Selülit Şimdiye dek kullandığımız selülit kremleri ve etkilerini yazalım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

acemisurucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
51
0
ilk olarak ben başlayayım, vıchy nin selülit kremini 2 yıl kadar önce aldım bir müddet kullandım ve işe yaramadığını görünce bıraktım.....ve sonra deracıne nin serumundan 2 kutu aldım indirimli diye...işte bunu çok düzenli kullandım ve işte sonuç...kesinlikle değmez,1 gr bile etkisi yok

ya kimsenin selülit problemi yok yada selülitleri için hiç krem kullanmadınız.....kimse yok mu ya. benim etkili bir krem almam lazım en kısa zamanda

cnm kulanmadım hiç ama selülitlerin öle kremler geçiceğine inanmıyorum çk farklı bişey yani etkisi olsada az olur..çok kurtulmak istiyorsan bol su içip bacaklarını çalıştır onun yanında soğuk suyunda iyi geldiğini biliyorum en azından bunları düzenli yaparsan azalma olur...

Yves Rocher Triple Action kullanıyorum. Hem selülit için, hem sıkılaştırıcı hem inceltici.

senin yollarından aşağı yukarı her kadın geçti, geçiyor bu sanırım kader:)) ne kremler ne diyetler ne ağızdan alınan ilaçlar...

bi keresinde maranki midir nedir bi otçu ağbi ağbi sayesinde de resmen yandım biberiye kekik vs vs karıştır bacaklarına sür folyoyla kendini sar öyle yat 1 haftada selülitler gidiyor dedi diye ben içine biberiyeyi fazla kaçırınca sürdüm streçledim ve aynı anda sökene kadar bacağımın içi resmen ocaktaki tavaya değmiş gibi yandı ve hala izi var:))

biberiyeyi az koysaydın acaba bi hafta sonra geçermiydi selülitler diye bi sürü kadın sorar şimdi hayır geçmiyor ablam tüm kurallara uyarak 1 ay yaptı eziyetten başka bi şey değil

kahve selülit yapar çukulata yapar o yapar bu yapar bi araştırmada da düzenli kahve içenlerde bi sürü kanser görülmüyormuş memeden tut prostata kadar e şimdi hangisini tercih edersin

ben kahveyi lise yıllarından beri içerim sabah içmezsem bütün gün aptal gibi olurum gerçekten başım çok kötü ağrı yapar bi sürü bi sürü sıkıntıya girerim yaşım 38 herşeyden vazgeçerim kahvemden asla

evlenmeden önce daha bi hareketli kıpır kıpırdım gitgide ye iç yat haliyle hem kilo aldım hem selülit yaptım 26 yaşında evlendim ne bi çatlak ne bi selülit ne fazla kilo,o zaman ne kadar yiyorsam gene aynı yedim tek fark hareket eksikliğiydi

geçen sene bacak bacak üstüne attığımda ayak bileğimden 2-3 cm yukarda selülit gördüm şaka gibiydi tv de ünlü olmuş akranlarım fıstık gibi bodrumda güneşlenirken ben evin içinde bacak bacak üstüne atamaz hale gelmiştim

hemen bi koşu bandı ve bisiklet siparişi verdim öyle pahalı falan da değil sıradan aletler ayağımı yerden kessin yeter:)) dedim her gün 40 dk koşu bandında hızlı yürüyüş hergün bisiklette 20 dk en sert pedalda hareketle 3 ayın sonunda evde iç çamaşırıyla dolaşır hale geldim yıllardır dolaşamıyordum da hep orayı kapa burayı kapa

3 ayda sadece akşam 6 dan sonra hiç bi şey yemeden 10 kg verdim gündüz ne istersem yedim sadece eğer tatlı çukulata gibi şeyler yediysem bisiklete bi 20 dk daha bindim

yıllarca ne yaptıysam kurtulamadığım selülitlerden günde 1 saat ayırarak kurtuldum

madonna şu kremle selülitlerden kurtuluyormuş diye noterden kağıt getirseler inanmam zaten kadın 50 küsür yaşında kaslarıda kremle değil sporla yaptığı ortada

işin özü tek çözüm spor başka yolu da yok

hergün çukulata yerim 5-6 fincan kahve içerim bunların hepsi hikaye

beni spor mu giden kilolar mı yok olan selülitler mi yoksa geri gelen özgüven duygusu mu mutlu ediyor bilemem ama 1 yıldır kendimi çok iyi hissediyorum

ne denerseniz deneyin eğer spor yoksa bu selülitlere mahkumsunuz

koşu bandı ve bisiklet olmaz da sokakta 1 saat hızlı bi yürüyüş olur benim dışarda spor şansım yoktu yani 1 saat tempolu ne yaparsanız yapın

bi kaç tane de güzel ve sinir olduğunuz kadın fotosu koyun gözünüzün önüne ben de çok işe yaradı:)) aşağı yukarı yaşıt olun daha bi sinir yapıyor

dert selülit derman spor

sporla sadece selülitler gitmiyor o görünen yağ, bi de iç organların bağladığı yağlar var onlar da gidiyor sıkı bi vücut canlı bi cilt gözle görülür bi güzellik vs vs geliyor

benden bu kadar umarım uygularsınız spor yapmayı düşünmüyorsanız da selülitlerinizi sevin, bükemediğiniz eli öpün, konuyu da kapatın.

