Şirketteki kız arkadaşınız izinsiz resminizi paylaşsa ne yapardınız?

Hukukçu arkadaşlar.
Benim olayı öğrenmem üzerinden süre geçti 6 ay kadar. Hala dava açabilir miyim?

O kıza yıllık izinden döndüğünde nasıl hiç tepki göstermedin? 6 koca ay hiç bir şey olmamış gibi aynı odada çalıştın mı yani?
Bırak aynı odayı aynı binada barındırmazdım onu. Şirket yöneticileriyle dava etmekle tehdit etmen gerekiyordu.
Bence direk savcılığa ver kız da sınırını öğrenmiş olsun. Lgbt lilerden biri olması her türlü manyaklığı yapabileceğini göstermez. Herkes haddini bilecek.

yorumlardan olayı anladım yapılan resmen terbiyesizlik ben olsam dava açardım

Bütün lezbiyenler seni neden buluyor diyesim geldi ama yapılan olacak şey değil ben olsam ağzını burnunu kırarım (saç baş yolmak bana göre değil yumruk severim ben ) müdür bir şey derse siz bişey yapmadınız hırsımı böyle aldım diye seni dava falanda edemez kendi pisliğinden dolayı

Amada uzun yazmışsın bunun yerine avukata gidip derdini anlatsaydın şimdiye çözüm bulurdu burdaki olay geyik

Bu nedir yahu bir yaşıma daha girdim

İnternete koyduğunuz resimler isteyen tarafından istediği gibi kullanılabilir bildiğim kadarıyla, savcılık ne yapsın ki?

avukatları etiketliyorum merak ettik 6 ay sonra dava açılabilir mi diye ..

Davayı istediği zaman açabilir, savcılığa şikayette bulunarak süreci başlatabilir. Sonuç ne olur derseniz? Çok minik bir ihtimal 100-200 TL adli para cezası, o da savcı mahkeme açılmasına karar verirse. Bir şey çıkmaz yani bundan..

Bu nedir yahu bir yaşıma daha girdim

İnternete koyduğunuz resimler isteyen tarafından istediği gibi kullanılabilir bildiğim kadarıyla, savcılık ne yapsın ki?

internete koymamış sorun da orda şirket yemeğinin fotoları şirket bilgisayarında kayıtlıymış..
neyse bir şey çıkmazmış zaten uğraşmaya değmez

İzinden döndüğünde aradan 2 kaç hafta geçmişti ve ben olayın yaşadığım an yani hafta sonu kıza telefonla bir dünya laf saydım. İşyerinin gereğini yapacağını düşündüm. Ve İşyeri olayı sürüncemede bıraktı yaklaşık 3 hafta kadar.
Onlara güvendim ama yanıldım. sonrada sanki ben suçluymuşum gibi muamele görünce birazcık sindim. Nasılsa tazminatımı alıp çıkacağım diyerek ama sesini duyunca tüylerim diken diken oluyor.

Bence savciliga verin. Kanitlayamazsaniz bile belki tanik bulursunuz. Yazismalariniz duruyor mu peki?

Yazışmalar durmuyor. telefonumu servise verdim fakat şirkette bilgisayarında resimlere bakarken yanımda biri vardı. O şahit yine kıza ihtar verilmesinden dolayı olayın şirketi ilgilendiren kısmı ile alakalı ihtar var.?

Amada uzun yazmışsın bunun yerine avukata gidip derdini anlatsaydın şimdiye çözüm bulurdu burdaki olay geyik

Gerçekten bana dert olmazsa fikir istemeseydim yazmadım. Geyiklik bir durum yok.
yazarken bile ellerim sinirden terledi titriyor. Benim için nahoş bir olay. Bu kişi benim lisede lezbiyen tarafından taciz edildiğimi bilen bir insan buna rağmen bunu yapıyor. Bu konuda hassasım. Zamanında doğru tepki veremediğim doğrudur. Akıl tutulması yaşadığım doğrudur ama içim almıyor ki konuyu açtım. Daha öncede konuyu açmak istedim ama açmaya çekindim.

Adeletten bir beklentim yok zaten günümüz şartlarında. En azından kızın gözünü korkmuş tekrar cesaret edemeyeceği birşey olsun istiyorum. Hani davayı kaybetsem bile en azından bir daha cesaret edemesin istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…