sırf uyudum diye oldu bu saçmalıklar

O özür masusdu:) uyudugum için özür dilerim diye yaptığının saçma olduğunun farkına varsın diye hahaha söylerken bile güldüm

kendi güvensizliklerini, olgunlaşmamış yerlerini başkalarına yüklenerek kompanse eden insanlardan da nefret ediyorum. sende dün bir heyecan vardı ne demek ya.

kendi güvensizliklerini, olgunlaşmamış yerlerini başkalarına yüklenerek kompanse eden insanlardan da nefret ediyorum. sende dün bir heyecan vardı ne demek ya.
Aynen ne heyecanı sanki ima ediyor başkasıyla görüşüyorum gibisinden. Resmen iftira atıyor.

Bence kendi bir işler karıştırıyor suçu size atacak... amca, yenge, enişte, yeğen gönül ilişkilerinde hep son sırada kalır. Anne dese belki...
Annesi yaşamıyor artık. Yurtdışından işte akrabalarıyla konuşuyor güya. Ama haklısınız o konuda ona güvenmiyorum. Asıl kendisinin bundan önce birileriyle yazıştığını gören benim ama ayrılıp tekrar birleştik bu Allahın cezasıyla aklıma yanarım çok kötü depresif olduğum döneme denk geldi.

Okuyunca sinir oldum vallahi. Size içinde bulunduğunuz bu durumda destek olması gereken, ne bileyim belki yaptıgınız bir absürtlüğü bile görmezden gelip yanınızda olan, sorun çıkarmayacak, huzur verecek insanlar lazım. Bu nedir, her şeyden anlam çıkarmaya çalışan ama kendini size uydurmayı denemeyen bir tip.. Sevdiğin insan kullandığı ilaçtan ötürü erken uyuyorsa her şeyini ona göre ayarlarsın çok mu zor allasen? Bence de sizi hak etmiyor. Hele ki böyle bir rahatsızlıgınız varken sanki her şeyi ona bağlıyormuş gibi sizde bir tutarsızlık olduğunu söylemesi ayrı sinir bozucu. Çok yanlış, hastalıgı kullanmak ve açık aramak gibi. Sizin psikolojiniz iyiyse bile bu tarz insanlarla zaten kötü olur. Sizi hak eden insanlarla olun, çünkü siz çok değerlisiniz.

Bu kadar basit bir şeyde bile problem çıkarıp destek olamıyorsa boşuna zamanınızı kaybedip sinirlerinizi yıpratmayın bence.

Kişi kendinden biliyor işi ki, size böyle imada bulunuyor işte...

neden son şansınız bu adammış gibi abanmışşsınız bu adama? şşimdiden çok beli değil mi evlenince ne olacağı?

Sizin ondan suphelenmeniz lazım.
Beyefendi yok enistesiyle yok bilmem nesiyle konuşana kadar sizinle knussun. Önceliği siz olun sonrası hazırlıkları ve akrabalarıyla konuşmak olsun

neden son şansınız bu adammış gibi abanmışşsınız bu adama? şşimdiden çok beli değil mi evlenince ne olacağı?
kimseye abandığım yok. Sadece depresif bir dönemime denk geldi. Denize düşen yılana sarılır misali. Yoksa ben onu ne seviyorum ne de artık bir beklentşm var. Bu hastalıkta maalesef aşırı çok kötü bir boşluk içerisinde oluyor insan...yoksa bunun gibisinin yüzüne bile bakmam normal zamanda

kendi ağzınla söylüyorsun . bunları dediğine göre yapman gereken şey çok basit.

bugün uyudun diye saçmalar, he der geçersin. yarın "suyu niye öyle içtin" diye tartışır, acır görmezden gelirsin. sonra "nefes de öyle mi alınır sen de ne biçim insansın" falan olur o öyle uzar gider. sizi aşağı çeken insanlarla uğraşmayın, zaten sizin uğraştığınız kadarı size yeter, bir de üzerine yük bindirmesin.

Hastalığınızı kullanmış ve daha çok kullanır gibime geliyo. Bu durumda anlayışlı olması gerekirken şüpheci davranmasını da güvenmemesine yoruyorum

Eklentiler

• 153B0409-F5D0-4354-A3BD-5AF4BCD2F662.png
    278,7 KB · Görüntüleme: 35
Bence kendinizi iyi hissettmeniz için anlayışlı olup destek olması gerekirken bide laga luga yapıyor bence kendini düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…