Sistit yardım

Anladım Şuan nasılsınız kullandığınz bi ilaç varmı baya kötüyüm bende
Şuan kullamdığım bir ilaç yok başka bir doktora göründüm ama cipro 750 mg verdi baya rahatladım muhakkak bol su içmenizi tavsiye ederim birde pamuklu iç çamaşırı günlük değiştirmenizi öneririm böyle yaparak çok rahatladım ben idrarınız geldiğinde muhakkak yapın tutmayın tekrar ediyor yoksa

Şuan kullamdığım bir ilaç yok başka bir doktora göründüm ama cipro 750 mg verdi baya rahatladım muhakkak bol su içmenizi tavsiye ederim birde pamuklu iç çamaşırı günlük değiştirmenizi öneririm böyle yaparak çok rahatladım ben idrarınız geldiğinde muhakkak yapın tutmayın tekrar ediyor yoksa
Bana sa cipro verdi ama kullanmaya korkuyorum çünkü antibiyotikler vajina mantarını tetikliyor inşallah kaşıntı yapmaz bende

Merhaba Tredyolda cranberry turna yemişi diye geçiyor var onu düzenli 3 ay kullanın birde ayakları sıcak tutun mutlaka noil yagı arkadaşın dediği gibi düzenli kullanın ve probiyotik olmasa olmazı alın ve en az 3ay kullanın inşallah şifa olur birde İngiliz karbonatı da var içilebilir bir deneyin düzenli belki iyi olur

X