Gelinlik Modelleri Sizce bu gelinlik nasıl???

Bir daha evlenirsem gelinlikle ugrasmam. Giyerim kotumu tunigimi veya elbisemi gider nikahtan bitiririm isi :)))
Gelinligi aramasi,begenmesi, oynamasi , tasimasi, topuklunun vurmasi.. ayy hic ugrasamam :))))

ahaha ben de tam tersi nikah tazelesem de içimde kalan modellerden birini giysem diyorum :)
tabi bu tembellikle yapmam mümkün değil de öylesine hayal işte :KK70:

ahaha ben de tam tersi nikah tazelesem de içimde kalan modellerden birini giysem diyorum :)
tabi bu tembellikle yapmam mümkün değil de öylesine hayal işte :KK70:

Bizimkinin 10. yılda niyeti var tekrar düğün yapmak için... Bakalım, bekliyoruz :işsiz: Şu an çok hevesli de, o zaman gelince de olacak mı bakalım :KK70:

Taş falan yaptırma çok kıro durur, bu haliyle gayet zarif.

Taş, birçoklarına abartılı gelse de, gün ışığında giymeyecekseniz eğer, gece salonda ya da havuzbaşında düğün olacaksa, çok güzel yansıma yapıyor, fotoğraflarda ışıl ışıl çıkıyorsunuz... Bence taşlıdan ilerleyin mekana göre. Eğer gündüz düğünü olacaksa ama taş çok gerekli değil, sade hali daha stil bile duracaktır hatta.
Fotoğraflar için taşlı istiyorum bende düğün akşam salonda olacak

Henuz 6 ay once dugunum olmasina ve iki gelinlik giymene ramen yine giymej istiyorum. Gelinligi cok seviyorum :KK45:
Aman yarabbi :))
3 senelik evli olmama ragmen bildiginiz benim icim gecmis:duduk:
Ben hep nikahtan sade bir elbise ile hayal etmistim, tayin icin nikahi gizli ve erken yapmak zorunda kaldik ve dugun zorunlu oldu. Birde hic nisan misan istememistim. Evde sade yuzuk takariz ailelelr arasinda diyordum hep. Buyuk nisan yaptik:)) kina istemiyordum onu da arkadaslar arasinda yaptik. Istemedigim her seyi yaptim.:))))

Taş falan yaptırma çok kıro durur, bu haliyle gayet zarif.

Taştan taşa fark var yalnız, taşın kristal kalitesi ve ışık kırma haznesi giriyor devreye öyle durumlarda... Tekstilde taş özellikle ceremony ve eventlerde çok sık kullanılır. Sizin kıro olarak deneyimledikleriniz yakın çeverenizde denk geldikleriniz olabilir, ucuz ve yansıtmasız taş kullanılmıştır sizin denk geldiklerinizde ve evet öyle olursa facia olabiliyor ama ben konu sahibinin gelinliğindeki işçiliği ve güpürdeki özeni baz alırsam kullanılacak taşın da gayet iyi kalite olacağını öngörüyorum.

Taştan taşa fark var yalnız, taşın kristal kalitesi ve ışık kırma haznesi giriyor devreye öyle durumlarda... Tekstilde taş özellikle ceremony ve eventlerde çok sık kullanılır. Sizin kıro olarak deneyimledikleriniz yakın çeverenizde denk geldikleriniz olabilir, ucuz ve yansıtmasız taş kullanılmıştır sizin denk geldiklerinizde ve evet öyle olursa facia olabiliyor ama ben konu sahibinin gelinliğindeki işçiliği ve güpürdeki özeni baz alırsam kullanılacak taşın da gayet iyi kalite olacağını öngörüyorum.
İşlemeli demeliydim belkide cok küçük ve zarifçe işlenmiş fotodan anlaşılırmı bilmıorum

Eklentiler

• 5CB4B535-8650-4F61-BCB5-305B4816A55F.png
    5CB4B535-8650-4F61-BCB5-305B4816A55F.png
    233,6 KB · Görüntüleme: 92
Gelinlik bu haliyle güzel :)

İşlemeli demeliydim belkide cok küçük ve zarifçe işlenmiş fotodan anlaşılırmı bilmıorum

Yok ben anladım sizi zaten :) sadece taş=kıro demek değildir her zaman, onu anlatmaya çalıştım :) bu tarz algılar, tabii kötü örneğe denk gelinirse yaşanan talihsizlikler...

X