Doğal Saç Bakım Kürleri Sirke ile Yumuşak Ve Parlak Saçlar

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Sarxix Frezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
51
0
Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...a.s.a.s.

Nedemek Arkadaşlar Rica Ederim meraketmeyin arkadaşlar sirkesi az olduğu için koku yaymıyor ben memnun kaldım İnşallah sizde memnun kalırsınız

evt canım saçımızı yıkadıktan sonra suyu başımıza dökücez ve herzaman ki gibi kurulayıp çıkıcaz çok kolay ve neticeli bir yöntem

evet sirke iyi geldiğini duymuştum ama kokacak diye cesaret edememiştim doğrusu:)
deneyeyim ozaman..

Arkadaşlar saçınızı yıkadıktan sonra bir tasa sıcak su ve içine 2 veya 3 damla kadar sirke koyun saçınız hem parlak hemde saç kremi sürmüş gibi yumuşacık olucaktır. Merak etmeyin saçlarınız sirke kokmaz ben kendime uyguluyorum ve çok memnununm...a.s.a.s.

ben bunu uzun bir süredir yapıyorum ve saçlarım çok parlak hiç kepek de olmuyor ama 2 3 damla bi işe yaramaz heralde ben yarım çay bardağına yakın koyuyorum son durulama suyuna friksiyon yapıyorum sonrasında hiç koku kalmıyor yalnız bu yağlı saçlar için uygun kuru saçta nasıl etki eder bilmiyorum bir de kesinlikle elma sirkesi olacaka.s.

kuru saçlara nasıl etki eder acaba CADIARZU saçları kuru olupta deneyen ve memnun kalan var mı? CADIARZU sonra saçlarım daha da kurumasında :bbo:

ben bunu uzun bir süredir yapıyorum ve saçlarım çok parlak hiç kepek de olmuyor ama 2 3 damla bi işe yaramaz heralde ben yarım çay bardağına yakın koyuyorum son durulama suyuna friksiyon yapıyorum sonrasında hiç koku kalmıyor yalnız bu yağlı saçlar için uygun kuru saçta nasıl etki eder bilmiyorum bir de kesinlikle elma sirkesi olacaka.s.

cnm sirkeli suyla saçlarını yıkadıktan sonra duruluyo musun?

canlarim bende sac kremimin icine baya bir dokuyorum elma sirkesini ve iyice masaj yapip duruluyorum valla sonuc muhtesem...deneyin derim

Bunu her yıkamada uygularsak ilerde bir problem yaratmaz değil mi? Çünkü saçlarımı çok seviyorumdaşakkıdı

X