Sizce haklı mıyım?

Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?
Göster ama elletme meselesi olmuş sizinkisi😁
Hem sevişmek istiyorsun hem de ireli gitsin istemiyorsun ama erkekler pek kendini tutamazlar onlar için ekstra zordur bu durum.Önceden sınırını tam belli etseydin istemiyorsan yapma iç çamaşırı çıkıyorsa bu işin nereye gideceginide bilmen gerek.

Arkadaşlar günaydın. Size bir sorum olacaktı. Ben nişanlımla sevişmek istedim ona sınırlarımı söyledim. Sürtünme vs asla istemiyorum dedi ama o sırada sürtündü ve ben de baya sinirlendim ve onu hayatımdan çıkardım.Ben sana söylemiştim izin falan alman lazımdı düşüncesiz ,bencil falan dedim. Sizce ben mi abarttım yoksa gerçekten bencilce davranıp sadece kendini mi düşündü? Çünkü bana gerçekten böyle olduğumu düşünüyorsan bir daha ben de konuşmak istemiyorum dedi. Yani o sırada izin alması gerekiyor muydu yoksa ben sert bir şekilde tepkimi koyamadığım için o en ben mi hatalıyım?
Bence çok kaygılı olduğunuz için abartılı bir tepki vermişsiniz. Sevişmekten rahatsız olmayıp sürtünmeden neden rahatsız oldunuz. Bakın birleşme çok farklı onu istemeyebilirsiniz. Ama sevişmede maddeler koymuşsunuz adama. O heyecanla yapmış doğal davranmış. Düşüncesizlikle alakası yok bence. İlerde evlenseniz gülerek hatirlayip konuşursunuz. Ama ayrilmissiniz bence adam sizin saplantilarinizdan kurtulmuş gibi geldi biraz kusura bakmayın düşüncemi belirteyim

Bence sen abartmişsin

X