Sizce 15 günlük bir ilişkide öpüşmek saçma mı?

lanadelsad

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
2
-1
25
Çok pis hoşlanıyorsunuz fakat birazda takıntılısınız her şeyi kafanıza takılıyor oluruna bırakıp mutlu olmaya çalısıyorsunuz ama kafanız sonradan kurcalanıyor erkek arkadasınız ilk adımı atıyor kesinlikle cinsel birliktelik olmuyor fakat sürtünme öpüşme oluyor sizce bunların olması saçma mı hani bazılarına göre ne kadar anlamlı olsada bu kadar kısa zamanda olması erkeği soğutup düşündürür mü ama ilk adımı o atıyor yani lütfen linçlemeyin süre az sadece :/

Herkes farklıdır ama bazı erkekler seni dener bakalım hemen kabul edip karşılık veriyor musun diye. Eğer hemen kabul ediyorsan seninle ciddi düşünüp düşünmeme konusunda kararsız kalırlar. Ama hemen izin vermeyen kızlara karşı daha heyecanlı oluyorlar ve daha çok bağlanıyorlar diye düşünüyorum.
İyi ben de böyle bir konuda beni sınava çekecek adam benle evlensin diye bekliyordum. Bırakın bu çirkin ataerkil ağızları ya. Kadın sanki evlenmek için hazır nazır, yeter ki beni biri alsın diyor.
Asıl benimle evlenmek zordur. Kötü öpüşen, erken boşalan, yada iktidar sorunu yaşayan bir adamı görmeden evlenemem.
Geçti o erkeklerin evlenme vaadiyle at koşturduğu devir.
Denermiş de beğenmezse evlenmiş. Ayyy 🍑

Ben de erken falan derdim de ten uyumu varsa ne olacağı pek belli olmuyor. Ben erkenden öpüştük diye kötü hissedip ayrılmak istemiştim 21 yaşındaydım daha 6 sene sürdü ilişkimiz sonra evlendik :KK70:

Sürtünmenin sonunda hamile kalmada bence bana çok saçma geliyor mantıklı dusunsen daha 15 günlük bir ilişkide erkek bunu yapıyorsa bir süre sonra alicagini alır sanada tekmeyi vurur mantıklı davran sonra pişman olma derim

Tanıştığim gün öpüşerek ayrilmadiysam zaten sevgilim olamistir 😂 ama sürtünmek ne ya?
İnsan gibi sevisicekseniz sevişin de sürtünerek kime neyi kanıtlıyorsunuz? Ne adam tam rahatlıyor, ne kadin. Debelen dur
Yazık günah

Öpüşmek "benim sevgilimsin/olmani istiyorum" demek bence. Öpüşmeyi ilişki başlatici gibi dusunuyorum ben, tutup ilişki basladiktan sonra bilmem kac gun opuşmek için beklenmesi cok degisik. 😬

Öpüşmek "benim sevgilimsin/olmani istiyorum" demek bence. Öpüşmeyi ilişki başlatici gibi dusunuyorum ben, tutup ilişki basladiktan sonra bilmem kac gun opuşmek için beklenmesi cok degisik. 😬
Ay belki adamın ağzı kokuyor. Ne bileyim ya, salyalıdır belki. Ya da dokunmak bile istemeyeceğin biridir, ten uyumu yoktur. Yani öpüşmeden, yakınlaşmadan nasıl anlayacaksın. :KK53:
Khomyuk Khomyuk da yazmış yukarıda, erkekler tam bir kapalı kutu. Pipisi mi küçük, iktidarsız mı vs. bir sürü sır var. Esas erkekler sınava tabi tutulmalı, bizler değil. :KK70:

Ay belki adamın ağzı kokuyor. Ne bileyim ya, salyalıdır belki. Ya da dokunmak bile istemeyeceğin biridir, ten uyumu yoktur. Yani öpüşmeden, yakınlaşmadan nasıl anlayacaksın. :KK53:
Khomyuk Khomyuk da yazmış yukarıda, erkekler tam bir kapalı kutu. Pipisi mi küçük, iktidarsız mı vs. bir sürü sır var. Esas erkekler sınava tabi tutulmalı, bizler değil. :KK70:

Off Rosa midem kalkti ya o kadar da degil.😂 Salyali, ağzi kokan ve dokunmak istemeyecegim birini anlamak için öpmeye gerek yok zaten. Oyle birini öpsem psikolojim bozulurdu. 😁😁
Ama yine de öpişmeden olmaz. 😬

Pipi konusunda haklisin onu gormeden iktidarsiz mi, kucuk mu o bilinmez. 🤷

Şimdi kusacam :kusmuk:
Bu gece de erkeklerden tiksindik tişikkirlir :KK53:

Çok pis hoşlanıyorsunuz fakat birazda takıntılısınız her şeyi kafanıza takılıyor oluruna bırakıp mutlu olmaya çalısıyorsunuz ama kafanız sonradan kurcalanıyor erkek arkadasınız ilk adımı atıyor kesinlikle cinsel birliktelik olmuyor fakat sürtünme öpüşme oluyor sizce bunların olması saçma mı hani bazılarına göre ne kadar anlamlı olsada bu kadar kısa zamanda olması erkeği soğutup düşündürür mü ama ilk adımı o atıyor yani lütfen linçlemeyin süre az sadece :/
Esimle tanıştıktan 4 gün sonra ilk bulusmamiz olmustu. Bulusma sonunda da disarda mekandan çıktıktan sonra benim kendine çekip öpmüstü, vedalasmadan önce böyle bir kac kez uzun uzun öpüşmemiz olmuştu. Bende çekim hissetmeseydim "napiyorsun be" der, tokati yapistirirdim. Fakat kasilikli cekim varsa keyfine bak. Sadece arkadaslarin dedigi hamile kalmamaya dikkat et.

Off Rosa midem kalkti ya o kadar da degil.😂 Salyali, ağzi kokan ve dokunmak istemeyecegim birini anlamak için öpmeye gerek yok zaten. Oyle birini öpsem psikolojim bozulurdu. 😁😁
Ama yine de öpişmeden olmaz. 😬

Pipi konusunda haklisin onu gormeden iktidarsiz mi, kucuk mu o bilinmez. 🤷
Cirilla ama öpüşmeyi bilmiyorsa öpmeden bilemezsin. :KK70: Off feci bir durum.
Ondan sonra kocam mikro penis, sertleşemiyor diye konu açmak var valla. :110:

Kadınları kayırma istersen tabii ki etkiler cinsel hayatı. 💋 boşuna mı var estetik sektörü.
Şöyle bir fark var, adam iktidarsızsa seks yapamazsın. Ama meme küçükse yapabilirsin. :KK53:
Doğrudan dedim, dolaylı demedim. Meseleye birincil ve ikincil olarak bakmak lazım.

Cirilla ama öpüşmeyi bilmiyorsa öpmeden bilemezsin. :KK70: Off feci bir durum.
Ondan sonra kocam mikro penis, sertleşemiyor diye konu açmak var valla. :110:

Öpüşemiyorsa öğretiriz.😜 Şaka bir yana bilmemek başka pislik başka, pislik birini zaten öpmem. Ama ten uyumu var mi yok mu, aradaki enerji uydu mu anlamak için yakinlaşmak şart tabi.

Ha bunlar herkese uymayabilir ona diyecek bir şeyim yok ama uymayanlar ilişkinin hiç bir aşamasinda (evlenmeden) o durumlara girmiyordur diye dusunuyorum. 🙄

Onun disinda 1 gun, 1 hafta, 1 ay olmuş bir şey farketmez, asıl beklemek degişik bir durum.

X