herkese sağlık mutluluk dileklerimle hoşçakalın

Bliss Fat Girl Slim (gündüz) ve Bliss Fat Girl Sleep kullanmaya birkaç gün önce başladım. Yabancı sitelerdeki yorumlara göre seçtim. Boynerden aldım. Birşey söylemek için çok erken ama yorumlar oldukça iyiydi. Görücez..

Ben de Nivea kullanmaya başladım daha 1 hafta oldu Bakalım ne olacak Felaket selülit var ben de :KK43:

Ben 5 yıldır haftada en az 4 gün 1,5-2 saat spor yapıyorum. Bunun 20 dk sı koşu, gerisi yürümek ve parktaki aletlerle geçiyor. Eve gelince de biraz ağırlık çalışıyorum. Bol su içiyorum, ayrıca biberiye, mate, kekik, yeşil çay karışımları içiyorum. Diyetimde zeytinyağlı sebzeler, haftada bir tavuk bir balık bir kırmızı et gibi düzenli beslenmeye çalışıyorum. Buna rağmen bu yıl kalça kısmında ve bacaklarımın üst ve iç tarafında selülit olmaya başladı. Bunca spora ve diyetime rağmen buna inanamıyorum, canım çok sıkılıyor, sanırım spor ve diyetin yanında bir de krem alıcam, ama sitelerde gerçekten çok çeşitli öneriler,karıştım yani.

kızlar öncelikle spor ve bol su içmek sonrasında süreceğiniz ve masaj yapacağınız kremlerin etkisi olabilir.
ben bir yazı okumuştum farklı ürünlerle bir süreliğine bayanlar üzerinde deneme yapılmış.
ve en etkili şeyin saf hindistan cevizi yağı olduğu ortaya çıkmış ne kadar doğru bilemem.
ben hindistan cevizi yağını cildimi yumuşatsın diye banyodan sonra sürerdim gerçekten pamuk gibi yapıyor
düzenli sürülürse selülitlere de faydası olabilir araştırıp deneyebilirsiniz.

not:saf hindistan cevizi yağı donar,şişesini sıcak suyun içinde beklettikten sonra kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Valla arkadaşlar ben Eda Taşpınar'ın magazinde at kılı fırçasını lanse etmesi üzerine satın aldım,
İlk Eminönünde bir yerden aldım pek tatmin etmedi çok yumuşaktı sonra bir sitede buldum daha iyi çünkü daha sert.
Bitkisel yağlarlar ile masaj yapıyorum sanki iyi birşeyler oluyor gibi, biraz öyle de görmek istiyorum :)
Mutlaka biberiye, greyfurt, kayısı çekirdeği ve susam yağı koyuyorum karışımıma

Ama tabii sporu hayata dahil etmek şart vede mutlaka düzenli beslenme
Denemekten zarar çıkmaz...

Ben bugün vishcy, nivea ve roc ürünlerini sormaya gidicem. Spor, su içmek, diyet hepsine dikkat ediyorum. Dıştan da destek şart oldu.

Ucuzundan başladım, Nivea good bye cellulites aldım bakalım. Bir de selülit fırçası, yarın itibariyle, sağlıklı beslenme ve spor programıma bu kremle masaj ve duşta fırçalama olayını da katıyorum. Sonuç alamazsam, Vichy ya da roc ile devam edicem:KK43:

Nivea roc barbarabort ve piyasada yeni cikan hemen hemen tum selulit kremlerini plesiyer arkadaşlar sayesinde denedim sonuç mu? Koskoca bir sıfır ! Boşa para vrrmeyin derim bir kozmetikci olarak

Bliss Fat Girl Slim (gündüz) ve Bliss Fat Girl Sleep kullanmaya birkaç gün önce başladım. Yabancı sitelerdeki yorumlara göre seçtim. Boynerden aldım. Birşey söylemek için çok erken ama yorumlar oldukça iyiydi. Görücez..
Tarih baya eski ama umarım görürsünüz. Ürünü kullanıp memnun kaldınız mı acaba

Benim kuaförümden aldığım bir krem var selülitler için düzenli olarak kullandım masaj yaptım ve geçti memnunum yani fiyatıda uygundu düşünen olursa fiyatını söylerim

X