Sivilceli Ciltler SiwiLceye Çamaşır Suyu

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ya kızlar mantıklı olun ne camasır suyu ya kımse denemesın boyle aptalca bıseyı guzelım cıldınızı bu genc yasınızda mahvetmek mı ıstıosunuz bunu yapanın kesnlıkle delı olması lazım!

sakın böyle birşeye yeltenmeyin kızlar...
geri dönülemez sonuçlara neden olursunuz Allah muhafaza....

yok artık yaaa skandal resmen...tahriş olur bee

off yazık o caanım cildine:KK43:
Ama gençlik dönemlerinde fiziki görüntü öylesine kurcalar ki beyni;o an mantıklı mantıksız her yol denenir..
Sonucu hiç düşünülmeden..

İnanmayacaksınız ama bizim bir sınıf arkadaşlarımızdan birisi;dişlerini çamaşır suyuyla fırçaladığını söylerdi..:1shok:
Daha beyaz oluyor diye..Şaka gibi değil mi..:nazar:

[/B]

Evet bazen bndede çıkıoo SiwiLce fLn akLımdan neler geçioo :KK70::KK70: CADIARZU

insan ölür ya. çamaşır suyu bu.
aklıma bişi geldi.
anneciğimin yaşlı bi akrabası var o anlattı. çoook seneler önce kadıncağız bi yere gitmiş misafirliğe. orada tuvalete girmiş. herhalde musluk yok o zaman, yanda bukunan bi şişeden döküp taharetlenmiş affedersiniz. sen hatun kavrul.. aman yarabbi.. meğerse şişedeki çamaşır suyuymuş.. aylarca cılk yara kalmış gariban..

değil ki yüzüne ağzına bunu değdireceksin ne olur düşünemiyorum..

Ayy Yazıkkk yaa :KK43::KK43: ama çamaşır suyu oLduqunu nasıL farketmedi Kokar o :S :uhm:

çamaşır suyunu bilmem ama ben orta okuldayken bi kız yüzünü arap sabunuyla yıkıyodu
sivilceler için çok şaşırmıştım

Çok İlqinç :S kafamçokkarıştı

sakın böyle birşeye yeltenmeyin kızlar...
geri dönülemez sonuçlara neden olursunuz Allah muhafaza....

Burdan kimsenin böyLe bişi ypcağını Sanmıyorum :) hihoyyyt Herkezin akLı başında [ Sanırım ] kaydirigubbakcemile3

niye çamaşır suyu.git doktora ilaç yazdır kardeşim çok mu zor.dimi ama:)

Çok mntkLı ßi teşhiSs x]] :eek:

ya kızlar mantıklı olun ne camasır suyu ya kımse denemesın boyle aptalca bıseyı guzelım cıldınızı bu genc yasınızda mahvetmek mı ıstıosunuz bunu yapanın kesnlıkle delı olması lazım!

Evt sonra çok pişmnLık duyarım iLqinç oLduqu için pyLaştım :]
:eek:lmaz:

akıllısı bizi bulmazkii :KK70: yazık günah o cildee ya :s

aman allahim tuylerim diken diken oldu:1shok:nerden bulursunuz boyle seyleri denemeye kalkan malkan olur

Çamaşırsuyuyla yıkayacaksın ama accuk ta çitilemek gerekir..Kaynamayada bırak..
Bi daaa ne surat kalır ne sıfat...
kaydirigubbakcemile3

deterjandı cif ti ahşap temizliyici spreydi falan bi de onları deneyelim çamaşır suyunun yanında bida aynaya bakamayalım o olsun yani...kadının suratı nasıl yanmış öyle.beyin yok sanırsam -tatlicadiarzu-

bizim insanlarımız iste boyle.. para vermemek icin camasır suyunu sacma sapan evde buldukları herseyi suratına cildine surer sonbrada allah muhafaza cilt kanseri olunca
tedavilere milyarlar odemek zorunda kalırlar..cahillik dedikleri bu olsa gerek...
halbuki bakın gelismis toplumlara degil amasır suyu dogallıgından emin olmadıkları sabunla bile yıkamıyorlar yuzlerini...bizim burda onca paralar sayarak aldıgımız kozmetik urunler onların pazarlarında ayaga dusmus durumda..neden acaba bir dusunmek gerek...

kızlar çamaşır suyu hassas olmayan bir ciltte kullanılırsa sivilceye iyi gelme potansiyeli var ama neden derseniz
çamaşır suyunun etken maddesi sodyum hipoklorit
sivilceye iyi gelen aksil ilacının ana maddesi benzoil peroksitliki benzoil peroksitli bir sürü ilaç da var çünkü sivilceye iyi geldiği kanıtlanmış
işte bu benzoil peroksit de sodyum hipoklorit de okide edici , benzer maddeler
ikisi de bakterileri öldürüyorlar
hatta aksili kıyfetlerinize getirirseniz beyazlatıyor
ama benzoil peroksit ilaçlarda güvenli oranlarda kullanılıyor
buna rağmen kimi ciltler kaldıramıyor ciddi kızarma,soyulma vs yapıyor ve doktor bıraktırıyor
çamaşır suyundaki madde ise eminim çok daha fazla vardır
aksil pahalı bir ilaç da değil ve uzun süre gidiyor
yani çamaşır suyuyla kendinizi tehlikeye atmaktansa
direkt aksili almanız çok daha mantıklıkaydirigubbakcemile5

Valla ne diyelim ama Pervenche ablacım bizim insanımız deqiL yabncı bi artist .:):) ama bizimkilerden beklenilecek bi hareketi yapmış insanoqLu onlardada nefis var bizdede :KK70: turkbayragi

Son düzenleyen: Moderatör:
Ewet bencede. cicilibicili87 :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bende dişlerimdeki oluşan tartarlar için kireç sökücü kullanmayı düşünüyorum:roflol: :roflol:

Enteresan...Bende mi denesem acaba? kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
valla kusura bakmayın da bn oha falan oldum.....o nedir yaa...yakarsınız yüzünüzü...onlar eli bile ne hale getiriyo....

X