siz olsanız ne yapardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ev kendisine ait çünkü.Eşim masraflara ortak birazda aylık veriyor.Şimdi adama çik biz kalacağız demek olmaz ki.Bi arada kalmayız yani rahat olmaz

Zaten kendisinde tabi mecbur değilsin dedim.Ama ilk kendisi teklif etmişti.Ne diyim.Olan oldum.Kızımda oraya gidince istemez insallah

Ama sizin de yazdığınız yorumlarda imla ve noktalama yanlışlarınız var.

Ben farklı düşünüyorum. Komşu teyze, burda eviniz çok demiş dostların vardır manasında .oyle net sekilde bende kal dememiş ki nasıl emin oldun da güvendin?
Ayrıca anahtar verseydü diyenler olmuş, 2 cocuklu aileye ev anahtarı teslim herkes etmez yani şahsen ben etmezdim...samimiyet ayrı ev düzeni ayrı...
Kimseye güvenilmeyeceğini öğrendiniz bence erteletin biraz imkan varsa

hayır tam olarak ben varım dedi,hatta eşim yine yerinde kalır sana yük olmasın dediğimde olmaz öyle şey evin geniş kalırsın dedi

Yanlış yazmışım tamam ama doğrusunun ne olduğunu biliyorum Çok mu büyük bir mesele? Derdime çözüm üretmek yerine neden öğretmensiniz birde yanlış yazıyorsun diyorsunuz.İşi ben değil siz polemiğe dönüştürüyorsunuz.Kaldı ki şu cevabinızda sizinde hatalarınız çok.

burada çok fazla fake konu olduğu için ondan emin olmak için sordum.
herkes açılan konuda bu tarz şeyler soruyor. bunun dışında önce konunun doğruluğundan emin olmak istedim. yorum yapmadan önce

Ama sizin de yazdığınız yorumlarda imla ve noktalama yanlışlarınız var.
iyi de ben öğretmen falan değilim.
yani açıkçası ben bir öğretmenin yalnız kelimesini yanlış yazmasından ötürü konunun fake olduğunu düşündüm. o yüzden sormak istedim. ayrıca hızlı yazarken nokta virgül koymamak, ya da harf atlamak başka bir kelimeyi başlı başına yanlış yazmak başka.

Cnm çalışmak zorundamısın maddi olarak. Memurların 2 yıla kadar çalışmama hakkı var. Doğum sonrası yani Bunu kullan ortalık biraz durulsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…