Şimdi herkes pişman mı?

11. sene kapsul yasadim. cikarmak istedim. cikarirsam cok ileri boyutta bir sarkma, kirisiklik ve derinin birbirine yapismasi gibi durumlar yasayabilecegimi ogrendim. bu arada kas ustu yapildigini ogrendim. zaten kapsul daha cok kas ustu yapilan implantlarda goruluyor(mus). revizyon oldum. kas alti yontemi cok rahat degil. ikinci ameliyattan boyun ve sirt agrilarim oldu. su an kolumu kaldiramiyorum. gectigimiz gunlerde emboli riskiyle doppler cektirdim.
merhaba kapsül nedir?

Üff yaa yaptıracağım zaman herkes ne kadar memnundu, bu aralar şikayetler, pişmanlıklar ne kadar arttı. Şu memnun olanlar bizi bi' rahatlatsa ne kadar ihtiyacımız var... :KK14:
Benim 7 yıl oldu cok memnunum. ama ŞİMDİ burdakileri okuyunca endiselendim bende. cok şükür hiç bir sorun yasamadım. Büyük yaptırmadığıma pişmanım sadece

Evet kesinlikle katiliyorum..Az kaldı şutlamama bu seyleri 2 ay daha dayanicam sonra vucudumdan söküp atıcam.birdahada vucudumun hicbir yerine yabanci madde sokmiycam..cok buyuk risk..keske 9 ay oncesine donebilsem..
nasıl anladınız kapsül olustuğunu, ya da nasıl belirti verdi?

nasıl anladınız kapsül olustuğunu, ya da nasıl belirti verdi?
Bende kapsul kontraktürü yok.memelerde herhangi bir agri sertlesme yok.sorunlar otoimmun kaynakli.kalp carpintisi,fibromiyalji,kurdeşen,halsizlik,nefes darligi,yorgunluk,gogusde baskı hissi,unutkanlik basladi son zamanlarda birde kafamin icinde koca bir bulutla dolaşiyorum resmen.

Bende kapsul kontraktürü yok.memelerde herhangi bir agri sertlesme yok.sorunlar otoimmun kaynakli.kalp carpintisi,fibromiyalji,kurdeşen,halsizlik,nefes darligi,yorgunluk,gogusde baskı hissi,unutkanlik basladi son zamanlarda birde kafamin icinde koca bir bulutla dolaşiyorum resmen.
Çok gecmiş olsun. acil şifalar diliyorum.

ayy cook gecöiş olsun arkadasım yaa. okuyorum yazılanları ama anlamadım. sana ne oldu? hepsi gececek ama inan. daha beterini gördüm ben. ama şimdi hic bir seyleri yok.
Geccek tabikideeee az kaldi kurtulcam bu pis şeylerden 💞💞💞hasta etti bunlar beni cikartip hayatimi geri alicam.nefes almak istiyorum artik.memelerin cani cehenneme nasil gorundugu hic umrumda degil artik sadece nefes almak ve gülmek istiyorum

benim 1.yılım dolacak, hiç pişmanlığım yok. eski halime bakınca iyi ki diyorum. Aşırı yumuşak mı hayır diri ve dik :KK70: silikon olduğu belli mi hayır his var mı eskiye göre daha az diyebilirim ama his kaybı yaşamadım. ben çok memnunum psikolojim ve kendime güven açısından.

Geccek tabikideeee az kaldi kurtulcam bu pis şeylerden 💞💞💞hasta etti bunlar beni cikartip hayatimi geri alicam.nefes almak istiyorum artik.memelerin cani cehenneme nasil gorundugu hic umrumda degil artik sadece nefes almak ve gülmek istiyorum

yaa bu mesajlarla özgüvenimi her anlamda kaybediyorum. hem görüntümün zayıflığı, hem ameliyatın olumsuz sonuçları... :KK43: :KK43:

yaa bu mesajlarla özgüvenimi her anlamda kaybediyorum. hem görüntümün zayıflığı, hem ameliyatın olumsuz sonuçları... :KK43: :KK43:
Boşverin görüntünüzü sağlığınız yerinde olsun.emin olun sağlık olmadan hic biseyin anlami yok.ne memenin ne baska bi şeyin.yaptiracaksanizda riskleri iyi arastirin.FDA dün açıklama yaptı artik slikonlarin üzerinde kara kutu uyarisi bulunacak ve estetik cerrahlar bu risklerden bahsetmek zorunda kalacaklar.

bende acayip bir fobi var mesela dişçiye bile gidemem ben. hep bu korkumdan vazgeçiyordum, şimdi tekrar araştırıp artık yaptırayım kurtulayım diyordum sizin mesajınız beni abondone etti :KK43: :KK43:

çok geçmiş olsun, umarım bir an önce kurtulursunuz :KK43:

m
benim 1.yılım dolacak, hiç pişmanlığım yok. eski halime bakınca iyi ki diyorum. Aşırı yumuşak mı hayır diri ve dik :KK70: silikon olduğu belli mi hayır his var mı eskiye göre daha az diyebilirim ama his kaybı yaşamadım. ben çok memnunum psikolojim ve kendime güven açısından.

bende acayip bir fobi var mesela dişçiye bile gidemem ben. hep bu korkumdan vazgeçiyordum, şimdi tekrar araştırıp artık yaptırayım kurtulayım diyordum sizin mesajınız beni abondone etti :KK43: :KK43:

çok geçmiş olsun, umarım bir an önce kurtulursunuz :KK43:
Çok sagolun.kurtulcam az kaldı 🙂araştırın lütfen ama iyisiyle kötüsüyle riskleriyle herşey tozpembe değil malesef.bu şeyler vucudunuzda ne kadar uzun kalırsa hasarlarıda o kadar fazla oluyor.benim 1 sene olcak nerdeyse çabuk kurtulcam etkilerinden ona şükrediyorum

Merhaba siz kime oldunuz ameliyatınızı

Hayırlısı olsun canım 🌹 Bazen olmayınca olmuyor işte, nasıl rahat edeceksen öyle yap. Hayat senin, vücut senin 👍
Ben 10.seneme girecegim, bir sıkıntı yok çok şükür 🧿 Hatta yeniletsem mi diyorum 🙃 Popoda da var biliyorsun benim. Benim vücut tamamen alıştı, kabullendi galiba onlarla yaşamaya 😀
Merhaba,popoya ne zamn yaptırdınız?
Tavsiye eder misiniz ve fiyat ne kadardı

Merhaba,popoya ne zamn yaptırdınız?
Tavsiye eder misiniz ve fiyat ne kadardı
Merhaba, süreci mi Açtıgım konumda bulabilirsiniz 😉 Memnunum, tavsiye ederim 👍

X