sizce bunlar erken belirti mi yoksa ilaç yan etkisi mi

zehrazeseta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2024
17
2
31
Merhaba yeni katıldım. 8 mart reglimin 3. Günüydü. 9 cm kist için dienille doğum kontrol hapına başladım aynı gün. Üç gün sonra ağır bir solunum yolları enfeksiyonu başladı. Bunun için antibiyotik vs çeşitli ilaçlar kullanmaya başladim. O ara ilişki sonrası prezervatif kaydı. Gebe kalmayı çok istiyorum ama bazı sebeplerden erteliyoruz. Şimdi iki gündür aşırı bir uyku hali var. İlaçlardan mı yoksa erken gebelik belirtisi mi diye umutlanmak istiyorum. Doktor dienille ye yeni başladıgım için garanti değil dedi. Bu kadar erken belirti verir mi sizce

Sadece uyku hali varsa gebelik belirtisi olarak düşünmemek gerek gibi geliyor bana. Kasık ağrısı göğüs ağrısı vs var mı

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 11.günü yapıldığı günü saymazsam eğer , cuma günü kan vermiştim beta 0 çıkmıştı . Bugün bi test yapayım dedim testte böyle silik çizgi çıktı adetimi de tam kestiremiyorum pcos var bende 1-2 en fazla 3 gün kalmıştır. Testi ekliyorum böyle silik öğrenen varmı aranız da ?

Eklentiler

• IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 19
Sadece uyku hali varsa gebelik belirtisi olarak düşünmemek gerek gibi geliyor bana. Kasık ağrısı göğüs ağrısı vs var mı
Dün 24 saat uyudum resmen. Hala uykum var.İlaç yan etkisi desem yeni başlamadım ilaçlara 4 5 gün oldu. Anlamlandıramıyorum. Gebeliğe belli sebeplerden hazır değilim ama duygusal olarak çok istiyorum

Yani zaten hamile olsan bile şu an belirtiler için çok erken belki anca yumurtlama zamanındasındır döllenmeden 1 hafta sonra belirtiler ortaya çıkmaya başlıyor ortlama senin şu an adetin başlangıcından 12.gün yani daha çok erken

Merhaba yeni katıldım. 8 mart reglimin 3. Günüydü. 9 cm kist için dienille doğum kontrol hapına başladım aynı gün. Üç gün sonra ağır bir solunum yolları enfeksiyonu başladı. Bunun için antibiyotik vs çeşitli ilaçlar kullanmaya başladim. O ara ilişki sonrası prezervatif kaydı. Gebe kalmayı çok istiyorum ama bazı sebeplerden erteliyoruz. Şimdi iki gündür aşırı bir uyku hali var. İlaçlardan mı yoksa erken gebelik belirtisi mi diye umutlanmak istiyorum. Doktor dienille ye yeni başladıgım için garanti değil dedi. Bu kadar erken belirti verir mi sizce
Kullandığın doğum kontrol hapı ara kanama yapabilir bence. Muhtemel ilişki üzerinden kaç gün geçti?

Üzerinden henuz 1 hafta gecti
Regl 6-7 gibi yumurtlama zamanın olması lazım ki ilişki de o zamanlar olmuş oluyo. Yumurta çatlayacak dollenecek vs süreç zaten en az 1 hafta. Bu kadar erken belirti göstereceğini zannetmiyorum. Zaten o zamanlar yumurtlama olmuş olması da çok zor. Pcos falansan belki olabilir ama regl duzenliyse bence şu aralar senin yumurtlama zamanındir.

X