Sizce hamilemiyim ?

Şuan bat gunune 5 gün var.kasik ağrım hafifledi benim.ama hala acım.cok yemege ve su tüketmeye başladım.
Yorgunluk hissi var başka bişey yok benim ama bekliyorum bakalım.
Sizin nasıl durumunuz var acaba.
bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir

bende kasık ağrısı oluyor ara ara bazen keskin bazen hafif ama 10 gündür devam ediyor bi de arada belim ağrıyor. hafif göğüs hassasiyeti de var ama regle yakın diye de olabilir
benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık

benim regli ye 4 gün var ama belirtiler regli olacağım gibi.acikcasi umudum kalmadı bu ay.keske olsa ama bakalım kısmet artık
benim de öyle bat aynı ikimizin de . regl belirtileri de var ama arkadaşım hamile o da ilk zamanlarda regl ağrısı çekmişti hatta pozitif gördü kan testinde dahi ağrım var olucam korkusu yaşadı kırmızı kart görmeden umudunu kaybetme derim

Canım tatlı çekmeye başladı,göğüslerim hafif şişti,dokununca açıyor,kasık ağrısı var,hafif akıntı var.direk regli belirtileri ama bakalım.
Belki erken regli olurum az kaldı umutlandim o kadar keşke sürpriz olsa
İnşallah arkadasiniz gibi olur benim de isteyen herkesin de.
Allah kucagimizi boş birakmasin

amin umarım biz de o mücizeyi yaşarız az kaldı burdan haberdar et olur mu ?
Bu ay olmadıysa da moralimizi bozmayalım Allah en doğru zamanı bilir . Bize düşen hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar için sabırla dua etmek

Tabii haber veririm canım
İnşallah güzel haberlerimiz olsun sende haberdar et inşallah

Sonuç ne oldu

Canım benim eşimde çift taraflı varikosel ameliyatı oldu Ocak ayında hala deniyoruz olmadı doktor 3 aya anca düzelir dedi değerlerin tam testi hatırlamıyorum ama sperm sayısı 7 milyondu umarım senin gibi benimde bebeğim olur

Selam canim.Allah isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin.Kullandigin antibiyotikten dolayi adet gecikmesi yasamis olabilirsin bi de cok stres yapip kafaya takmanin da etkisi olabilir.Henuz yeni evlisin insallah Rabbim sana da nasip etsin herseyin vakti zamani var simdi negatif cikarsa da uzme kendini.Ama bilemiyorum gec dollenme de olabilir tam ne kadar gecti ustunden bilmiyorum pazartesi doktorun gereken bilgileri verir zaten sabirli ol ve stres her donemde zarar.umarim buraya guzel mujdeli bi haberle geri donersin.bir de idrarda cikmayabilir daha cok kucukse kan verirsen daha net bi sonuc alirsin canim hakkinda hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…