Şimdi ben ne yapayım yardım edin

cennet35

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
2.579
1.533
Ben bu sene össye gircem ama sevgilim önce evlenelim sonra devam edersin eğitimine diyo ne yapıcam ben bi akıl verin lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgiliniz de pek aceleciymiş.Yangından mal kaçırır gibi.
Sakın ,önce okuyun,mesleğinizi alın elinize sonra düşünün evlenmeyi.:umursamaz:

bence butun yapmak ıstedıklerını yap ondan sonra evlen..

önce okul derım ben..evlendıkten sonra okumuak cok zor oluyor..

ben okulu bıtırdım .ıkıncı uniye basladım ,ıkıncı üni bitmeden evlendım ..

cok zorlanıyorum cok..ıkısını bır arada yürütebilirsin tabı kı ama en ufak bırsey de evlendıgım ıcın össye de gıremedım fılan demeyesın dıye bence sınava gır sonra evlen.

4 aydır mı tanısıyorsunuz sız ,cızelge oyle de .:uhm:

sakın ha önce okul
bu ne aceleymiş anlamadım.evlenmek için aceleye gerek yok

egitiminizi tamamlamadan kesinlikle evlenmeyin.
bugun iyi gunleriniz olabilir ama kotu gunlerinizi hesaplayarak adim atin lutfen.

sakın....!böyle bir hata yapma...
önce okul iş sonra evlilik...seviyorsa seni bekliyecektir...

evlendikten sonra okumana izinde vermeyebilir

Kesinlikle önce okulunu bitirmelisin. Sevgilinde olgun ve sana gerçekten değer veriyorsa bunu anlar.
Dünyanın hali hiç belli olmaz deli gibi sevenler, ailelerini hiçe sayıp evlenenlerin hüsranla biten sevgilerini okuyoruz burda. Sonradan pişman olup teselli arayacağına sevdiğini ikna et.

bence sakın inanma..o izin verse bile hem evlilik hem okulu bir arada yürütmek büyük meziyet sen kendine güvenebiliyomusun?

evlenmekte bi şe yok şekerim. başın göğe ermiyorr lülülülülülü
git oku üniversiteni farklı arkadaşlıklar edin, yapmak istediklerini yap. :eek::smiley-cool:

evlenince eğitimine devam edemezsin güzelim
bir sürü sorumluluk seni bekliyo
bi yerde yorulursun
bence sınavına gir onu dinleme

canım önce kendi ayakları üzerinde durabilen bir bayan olmalısın ...hayatta ne zorluklarla karşılaşacağın hiç belli olmaz o yüzden önce kendini sağlama almalısın...

ve sana şunu söyleyeyim erkekler çok geç olgunlaşıyor... sanmıyorum senin sınav zamanı yemek yapmamanı olgunlukla karşılayacak bir erkeğin yaratıldığını hele ki 24-25 yaşında...

üniversiteye gidersem ayrılırız ve bunu kaldıramam diyorsun ya şimdiden böyle düşünmene gerek yok...eğer sevginiz güçlüyse ayrılmazsınız ; ayrılırsanız da paşa paşa kaldırırsın canım ; ayrılı öldürmüyor çünkü...

birkaç yıl sonra çok daha net anlarsın bunu...

saygısızlık etmek istemem ama akıl yaşta değil baştadır çocukluk diyip alay etmeyin bir çok insandan daha olgun biriyim

canım sen de yanlış anlama ama bu soruyu sorabiliyorsan bence de serde vardır bir çocukluk... çocukluk demeyelim de gençliğin deli çağları diyelim en iyisi...

aşkın herşeye çözüm olacağını ; aşksız yaşanmayacağını düşündüğümüz çağlardasın...
ama maalesef hiç de öyle değil gerçekler... yerimseniben

X