Dövme SİZCE BU DÖVMEYİ YAPTIRMALI MIYIM ? Yardım Lütfen

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
925
1.168
La vita é bella (Hayat güzeldir) ve ya onun yerine L'amore é bella (sevmek/aşk güzeldir) hangisi daha güzel ?
Yazı yazdırmak istiyorum fakat türkçe ya da ingilizce çok basit geliyor..
Sizce bir Türk olarak İtalyanca bir söz yazdırmak abes kaçar mı ??

Son olarakta bu yazı en güzel nerede durur? Sutyen hizası altında mı, yoksa ilk resimdeki gibi küreklere mi veya karınla sırt arasına dik bir şekilde (yan bel oyuklarına dik) mi daha iyi olur? ? Fikirlerinizi bekliyorum, aydınlatın lütfen beni
:KK15::KK15::KK16:

Eki Görüntüle 736454 Eki Görüntüle 736455 Eki Görüntüle 736456

Son düzenleme:
bence latince hayat güzeldir yazdırmalısın. ve omuzla boyun arasına rihannanınki gibi. gayet seksi duruyor o şekilde. italyanca da eğer nedeni yoksa sonradan saçma gelebilir. ama latince genel bir dil olduğu için daha iyi bence.

bence latince hayat güzeldir yazdırmalısın. ve omuzla boyun arasına rihannanınki gibi. gayet seksi duruyor o şekilde. italyanca da eğer nedeni yoksa sonradan saçma gelebilir. ama latince genel bir dil olduğu için daha iyi bence.

Teşekkürler tavsiyelerin için, Latincenin de bir anlamı yok bana göre hangisin yazılışı güzelse onu yazdırırım o zaman sonuçta anlamı önemli olan :KK9:

Son düzenleme:
ben yazı değilde şekilden yanayım ama ben olsam yaptırmazdım dini inançlarımdan dolayı bir de sıkılırdım pişman olurdum.

ben öyle büyük birşey yaptırmayı düşünmüyorum ki hem görmediğim bi yerime yaptırırsam sıkılmam diye düşünüyorum. Yazı daha cazip geliyor nedense, şekilleri anlamlandıramıyorum :44:

Dövme yaptırırken 2kere 5 kere 10 kere dşünün. Şu anki aklım olsa yaptırmazdım ben. Bende sol omuz da şeytan hello kitty var
hello-kitty-tattoos-devil.jpg

bire bir aynısı var.. Omuzlarım geniş allahtan da çok kötü durmuor.

Ben seniin yerin de olsam latince hayat güzel yazdırırım ama
:KK16:

Dövme yaptırırken 2kere 5 kere 10 kere dşünün. Şu anki aklım olsa yaptırmazdım ben. Bende sol omuz da şeytan hello kitty var
hello-kitty-tattoos-devil.jpg

bire bir aynısı var.. Omuzlarım geniş allahtan da çok kötü durmuor.

Ben seniin yerin de olsam latince hayat güzel yazdırırım ama
:KK16:

niye hayat güzel, benim için sevgi aşk daha anlamlı çünkü dünya bunun üzerine kurulu gibi bişey peki şekil olarak şunlar nasıl? Sonsuzluk ve kuş. Sonsuzluğun özgürlükten geldiğini anlatabilir ya da kuş sayısı aile fertlerini yansıtabilir ? Yazısız halleri tabii..

$40afcc66556211e2aeb222000a1f9e7e_7.jpg Eki Görüntüle 736853 $tumblr_mcqht5YKOM1rz90gqo1_500.jpg Eki Görüntüle 736855 $000081.jpg

Son düzenleme:
niye hayat güzel, benim için sevgi aşk daha anlamlı çünkü dünya bunun üzerine kurulu gibi bişey peki şekil olarak şunlar nasıl? Sonsuzluk ve kuş. Sonsuzluğun özgürlükten geldiğini anlatabilir ya da kuş sayısı aile fertlerini yansıtabilir ? Yazısız halleri tabii..

Eki Görüntüle 736853 Eki Görüntüle 736855

Sadece bu ikisini begendim. ama bu kuşlar yıldızlar çok yapıldı son zamanlarda benze yazı yazdır orjınal olur. ben bacak yanıma yazdıracağım 4 satır :KK16:

hayatım sen nerelisin süper dövme yapan bi arkadaşım var faceden bak istersen işlerine bak fikir edin yani ona yaptırman şart değil

ben daha çok yazılardan yanayım..daha bi hoş duruyo..şekil dövmelerimde var ama yazı daha çok hoşuma gidiyor..senin seçtiklerinde çok hoş bence canım..bel yanındada çok güzel duruyor..

İstanbuldayım canım, arkadaşın nerde nasıl göz atabilirim ?

o da istanbulda oturuyo ama okul için 1 ay kadar izmirde özelden adını soyadını atıyorum şimdi faceden bak bilmiyorum facede var mı dövmelerinden örnekler numarasınıda verebilirim istersen ama faceden bi görüşün önce yazıyorum şimdi

o da istanbulda oturuyo ama okul için 1 ay kadar izmirde özelden adını soyadını atıyorum şimdi faceden bak bilmiyorum facede var mı dövmelerinden örnekler numarasınıda verebilirim istersen ama faceden bi görüşün önce yazıyorum şimdi

hala kararsızım fiyat konusunda da çok uçuyorlar altı üstü 3 kelime bişey işçilik yok yani, anlam veremiyorum :KK15::KK15:

Sakın sonsuzluk işareti şeklinde yaptırmayın pişman olursunuz, damga gibi herkes yaptırıyor şu sıra.

ben yazıyı tek sevmiyorum bir şeklin altında olabilir veya komple şekil olabilir. Bir arkadaşım sıkıldıkça yazı yazdırdı vücuduna, şimdi defter gibisin diyorum ona :KK70:

Sakın sonsuzluk işareti şeklinde yaptırmayın pişman olursunuz, damga gibi herkes yaptırıyor şu sıra.

ben yazıyı tek sevmiyorum bir şeklin altında olabilir veya komple şekil olabilir. Bir arkadaşım sıkıldıkça yazı yazdırdı vücuduna, şimdi defter gibisin diyorum ona :KK70:

mesela bu yazıların üstüne nasıl bir şekil yaptırabilirim ben öyle her yerime yazı yazdırmakta istemiyorum sırtımın herhangi biyerine yazı bide ayak bileğime güzel bir şekil o kadar

mesela bu yazıların üstüne nasıl bir şekil yaptırabilirim ben öyle her yerime yazı yazdırmakta istemiyorum sırtımın herhangi biyerine yazı bide ayak bileğime güzel bir şekil o kadar

Bence Tattoo modellerini kataloglardan değil de, internetten kendiniz araştırın. Çıktısını alıp öyle götürürsünüz dövmeciye. Anlamlı bir şekil bulup altına yazıyı da yazdırabilirsiniz, ya da bu dövme olayına ilerde pişman olurum derseniz sadece yazıyı yazdırın.

:KK70: benim arkadaşım gibi yaptırmayın sırtı ansiklopedi oldu neredeyse :KK70:

Bence Tattoo modellerini kataloglardan değil de, internetten kendiniz araştırın. Çıktısını alıp öyle götürürsünüz dövmeciye. Anlamlı bir şekil bulup altına yazıyı da yazdırabilirsiniz, ya da bu dövme olayına ilerde pişman olurum derseniz sadece yazıyı yazdırın.

:KK70: benim arkadaşım gibi yaptırmayın sırtı ansiklopedi oldu neredeyse :KK70:

hehe yok çok dövmeye karşıyım zaten :)

X