Sizce engellemekle yanlış mı yaptım?

25 yaşındayım
Whatsapa girip çıktığını görüyorum, instagrama storylerde atılıyor öğlen 2 de uyanmıştı zaten akşam 8de niye uyusun?
Zaten doğru düzgün bi işi yoktu dediğin gibi boş gezen biri yani bana yazmak çok da zor bişey değil o yüzden
Dünyada erkek çok adam yok
İnsanlar ne acayip. Sen otuzuna merdiven dayamış, bir kuruş birikimi olmayan, ipsiz sapsız boş beleş bir erkek ol. Buna rağmen sosyal medyada slm nbr yazip üniveriste mezunu çalışan genç kadıni tavla, kız seninle sevgili olsun. Babandan aldığın harçlıkla yanına gel, ilk günden annenle konustur. Kız da bunun red flag olduğunu bile anlamasın, ne münasebet demesin, hatta hosuna gitsin 😐😐😐😐
Valla erkek olmak çok kolay. Kel de olsan, çarpık dişli de olsan, pis de olsan, anamla beraber yaşayalım da desen, işsiz güçsüz parasız da olsan bir şekilde iki güzel söze kızlar sevgili oluyor seninle.
Bana çok ilginc geliyor.
Konuya gelince iyi yapmışsın. Açma ama engelini. Bundan sonra da internetten sevgili yapacaksan bir kriterin olsun, her slm diyenle sevgili olma (gerçek hayatta aşık olursan tabii ki olumsuz özelliklerine rağmen denemek isteyebilirsin, aranizda Elektrik olur, tutku olur, ten uyumu olur vs görmezden gelebilirsin işi gücü belki. Buna yine lafım yok. Ama tanımadığın etmediğin alt tarafı internetteki adamlar için de seçici ol bir zahmet. Daha bir şey hissetmemisken baştan ele sana denk olmayanı)

İnsanlar ne acayip. Sen otuzuna merdiven dayamış, bir kuruş birikimi olmayan, ipsiz sapsız boş beleş bir erkek ol. Buna rağmen sosyal medyada slm nbr yazip üniveriste mezunu çalışan genç kadıni tavla, kız seninle sevgili olsun. Babandan aldığın harçlıkla yanına gel, ilk günden annenle konustur. Kız da bunun red flag olduğunu bile anlamasın, ne münasebet demesin, hatta hosuna gitsin 😐😐😐😐
Valla erkek olmak çok kolay. Kel de olsan, çarpık dişli de olsan, pis de olsan, anamla beraber yaşayalım da desen, işsiz güçsüz parasız da olsan bir şekilde iki güzel söze kızlar sevgili oluyor seninle.
Bana çok ilginc geliyor.
Konuya gelince iyi yapmışsın. Açma ama engelini. Bundan sonra da internetten sevgili yapacaksan bir kriterin olsun, her slm diyenle sevgili olma (gerçek hayatta aşık olursan tabii ki olumsuz özelliklerine rağmen denemek isteyebilirsin, aranizda Elektrik olur, tutku olur, ten uyumu olur vs görmezden gelebilirsin işi gücü belki. Buna yine lafım yok. Ama tanımadığın etmediğin alt tarafı internetteki adamlar için de seçici ol bir zahmet. Daha bir şey hissetmemisken baştan ele sana denk olmayanı)
Red flag kelimesini ilk kez duydum😂 ya şöyle normalde tanımadığım biriyle kalkıp buluşmam hele bu devirde. Ama dedim ya bizim memleketten bildiğim birisi aslında. Zaten korktum ben yani bi anda tüm ailesi duydu iş ciddiye bindi benim annemde duydu. Ne yaşıyorum ya ben dedim kendime. İlk başta hoşuma gitti kapıldım bi anda ama hemen kendime geldim zaten. Annesiyle konuşturdu etkilencem falan sandı herhalde ama asla etkilenmedim ben korktum yani bismillah daha ben neyin içindeyim ya dedim. Oturdum sorunları düşündüm hangi birini kabul etcem bu sorunların dedim. En önemli sorunda iş meselesi zaten. İlla zengin olcak bilmem ne demiyorum tabi ama düzenli bir geliri olması lazım bunu onunlada konuştum ben. Annem duyduğunda ilk sorduğu mesleği ve okulu oldu cevap veremedim. Ailemide çiğnemem zaten asla öyle birisi değilim. Küçük de değilim iki güzel kafa kanıp gideyim. Yani kısacası en iyisi oldu

X