Gelinlik Modelleri Sizce bu gelinlik nasıl???

Ön ve arka görünüşü guzel. ama prenses model olmasa daha iyi olurdu.. kabarık gelinliklerden hiç hoşlanmiyorum.. zevk meselesi tabi siz seviyorsaniz ust kismi gayet guzel..

Taştan taşa fark var yalnız, taşın kristal kalitesi ve ışık kırma haznesi giriyor devreye öyle durumlarda... Tekstilde taş özellikle ceremony ve eventlerde çok sık kullanılır. Sizin kıro olarak deneyimledikleriniz yakın çeverenizde denk geldikleriniz olabilir, ucuz ve yansıtmasız taş kullanılmıştır sizin denk geldiklerinizde ve evet öyle olursa facia olabiliyor ama ben konu sahibinin gelinliğindeki işçiliği ve güpürdeki özeni baz alırsam kullanılacak taşın da gayet iyi kalite olacağını öngörüyorum.

Bilmem yani sizin kadar bilgili olduğumu söyleyemem ama bu gelinliğe taş işlemesini kendimce gözümde canlandırdığımda hoş gelmedi bana. Belki taşlı başka örnekler görürsem fikrim değişebilir.

Aman yarabbi :))
3 senelik evli olmama ragmen bildiginiz benim icim gecmis:duduk:
Ben hep nikahtan sade bir elbise ile hayal etmistim, tayin icin nikahi gizli ve erken yapmak zorunda kaldik ve dugun zorunlu oldu. Birde hic nisan misan istememistim. Evde sade yuzuk takariz ailelelr arasinda diyordum hep. Buyuk nisan yaptik:)) kina istemiyordum onu da arkadaslar arasinda yaptik. Istemedigim her seyi yaptim.:))))
Analdim istekler farkli tabii ama ben yilda bir isterim ))

Bilmem yani sizin kadar bilgili olduğumu söyleyemem ama bu gelinliğe taş işlemesini kendimce gözümde canlandırdığımda hoş gelmedi bana. Belki taşlı başka örnekler görürsem fikrim değişebilir.

Estağfurullah... Benimki de nacizane bilgiler... Sonuçta zevkler tartışılmaz, muhakkak sizin de geçerli sebepleriniz vardır :KK200:

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin. Sırt detayı çok güzel gerçekten yalnız arkadaşların da dediği taştan taşa fark var bence boş hali daha güzel. Yalnız benim naçizane yorumum askıları çok kalın bence kalın askı gelinlikte çok güzel durmuyor.

Taş pul vs. Olmayacaksa bu haliyle sade ve kibar bir gelinlik.

Prenses modelden ise A kesim her zaman daha zarif gelmiştir bana. Prenses çok yapay duruyor artık.

Bu gelinliğin Üzerine işleme olursa basitleşebilir. Bence bu hali çok daha iyi.

Çok güzel ama bencede taş siz daha hoş, ama üzerinde görmek gerek fiziğine uygunmu

X