Şişman Manifesto Bir Başarı Öyküsü...

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.516
18
logo.png

ArkadaŞlar ŞİŞman manİfesto cİddİ bİr deĞİŞİm ÖykÜsÜ takİp etmenİzİ Şİddetle tavsİye edİyorum .. O bİlİndİk ayda 5 kg vs verme davası degİl tamamİyle saglıklı yasamakla 46 kg veren bİr bayanın gÜncesİ hedefİ 75 kg vermek ve hala dİrenİŞİ devam edİyor resİmlerle ve gÜncesİ İle gÜzel bİr Örnek tavsİyemdİr ..

Şişman Manifesto

Son düzenleme:
ellerine sglık sagolasın belki daha cok azimlenriz bu sayede şişman olmaktan kurtuluruz :))))

Arkadaşlar konuyu açan arkadaşımızla görüştük ama aramızda bir yanlış anlaşma olmuş kendisine durumu açıklayıcı mesaj yazdım bir siteye yönlendirme yapıyorsa ki bu konuda ki özel bir site kişiye ait bu yüzden izin almamız gerekir... bu yüzden paylaşıma devam edemiyeceğiz özelden birbirinizle paylaşabilirsiniz...

mrb asi Şeniz şükür kavuşturana :Saruboceq: takımdan ayrıldıktan sonra hızla kilo aldım :gitme: tabi hormonlar alt üst :bbo: tekrar başlamam gerek biryerlerden sen ne durumdasınyerimseniben hadi gel başlayalım huseli, lillyi ve diğer arkadaşlarıda çağıralım ve bizde zayıflayalımolumunekankayizsmile

58. Haftanın Yorumu
Efendimmmm bu sabah tartıldım. Sonuç 82.8 Böylelikle 49.5 kilo vermiş oldum. Şu 500 gramı da bir vereyim de 50. kilomu vermenin şerefine havai fişek atacağım yeminle. Bugün detoxun 7. günü. Kendimi hayatım boyunca sanırım hiç bu kadar iyi hissetmedim ben. Kilolar azaldıkça kendimle aramdaki mesafe gittikçe kapanıyor. Gerçekten her türlü maddi ve madevi tortudan, kirden arınıyorum.

şişmanmanifeto 82 sınırına girmiştir... tebrik ediyorum kendilerini... 132 kg dan 82 kg ya bravo... 50 kg vermek...

X