Lekeler, Çiller Sivilce ve akne izleri için kullandığımız ürünler ve tedaviler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

rouc kullananları birkaç yıl sonra gör derim yaşından enaz5 yaş büyük gözukuyorlar

kac tane kullanan vardı cevremde 4 senedır tanıdıgım var hala puruzsuz tenı ıkısının de, bence ole bı genelleme yapmak yanlıs,

benim bir arkadaşım vikis kullanıyordu :) sivilceleri ciddi anlamda geciriyomuş ama hiç denemedim :s

arkadaşlar ben geçenlerde internetten BREZİLYA KİLİ adında bir ürün aldım. Aslında ürün çok ucuz olduğu için,

açıklama kısmında yazan mucize etkileri pek önemsemedim. Çünkü 5 TL fiyata o kadar yararlı bi ürün olmaz diye

düşündüm. neyse fazla uzatmıyım lafı... Ben bu ürünü aldım kullanmaya başladım ikinci kullanımdan sonra gözle

görülür değşiklikler yaşadım, yüzümdeki lekeler kaybolya başladı. Çok sorunlu bir cildim vardır, hep yara olur...

Şimdi yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ve yüzümde gerçekten vaad ettikleri gibi mucizevi bir değişim oldu, bütün

yaralar geçti, izler kayboldu ve hemen hemen sivilce bile çıkmıyor yüzümde ( adet günleri dahil )... Size bu kili

tavsiye ederim arkadaşlar. Reklam olmaması açısından buraya nerede satıldığını yazmıyorum ama almak isteyen

olursa Google ye BREZİLYA KİLİ yazmaları yeterli olur. Sağlıklı günler dilerim.

arkdşm hem geçenlerde internetten aldım diyorsun hem de 1,5 aydır kullanıyorum diyorsun.lütfen reklam amaçlı insanların duygularıyla oynamayalım sonucta burda insanlar ciddi anlamda ciltlerindeki problemlerle uğraşıyorlar.

evet reklam amaçlı çünkü brezilya kili diye googlede aratırken başka sitelerdede üstteki yazının tıpatıp aynısı yazıyordu.bencede bu tiplere kanıp yüzünüzü mahvetmeyin.

Merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum ve çok mutluyum bu durumdan evet kimyasal peelingle ilgili bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırmısınuız?

kızlar sivilce için ne denediysem olmadı ama izler için acnelyse tretin gibi soyucu kremler en ideali bi süre yüzünüz berbat bi halde oluyo ama sonrasında sabrederseniz pürüzsüz bir cilde sahip oluyosunuz...üstteki ölü ve lekeli deriyi tamamen atıyo deri yenileniyo ve daha gergin bir hal alıyo tavsiye ederim :)

Merhaba arkadaşlar
ben yeni üye oldum ve çok mutluyum bu durumdan evet kimyasal peelingle ilgili bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırmısınuız?
sakın öyle bı hata yapma canm(kendımden bılıyorum)... acnelyse ve tretin 5 basar walla.. gercı dendıgı gıbı baslardaa berbat yapıyo yuzu daha cok cıkartıyo falan amaa snraası guzel olacak.. ben smdı o kotu donemı hafıften atlatmaya calısıyorum daha kullannmama var tbıkı...

kızlar ya '' contractubex '' i kullananlar var mı ? ve ne kadara temin edebilirim acaba

kızlar merhaba bir yıldır bu forumu takip ediyorum .bayanlar her ne geçirmisse başkalarının aknelerini denemekten çekinmiyorlar idrar bephantne sirke limon tarcın o bu hepsini denedim en son doktora gittim doktor bana ilac verdi isotrexin ve sivex ilk bir kaç ay zerre kadar faydasını görmedim onu kuruttu o cıktı sonra doktora gittim sabretmemi söyledi simdi 5. aya giricem allah nazardan saklasın cildim bebek gbi oldu lekelerde yavas yavas azalıyo demekki bu tariflerin bir çoğu ciltten cilde farklılık gösteriyor benden söylemesi bunun zor oldugunu bende biliyorum allah hepimize kolay versin ama gecici bir dönem sabretmek lazım.Tek çözümü tıp sonra alternatif tıbbı denemek lazım

slm arkadaşlar çooook uzun zamandır girememiştim, soru soranlar olmuş ve malesef cvp veremedim özür diliyorum. ben cilt uzmanına gittim ve resmen suratımda hariklar yarattı..
iltihaplı ve iri sivilcelerden kalma kıpkırmızı lekelerim vardı ve izleri geçmez die düşünüyordum. sivilce üzerine sürmek için imex denen ten rengi yağlı gibi bi ilaç verdi. hem renginden dolayıda kapatıcı gibide. birde bir jel verdi o jel daha öncede dediğin gibi estetikten sonra ameliyat izi içinde veriliyormuş ve lekeler artık yok. çoook mutluyum :)

cnm walla net olarak bilmiyorum, benm çok koyu lekem yoktu ama sanmıyorumda, daha çok izlere ii geliyor sanırım :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…