveriyle gel insallah mutlaka paylas
Ben dün akşamda awox marka test yaptım 5-10dk içinde aynı gölgelik çıktı. Sabah ilk yaptığımda yine awox hiç çizgi çıkmadı kafam karıştı 🙄 şimdi az önce yaptım prodoctor bu şekilde çıktı normal mi acaba? Kusura bakmayın sizi çok samimi bulduğum için soruyorum 🥺🤩

Eklentiler

• IMG_20240120_191313.jpg
    IMG_20240120_191313.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 57
Ben dün akşamda awox marka test yaptım 5-10dk içinde aynı gölgelik çıktı. Sabah ilk yaptığımda yine awox hiç çizgi çıkmadı kafam karıştı 🙄 şimdi az önce yaptım prodoctor bu şekilde çıktı normal mi acaba? Kusura bakmayın sizi çok samimi bulduğum için soruyorum 🥺🤩
Benimde aynı marka testle böyle çıktı az önce☺️

Estagfurullah. 🙈 ben hep kaset testte ogrendim bunlar pek bilmiyorum ki. Yasliyim ben 😅 insallah vardir canim. Kan versen daha iyi olur

X