Sizce 15 günlük bir ilişkide öpüşmek saçma mı?

lanadelsad

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
2
-1
25
Çok pis hoşlanıyorsunuz fakat birazda takıntılısınız her şeyi kafanıza takılıyor oluruna bırakıp mutlu olmaya çalısıyorsunuz ama kafanız sonradan kurcalanıyor erkek arkadasınız ilk adımı atıyor kesinlikle cinsel birliktelik olmuyor fakat sürtünme öpüşme oluyor sizce bunların olması saçma mı hani bazılarına göre ne kadar anlamlı olsada bu kadar kısa zamanda olması erkeği soğutup düşündürür mü ama ilk adımı o atıyor yani lütfen linçlemeyin süre az sadece :/

Yaş 23 hormonlar tavan. Şimdi sevişmicen de ne zaman? Sal gitsin 🥲
:KK54: 22 yaşındayım yıl olarak 23 olan ben aklım çeliniyor yapmayın şüle şeyler.

Bir önceki erkek arkadaşımla tanışıp 3 günde falan sevgili olmuş bir hafta dolmadan öpüşmüştük. Çok masum hoş bir öpücük olmuştu. Sonraki günlerde de bu şekilde devam etmişti. 3 ay kadar sürmüştü o ilişkim. Şimdikiyle 1 senedir tanıyorduk birbirimizi, arkadaştan daha fazlası olmaya karar verip görüştüğümüz ilk gün seviştik, 2 haftada da tam ilişki oldu. Bunun üzerinden 7.5 sene geçti, hâlâ birlikteyiz 😅. Ben erken bulmuyorum.
Demekki hahaha cilveylen yılanı bile deliğinden çıkartabilirsiniz :KK70:

Ay minicik olan da benden kurtarmazdi yani. 😁
Benim sevgilim ile (nasıl bir sahiplenmeyse artık tamam hepsi benim işte :KK70:dx) Şakalaşırken konuşurken bamya peynirli erkekler diye benzetme yapmıştım. Hayatım bende küçük penisliyim sen bilmiyorsun ama küçük yani napalım demişti :KK70: benden geçer onay aldı yanlış kı yaptım yahu fjsjfdj

Çok pis hoşlanıyorsunuz fakat birazda takıntılısınız her şeyi kafanıza takılıyor oluruna bırakıp mutlu olmaya çalısıyorsunuz ama kafanız sonradan kurcalanıyor erkek arkadasınız ilk adımı atıyor kesinlikle cinsel birliktelik olmuyor fakat sürtünme öpüşme oluyor sizce bunların olması saçma mı hani bazılarına göre ne kadar anlamlı olsada bu kadar kısa zamanda olması erkeği soğutup düşündürür mü ama ilk adımı o atıyor yani lütfen linçlemeyin süre az sadece :/
On beş gün de ilk adımı atıp senden de karşılık gördüyse bu ilişki bundan sonra sadece sevisme odaklı olur benim fikrim ki bence büyük ihtimalle yanilmiyorum

Benim sevgilim ile (nasıl bir sahiplenmeyse artık tamam hepsi benim işte :KK70:dx) Şakalaşırken konuşurken bamya peynirli erkekler diye benzetme yapmıştım. Hayatım bende küçük penisliyim sen bilmiyorsun ama küçük yani napalım demişti :KK70: benden geçer onay aldı yanlış kı yaptım yahu fjsjfdj

Biz konuşup yorum yapiyoruz da bunlar kişisel şeyler niye yanlış olsun. 😁 İsteyen mikro penisle bile birlikte olabilir. 😬

X