Sizce engellemekle yanlış mı yaptım?

busekarakan98

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
438
272
Kızlar merhaba, bi süredir konuştuğum bi çocuk vardı kendi memleketimden daha sonra yaşadığım şehire geldi tanıştık yüzyüzede hatta annesiyle bile konuştum telefonda ama çocukla ilgili 5-6 sıkıntı var kafamda oturmayan. Bazıları büyük bazıları halledilebilecek şeylerdi. Neyse döndü bu memlekete 2. gün 4 saat ortadan kayboldu aradım açmadı naptın dedim hayvanlarla ilgilendm dedi bişey mi oldu dedim yok dedi tamam dedim sonra bekledim saatlerce yazmadı akşamdı. Sabahına bende her yerden engelledim sizce ayıp mı ettim?
Ama zaten kafamda bi sürü sorun varken bi de böyle bi güvensizlik yapması tuz biber oldu sinirle engelledim

Evet sevgiliyiz dedik adını koyduk. Story atıyor bana mesaj atmıyor. Hadi canı sıkkın desem canı sıkkın insan story atmayı düşünmez ki
Kafamda oturmayan 5 6 sorunu olan birisiyle de sevgili olup adını koymazdım ben açıkçası.4 saat boyunca işi olmuş olabilir ama story atıp size yazmaması bide gönülsüz konuşması çok garip.Madem öyle sevgili de olamasaydı paşamız .Engellemekle iyi yapmışsınız bence engeli geri almayın da.

Kafamda oturmayan 5 6 sorunu olan birisiyle de sevgili olup adını koymazdım ben açıkçası.4 saat boyunca işi olmuş olabilir ama story atıp size yazmaması bide gönülsüz konuşması çok garip.Madem öyle sevgili de olamasaydı paşamız .Engellemekle iyi yapmışsınız bence engeli geri almayın da.
Teşekkürler bende doğru karar verdiğimi düşünüyordum ama yine de sormak istedim içimi rahatlatmak için

Kızlar merhaba, bi süredir konuştuğum bi çocuk vardı kendi memleketimden daha sonra yaşadığım şehire geldi tanıştık yüzyüzede hatta annesiyle bile konuştum telefonda ama çocukla ilgili 5-6 sıkıntı var kafamda oturmayan. Bazıları büyük bazıları halledilebilecek şeylerdi. Neyse döndü bu memlekete 2. gün 4 saat ortadan kayboldu aradım açmadı naptın dedim hayvanlarla ilgilendm dedi bişey mi oldu dedim yok dedi tamam dedim sonra bekledim saatlerce yazmadı akşamdı. Sabahına bende her yerden engelledim sizce ayıp mı ettim?
Ama zaten kafamda bi sürü sorun varken bi de böyle bi güvensizlik yapması tuz biber oldu sinirle engelledim

Kafası karışık tiplerle uğraşmaya değmez zaten dünyayı kurtarıyorlar sanki. Sevgili yapıp sıfır sorumluluk hissedenlerden nefret. 🤓

Kocam benim kıymetimi bilsin okudukça şok oluyorum kocam biz sevgiliyken görevdeydi 1 hafta bile yazmaz aramazdi çünkü telefon bile cekmezdi ben hiç engel atmazdim 4 saat yazmadı diye engellemiş 😮

Kocam benim kıymetimi bilsin okudukça şok oluyorum kocam biz sevgiliyken görevdeydi 1 hafta bile yazmaz aramazdi çünkü telefon bile cekmezdi ben hiç engel atmazdim 4 saat yazmadı diye engellemiş 😮
Teli ele almaması gereken bir görevdeymiş demek ki!

Bu konudaki adam teli eline alıp sosyal medyada fink atıyor.

Sizinkiyle bunu nasıl bir tutabildiniz hayret ettim doğrusu.

Ayıp falan etmedin canım en iyisi yaptın. Ortadan kayboluyor sonra sosyal medyadayım bak msji veriyor aslında. Sonra kafasına esince yazacaktı.

Sakın engelleri kaldırma o zaten farkettiyse ulaşır mutlaka sana. Msjını görmedimler falan. Ulaşmazsa da kendi bilir. Zaten soru işaretleri varmış kafanda boşver.

cevap yazmasını beklediğin bi msj mı atmıştın ? sen cevap beklerken story atıp sana dönüş yapmamasına mı bozuldun ?
Evet adını koymuştuk zaten ben mesaj attım bekleyeyim diye bişey yok ki flört değiliz yani saatlerce bana yazmamak ne demek aradığımda da açmadı araba kulanıyodum dedi daha sonra e inince ara beni

Tamam da görevdeydi diyosunuz öyle bi durumda bende beklemem benimki evde yatıyodu saçmalamayın yani aynı şey mi sizce ?

X