Şimdi herkes pişman mı?

Çıkartması iyi olmuş bence, pekte başarılı bir sonuç olmamış zaten . Şu anki yeni fotolarına baktım ınsta dan. Sanki yine birşeyler var gibi ama daha doğal ve güzel görünüyor. Önceki hali kötüymüş

Benim memelere benziyo aradan tır geciyor.allahtan ben kurtuluyorum bu şeylerden kaldi 10 gün

Benim memelere benziyo aradan tır geciyor.allahtan ben kurtuluyorum bu şeylerden kaldi 10 gün
Hayırlısı olsun canım Bazen olmayınca olmuyor işte, nasıl rahat edeceksen öyle yap. Hayat senin, vücut senin
Ben 10.seneme girecegim, bir sıkıntı yok çok şükür Hatta yeniletsem mi diyorum Popoda da var biliyorsun benim. Benim vücut tamamen alıştı, kabullendi galiba onlarla yaşamaya

Aynen tatlim zaten basindan beri sorunlu bi operasyondu.cikarip kurtulcam.eski hayatimi geri alicam zorlamanin bi anlami yok vucut sinyal uzerine sinyl gonderiyo cikart bunlari diye en son ürtikerle vurdu yoruldum ugrasamiycam

Ben de şimdi gördüm bu yazıları , şaşırdım. Benim de 2012 de yapıldı 8 yıl olacak . Ikı defa mamografiye ve ultasanona girdim son 4 yılda , kontrol amaçlı . Gayet iyi dediler .

Ben de şimdi gördüm bu yazıları , şaşırdım. Benim de 2012 de yapıldı 8 yıl olacak . Ikı defa mamografiye ve ultasanona girdim son 4 yılda , kontrol amaçlı . Gayet iyi dediler .
Bazen vücut kabul etmiyor işte, en büyük bela kapsül zaten. Hani ufak kapsüller sorun yaratmıyorda ilerleyince sıkıntı. Allah herkesin gönlüne göre, sağlıklı sonuçlar süreçler versin. Maddi manevi beklentisi bol ameliyatlar...

Evet kapsül olayı fena .. Amin, dediğin gibi Allah sağlıklı süreçler sonuçlar versin . Ben de bakalım seneye tekrar kontrol yaptırıp doktoruma danışacağım 10 sene sonra yeniletmek gerekiyor mu diye .

Evet kapsül olayı fena .. Amin, dediğin gibi Allah sağlıklı süreçler sonuçlar versin . Ben de bakalım seneye tekrar kontrol yaptırıp doktoruma danışacağım 10 sene sonra yeniletmek gerekiyor mu diye .
Sıkıntı yoksa yeniletmeye gerek yok demişti benim doktorum. Ben hani belki biraz daha büyük mü taktırsam diyorum

Canım, hiç öyle düşünme. Hiç birinin içeriği aynı değil. Araştırdığıma göre hem içerik hem de yüzeyindeki pürtük oranına göre çok fark ediyor. Kapsül oranları bile değişebiliyor. Ondan bence hangi marka olduğu önemli. Sorun yaşayan diğer arkadaşlar da hangi marka kullandıklarını ve ne tip sorunlar yaşadıklarını yazsalar güzel bir bilgi paylaşımı olur. Kimler hangi markada ne problem yaşamış, aynı problemleri yaşayanlar var mı biz de fikir sahibi oluruz. Sen Mentor ve BII dedin. Pürüzlü olandan mıydı? Diğer arkadaşlar sizler ne kullandınız?

Sadece yuzeyleri degisiyor.yapı taşları hemen hemen aynı.neticede hepsi kimyasal pürtüklülerde lenfoma riski daha yuksek düzlerde düşük.ama emin olun hepsi ayni resmen canlı bomba gibiler.icimizde yara tasiyoruz kapsul dedikleri o zaten.slikondan degil ordaki kapsulden yani yaradan hasta oluyoruz bagisiklik sistemimiz çöküyor.vucut surekli savasiyor o yarayla

Canım ben de senin yazdıklarını takip ediyorum. Çok değerliler. Ama ben çok araştıran biri olarak durumu daha net anlamaya çalışıyorum. Çünkü yıllar boyu sıkıntısız kullanan ama burada gelip memnuniyetlerini yazmayan çok kadın var. Buraya genelde şikayeti olan ve taktırmak isteyenler geliyor. Ondan ben hemen bir yargıya varmak istemiyorum. Önce çok sağlam araştırıyorum.
Dediğim gibi her markanın pürtük oranı bile değişiyor. Bu da kapsül durumunu etkiliyor. Ondan her marka aynı demek çok doğru değil. Kapsül her halükarda oluşması istenen bir şey silikonu içeride sabit tutan da o oluşan kapsül. Sadece vücut fazla reaksiyon verip kapsül oluşumunu abarttığı zaman sıkıntılar başlıyor.
Sen çıkarmaya karar vermişsin zaten. Umarım tez zamanda sağlığına kavuşursun. Bu sefer de çıkarınca nasıl oluyor o tecrübelerin çok değerli olacak.

Kapsul kontraktürü yok bende zaten.kapsul yumusak herhangi bir sertlesme yada agri yok memelerde.şunu anlatmaya calisiyorum kapsul zaten vucudun yaptigi bir olgu bazilarinda aşırı reaksiyon gosterip sertlesiyor bazilarinda calsiyum biriktirip kaya gibi oluyor benim ve binlerce kadinin sorunu bu degil zaten.yumusakda olsa o kapsulun otoimmüm sistemimize verdigi zarar.kapsul kontraktürü cok farkli bi durum.otoimmün problemleri cok ayri bir durum.beni otoimmünden vurdu 7 aydir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…