Sizce arkadaşım beni kazıklamayamı çalışıyor

15 tl imkansız bir fiyat. İçine kıymasını az koysanız dahi masrafı 15 tlyi geçebilir. Şaka gibi. Art niyetli buldum.

Evde mantı yapıp satmak istiyordum ne zamandır ,lokantacı arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ben fiyatları ve kaça satacağımı bilmediğim için kendisine danıştım oda bana kilosu 15 ten alırım dedi piyasası böyleymiş ,yani bütün malzemeleri benden sizcede çok ucuz değilmi eşim bana seni kandırıyor arkadaşın dedi .Kızdı bir de bana
ben alıyorum 50den sız 35 tle zarar edersiniz 15 nedır yahu vıcdansız bu

Evde mantı yapıp satmak istiyordum ne zamandır ,lokantacı arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez ben fiyatları ve kaça satacağımı bilmediğim için kendisine danıştım oda bana kilosu 15 ten alırım dedi piyasası böyleymiş ,yani bütün malzemeleri benden sizcede çok ucuz değilmi eşim bana seni kandırıyor arkadaşın dedi .Kızdı bir de bana
Tabiki çok ucu birde malzemeler sizden ben 40 liraya sıkıyorum malzemeler benden

Ben yaptırıyorum. Kıymasını ben veriyorum. Diğer malzemeler ondan.. 1kg kıymayı 140 TL ye sıkıyor. 5 kg mantı oluyor. Bence yapın çalışanlara satın. Arkadaşınıza değil. Hatta içli köfte, tatlı, çörek çok iyi olur.

Ben komşumdan kilosunu 50 liradan alıyorum. Cok az söylemiş arkadaşınız. Üstelik porsiyon hesabı satacaksa daha da pahalıya geliyor. Malzeme gideri de yok. 15 lira çok az o kadar emeğe

X