Silikon taktıranlar lütfen bilgi verinnn :(

Ahsendasa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
5
3
42
Kızlar dün meme büyütme ameliyatı oldum. 350 cc higt projeksiyon pürüzlü menton marka silikon takıldı. Ameliyatım çok başarılı geçti. Kas altı taktı doktor. Bugun sabah taburcu etti. Drenlerimi çıkardı. Bugun biraz daha iyiyim. Yanlız sporcu südyeni çok fazla sıktı. Ve üstümde sanki bi mermer parçası varmış gibi bir his var. Acaba ameliyat olanlar bu his ne zaman geçicek. Ne zaman bu gerginlik son bulacak. Bana yaşadıklarınızı anlatabilirmisiniz lütfen...

Kızlar dün meme büyütme ameliyatı oldum. 350 cc higt projeksiyon pürüzlü menton marka silikon takıldı. Ameliyatım çok başarılı geçti. Kas altı taktı doktor. Bugun sabah taburcu etti. Drenlerimi çıkardı. Bugun biraz daha iyiyim. Yanlız sporcu südyeni çok fazla sıktı. Ve üstümde sanki bi mermer parçası varmış gibi bir his var. Acaba ameliyat olanlar bu his ne zaman geçicek. Ne zaman bu gerginlik son bulacak. Bana yaşadıklarınızı anlatabilirmisiniz lütfen...
Öncelikle çok geçmiş odun, merak etme hepimiz aynı şeyi yaşadık :KK66: benim 1 hafta sürdü, sonrasında çok rahatladım. İyileşme süreci baya hızlı oluyor. Özellikle ilk 3 gün çok sıkıntılı geçmişti benim. Sen hangi doktora ameliyat oldun?

Beste hanıma oldum. Ameliyatım müthiş geçti. Maşallah. Dün oldum. Bugun kendi kendime yürüyorum kalkıyorum. Sadece bu ağırlıklardan rahatsızım. Senin ne zaman normale döndü. Ağırlık hissin

Başka kimse yokmu. Bu ağırlık hissi gerilme hissi ne zaman geçer arkadaşlar
Canım ilk hafta baskı/gerginlik/göğüste oturan öküz hissiyatı gün boyu olur. Nefes almak, hapşırmak, öksürmek, gülmek zordur.

2.haftadan itibaren bu his sadece yataktan kalktığında olur, özellikle sabah uyandığında.

12.,13. Veya 14. Gün itibariyle o DA geçer.

Sonra aaa ben ameliyat mı olmuştum dersin :KK66:

Canım ilk hafta baskı/gerginlik/göğüste oturan öküz hissiyatı gün boyu olur. Nefes almak, hapşırmak, öksürmek, gülmek zordur.

2.haftadan itibaren bu his sadece yataktan kalktığında olur, özellikle sabah uyandığında.

12.,13. Veya 14. Gün itibariyle o DA geçer.

Sonra aaa ben ameliyat mı olmuştum dersin :KK66:
18 gün oldu hala unutamadım çok mutsuzum 😔 hareket edemiyorum ellerimi yukarı kaldıramıyorum gögüslerim taş gibi hiç bu kadar zor olacağını düşünmemiştim ne zaman geçer 🙄

X