Sizce haklı mıyım?

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-20
24
Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?

Abartmışsınız o an ki duygu durumuyla heyecanıyla olmuştur, ayrıca sınırlarınız ne ki?
Saçma buldum tepkilerinizi.
Madem bu kadar kuralcısınız evlenmeyi bekleyin.

Saçma işler yapmayin. Evlenmeden sevismek istemiyorsaniz yapmayin ama yok şurayi elle ama buraya degdirme filan ne sacmaliktir yani. 😃
Adamlar da yokluktan kabul ediyorlar boyle sacmaliklari baska aciklamasi yok.
Yani saçmalık değil herkesin sınırları var abartmasını istemedim sadece ama o dinlemedi.Yorumunuz için teşekkürler

Saçmalamışsınız. Nasıl tutsun adam kendini sevişmek istiyorum diyen bir kadına karşı ? Sizin de kendinizi tutamamanız gerekirdi hatta 😅 Bence siz evlenene kadar elleşmeyin bu işin sınırı kuralı yok başladığın işi bitirirsin yani😅
Zaten çok pişman oldum ama bir yandan da iyi ki bitti diyorum çünkü bence düşüncesiz davrandı. Baha değer verseydi yapmazdı

Yani saçmalık değil herkesin sınırları var abartmasını istemedim sadece ama o dinlemedi.Yorumunuz için teşekkürler

Sınırlar başka bu başka. Sevişiyorsan şuraya elle ama burayi sürtme diye bir sınır olmaz onun adı sevişmek olmaz.
Ayrilmasaydiniz demiyorum bu arada, orasi sizin bileceginiz iş sadece olay sacma geldi.

Bu arada karşı taraf dur dediği an ne yapılıyorsa hangi haldeyse durulmak zorundadır ötesi taciz/tecavüz olur. Kişisel sınırlar böyle çalışır. Yani istemiyorum dediğiniz an istemiyorsunuzdur.

X