Sizce engellemekle yanlış mı yaptım?

Teli ele almaması gereken bir görevdeymiş demek ki!

Bu konudaki adam teli eline alıp sosyal medyada fink atıyor.

Sizinkiyle bunu nasıl bir tutabildiniz hayret ettim doğrusu.
İnsanlar şaka gibi gerçekten. Görevde 1 hafta değil 1 ay bile olsa bende gıkımı çıkarmam elbette beklerim eşimi. Benimki evde yan gelip yatıyor bana yazmıyor

Ayıp falan etmedin canım en iyisi yaptın. Ortadan kayboluyor sonra sosyal medyadayım bak msji veriyor aslında. Sonra kafasına esince yazacaktı.

Sakın engelleri kaldırma o zaten farkettiyse ulaşır mutlaka sana. Msjını görmedimler falan. Ulaşmazsa da kendi bilir. Zaten soru işaretleri varmış kafanda boşver.
Haklısınız teşekkür ederim🙏

İnsanlar şaka gibi gerçekten. Görevde 1 hafta değil 1 ay bile olsa bende gıkımı çıkarmam elbette beklerim eşimi. Benimki evde yan gelip yatıyor bana yazmıyor
😂 Aynen vallahi. Kıyasladığı yetmemiş birde kendini sabrını göklere çıkarmış te Allam ya 😂😂😂😂 kocası da kıymetini bilsinmiş 😂😂😂

Evet adını koymuştuk zaten ben mesaj attım bekleyeyim diye bişey yok ki flört değiliz yani saatlerce bana yazmamak ne demek aradığımda da açmadı araba kulanıyodum dedi daha sonra e inince ara beni
17 yaşında falan mısın
insanın işi olabilir uyumuş olabilir saatlerce müsait olamamış olabilir
saat başı msj beklentisinde isen hayatında senden başka uğraşacak hiçbir şeyi olmayan boş gezenin boş kalfası birini bulmayı dene
koca koca insanların hayatında sevgiliye msj atmak dışında da yapacağı yığınla şey oluyor çünkü
neyse zaten isteksiz biriymiş belli ki
sen de istenmemeyi hazmet ve yoluna bak başkalarını bulursun dünyada erkek mi yok

17 yaşında falan mısın
insanın işi olabilir uyumuş olabilir saatlerce müsait olamamış olabilir
saat başı msj beklentisinde isen hayatında senden başka uğraşacak hiçbir şeyi olmayan boş gezenin boş kalfası birini bulmayı dene
koca koca insanların hayatında sevgiliye msj atmak dışında da yapacağı yığınla şey oluyor çünkü
neyse zaten isteksiz biriymiş belli ki
sen de istenmemeyi hazmet ve yoluna bak başkalarını bulursun dünyada erkek mi yok
25 yaşındayım
Whatsapa girip çıktığını görüyorum, instagrama storylerde atılıyor öğlen 2 de uyanmıştı zaten akşam 8de niye uyusun?
Zaten doğru düzgün bi işi yoktu dediğin gibi boş gezen biri yani bana yazmak çok da zor bişey değil o yüzden
Dünyada erkek çok adam yok

25 yaşındayım
Whatsapa girip çıktığını görüyorum, instagrama storylerde atılıyor öğlen 2 de uyanmıştı zaten akşam 8de niye uyusun?
Zaten doğru düzgün bi işi yoktu dediğin gibi boş gezen biri yani bana yazmak çok da zor bişey değil o yüzden
Dünyada erkek çok adam yok
hmm o zaman sevmemiş demek ki
yapacak bişey yok önemsememiş değer vermemiş
hatta muhtemelen başkası var yani whatsappa neden girip çıksın ki sana msj atmıyorsa
öğlen 2de uyanan herifi napıcan zaten ya salla
malak gibi yatıyor

Kocam benim kıymetimi bilsin okudukça şok oluyorum kocam biz sevgiliyken görevdeydi 1 hafta bile yazmaz aramazdi çünkü telefon bile cekmezdi ben hiç engel atmazdim 4 saat yazmadı diye engellemiş 😮

Basbayağı umursamıyor üstelik paylaşımlar yapıyor sosyal medya da yani vatana millete hayırı yok o arkadaşın o esna da 😄

hmm o zaman sevmemiş demek ki
yapacak bişey yok önemsememiş değer vermemiş
hatta muhtemelen başkası var yani whatsappa neden girip çıksın ki sana msj atmıyorsa
öğlen 2de uyanan herifi napıcan zaten ya salla
malak gibi yatıyor
Ayynen öyle aynen. Kafamdaki sorunlardan biri buydu zaten. En iyisi oldu bence

Iyi yapmissiniz, icinize sinmeyemi engelleyin gitsin, zaman kaybetmeye gerek yok. Muhtemelen onun mesajlastigi birden fazla kisi var ki size sira gelmemis
Bilemiyorum artık bugün bitmese yarın bitecekti zaten çok soru işareti vardı kafamda ailemin karşısına çıkarabileceğim birisi değildi. Çok teşekkürler iyi geliyor hepinizin yazdıkları

Kocam benim kıymetimi bilsin okudukça şok oluyorum kocam biz sevgiliyken görevdeydi 1 hafta bile yazmaz aramazdi çünkü telefon bile cekmezdi ben hiç engel atmazdim 4 saat yazmadı diye engellemiş 😮
Aynı şey mi gözünüzü seveyim. İşim vardı diyip mesaj atmayan ama story atan sevgiliyi bekleyip ne yapacak kız?

X