Sizce haklı mıyım?

Bu arada karşı taraf dur dediği an ne yapılıyorsa hangi haldeyse durulmak zorundadır ötesi taciz/tecavüz olur. Kişisel sınırlar böyle çalışır. Yani istemiyorum dediğiniz an istemiyorsunuzdur.
Aşkım iyi de o iş pratikte pek öyle olmuyor. Yatağa giriyorsan herşey olabilir o yatakta. Yatağın sınırı olmaz ki. Adam o an naz yapıyor sanar, fantezi yapıyor sanar, o libido yoğunluğu ile düşünemez, ciddiye almaz seni. Hiç girmeyeceksin yatağa, evlenmeyi bekleyeceksin olup bitecek. Daha kendi dürtülerini kontrol edemeyip değerlerine aykırı davranan insanlar karşı taraftan ne diye bu kadar çok şeyler beklerler aklım almıyor.

Aşkım iyi de o iş pratikte pek öyle olmuyor. Yatağa giriyorsan herşey olabilir o yatakta. Yatağın sınırı olmaz ki. Adam o an naz yapıyor sanar, fantezi yapıyor sanar, o libido yoğunluğu ile düşünemez, ciddiye almaz seni. Hiç girmeyeceksin yatağa, evlenmeyi bekleyeceksin olup bitecek. Daha kendi dürtülerini kontrol edemeyip değerlerine aykırı davranan insanlar karşı taraftan ne diye bu kadar çok şeyler beklerler aklım almıyor

Şunu demiş olsan anlardım sevişelim ama girmek yok desen anlardım seni ama sürtünme falan saçma. Kıyafetleriniz ile yatakta okşayabilirdiniz soyunduysanız sürtünürr tabiki

Aşkım iyi de o iş pratikte pek öyle olmuyor. Yatağa giriyorsan herşey olabilir o yatakta. Yatağın sınırı olmaz ki. Adam o an naz yapıyor sanar, fantezi yapıyor sanar, o libido yoğunluğu ile düşünemez, ciddiye almaz seni. Hiç girmeyeceksin yatağa, evlenmeyi bekleyeceksin olup bitecek. Daha kendi dürtülerini kontrol edemeyip değerlerine aykırı davranan insanlar karşı taraftan ne diye bu kadar çok şeyler beklerler aklım almıyor.
Haklısınız zaten ben ondan çok hatalıyım hiç böyle saçmalık yapmamalıydım. Benden izin almadı değer verse izin alırdı diye düşünmemde saçma o an dediğiniz gibi her şey olabilir

Şunu demiş olsan anlardım sevişelim ama girmek yok desen anlardım seni ama sürtünme falan saçma. Kıyafetleriniz ile yatakta okşayabilirdiniz soyunduysanız sürtünürr tabikide
Şunu demiş olsan anlardım sevişelim ama girmek yok desen anlardım seni ama sürtünme falan saçma. Kıyafetleriniz ile yatakta okşayabilirdiniz soyunduysanız sürtünürr tabiki
Doğru ben fazla düşünceli olmasını bekledim galiba

Haklısınız zaten ben ondan çok hatalıyım hiç böyle saçmalık yapmamalıydım. Benden izin almadı değer verse izin alırdı diye düşünmemde saçma o an dediğiniz gibi her şey olabilir
Yatakta izin alınmaz ama. Orası öyle bir ortam. Sınırlarınız varsa evlenmeden o işlere girmeyin. Üzülürsünüz bakın kimseye bişey anlatamazsınız.

Ya işte nşa düşünüyorum, nşa ve medeni sınırlar dahilinde yani.
Zaten daha üstte de yazdım kaldıramayacağın yüklerin altına girmeyeceksin/ giyemeyeceğin sofrada oturmayacaksın daha nasıl yumuşatılırsa.

Öyle tabi abartma birleşmedikçe sorun yapmamalısın veya hiç cinsellik olmasın arabızzda

Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?
Siz hatalısınız malesef adamı oanda keyfe gelmiş şunu yapma bunu yapma diye istediğiniz kadar söyleyin kurallarınız varsa evlendiğiniz zaman yapın o işi oan ikinizde zevke gelip tam bir birleşmede yaşayabilir diniz 😁oan durdurulamaz zevke de gelseydiniz kimi şuçluyacaktınız şeytanı mı

X