Son kullanma tarihi geçmiş, bayatlamış bir tarayıcı kullanıyorsanız. Mercedes kullanmak yerine tosbaya binmek gibi... Websiteleri düzgün görüntüleyemiyorsanız eh, bi zahmet tarayıcınızı güncelleyiniz. Modern Web standartlarını karşılayan bir tarayıcı alternatifine göz atın.
Evde mantı yapıp satmak istiyordum ne zamandır ,lokantacı arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ben fiyatları ve kaça satacağımı bilmediğim için kendisine danıştım oda bana kilosu 15 ten alırım dedi piyasası böyleymiş ,yani bütün malzemeleri benden sizcede çok ucuz değilmi eşim bana seni kandırıyor arkadaşın dedi .Kızdı bir de bana
Evde mantı yapıp satmak istiyordum ne zamandır ,lokantacı arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ben fiyatları ve kaça satacağımı bilmediğim için kendisine danıştım oda bana kilosu 15 ten alırım dedi piyasası böyleymiş ,yani bütün malzemeleri benden sizcede çok ucuz değilmi eşim bana seni kandırıyor arkadaşın dedi .Kızdı bir de bana
Ben yaptırıyorum. Kıymasını ben veriyorum. Diğer malzemeler ondan.. 1kg kıymayı 140 TL ye sıkıyor. 5 kg mantı oluyor. Bence yapın çalışanlara satın. Arkadaşınıza değil. Hatta içli köfte, tatlı, çörek çok iyi olur.
Ben komşumdan kilosunu 50 liradan alıyorum. Cok az söylemiş arkadaşınız. Üstelik porsiyon hesabı satacaksa daha da pahalıya geliyor. Malzeme gideri de yok. 15 lira çok az o kadar emeğe