Sizce bu cümle ne anlama gelir

bence kendince size laf sokmus, sizi sucluyor etrafa karsi. ergenlikten cikamamis insan halleri, allah kurtarmis sizi

Merhaba hanımlar. Ben boşandım. Severek ayrilma oldu çünkü sevgi herseye yetmiyormus. Sözde onunda sevgisi vardı ama bilmiyorum gerçi olsaydı sonumuzda böyle olmazdı diyorum. Sonuç olarak büyük olaylarla ayrıldık. Ama insan bazı şeyleri merak etmiyorda degil Özet gectim size
Sorum şu ' Doya doya yasayamadigim her duygunun dusmaniyim ' ne demek. Ve ne anlamda söylenmiş olabilir .
Aklınıza gelebilecek bütün duyguları yasayamasigi için o duygulara karşı nefret duyma anlamında söylemiş. Ama eski eş size ithafen yazdıysa büyük ibtimalle aşk , evlilik, sevgi , sadakat vs aranızda ne olduysa o duygulara karşı nefreti olduğunu ve artık anlamsizlastigini belirtmis.

Merhaba hanımlar. Ben boşandım. Severek ayrilma oldu çünkü sevgi herseye yetmiyormus. Sözde onunda sevgisi vardı ama bilmiyorum gerçi olsaydı sonumuzda böyle olmazdı diyorum. Sonuç olarak büyük olaylarla ayrıldık. Ama insan bazı şeyleri merak etmiyorda degil Özet gectim size
Sorum şu ' Doya doya yasayamadigim her duygunun dusmaniyim ' ne demek. Ve ne anlamda söylenmiş olabilir .
bu cümleyi bende paylaşmıştım imkansızlıklarla ilgli bana göre içimizde ukte kalan şeyler

Zamanında seninle yaşadığım duygulara doyamadım diyor erkek kişisi

Wp durumunda yazıyor boşandık 1 hafta geçti. Sözde yuvayida ben yikmisim hep böyle diyordu. Bunu yazmis durumuna bende sizden fikir almak istedim
Yani sözün amacı mutluluğun sevginin vs gibi güzel duyguları yaşayamadım ama artık benim için bir önemi kalmadı gibi bir anlamı var cümlenin ama siz bunu neden merak ediyorsunuz? Önemli olan bu..

Severek boşanma neden oldu? sorun neydi

Sevdim de ne oldu bundan sonra sevgi mevgi aşk yok demiş.

Boşanmanın ardından whatsapp durumunda yazıyor demişsiniz, ben negatif olarak anlamadım. Yani bana "bundan sonra her duyguyu doya doya yaşayacağım" anlamına geliyor bence. Yani eğer evliliğe bağlayacaksak "orada yaşayamadığım duygular vardı" ve artık bunlara susmayaya, azla yetinmemeye karar verdim gibi anladım ben.

Koskoca adam kapı gibi nikahlı karısı, kendinizi kandırmayın seviyordu da severek ayrıldı da zerre ucundan da sevmiyordu herifin işine gelmedi biseyler ayrılmak kolay geldi kurtuldu belki de kendi aklınca.
Seven erkek ne der bilir misin? “Karım da karım” der.
Savaş açar her şeye.
Önce karım der.
Yok öyle seviyordukta boşandık.
O hakimin sorusu bile “emin misiniz? Her şey bitti mi! Sorusunda bile seven insan seviyorum der bitti demez. Son kararım demez. Boş yere kendinizi oyalamayın. Gerçekleri görün bakın önünüze

Ben bi b.ku beceremediysem kimsenin de becermesine izin vermem demek. O elemana dikkat edin, olmadık zamanlarda aklınızı karıştırmaya gelecek. Tekrar tekrar canınıza okuyup geri gidecek, manyak çünkü.

Ben de severek ayrılma olayına inanmıyorum. Erkekler kadınlar gibi değil, biz duygularımız varsa mantığımıza uymadığında vazgeçebiliyoruz, erkekler bu şekilde düşünmüyor. Gerçekten de gerekirse duruşma günü susmazdı, 1 şans daha ver derdi. Aslında konuyu okurken bu fikirden yola çıktığım için mesajı bana sizle ilgili değil, bundan sonraki hayatı için gibi gelmişti.

X