Saç Rengi ve Saç Boyama Sizce Hangi Saç Modelim Daha İyi (Fotoğraflı)

minikkedipeeb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
31
0
Merhaba arkadaşlar. Şu son bir yıl saçlarımda çok fazla değişiklik yaptım. Sınav stresi tercih stresi derken stres atmak için insan böyle şeylere ihtiyaç duyuyor :KK52: Yaptığım değişikliklere çevreden çeşitli yorumlar geldi. Özellikle anneme ne yaptıysam beğendiremedim :KK1: Ve ben de kararsız kaldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım. Sizden yorum almak istedim :KK16:

Şimdi öncelikle doğal halim şöyle (burada saçlarımda biraz balyaj olabilir) $doðal.jpg

Sonra saçlarıma röfle yaptırmıştım. Onun üstüne Loreal'in küllü kumral doresini uyguladım. $1. foto.jpg

Burada saçlarım kızıl bakıra boyalı. (boyanın markasını hatırlamıyorum :KK43: ) $2. foto.jpg

Bir gün esti kafama ve gittim saçımı kısa kestirdim. Victoria Beckham arkası kısa önü uzun saç modeli şeklinde kestirdim. Kuaför de saçlarımın bir yanının daha güçlü olduğunu o yanı uzun bırakmanın iyi olacağını söyledi. Ve böylece ilginç bir stilde kesti saçlarımı. Bu kesime çok iyi yorumlar gelmesine rağmen anneme hiç beğendiremedim :KK20: $3. foto.jpg

Saçlarımın sarı kaşlarımın siyah olması beni rahatsız etmeye başladı. Özellikle arkadaşlarımın yorumu da teşvik edici oldu bu konuda ve kaşlarımı boyadım .
$4. foto.jpg

Fakat kaşlarımı boyadığıma pek memnun olmadım. Eski kaşlarımı istiyorum diye sızlanmaya başladım. Annem Palette'nin Koyu Kahve saç boyasını aldı. Ve ben dayanamayıp bu boyayla saçlarımı da boyadım. Ve bildiğiniz siyah oldu :KK53: $5. foto.jpg

Son halim bu arkadaşlar. Yorumunuzu bekliyorum sizce hangisi :KK16:

Merhaba arkadaşlar. Şu son bir yıl saçlarımda çok fazla değişiklik yaptım. Sınav stresi tercih stresi derken stres atmak için insan böyle şeylere ihtiyaç duyuyor :KK52: Yaptığım değişikliklere çevreden çeşitli yorumlar geldi. Özellikle anneme ne yaptıysam beğendiremedim :KK1: Ve ben de kararsız kaldım iyi mi yaptım kötü mü yaptım. Sizden yorum almak istedim :KK16:

Şimdi öncelikle doğal halim şöyle (burada saçlarımda biraz balyaj olabilir) Eki Görüntüle 1193801

Sonra saçlarıma röfle yaptırmıştım. Onun üstüne Loreal'in küllü kumral doresini uyguladım. Eki Görüntüle 1193802

Burada saçlarım kızıl bakıra boyalı. (boyanın markasını hatırlamıyorum :KK43: ) Eki Görüntüle 1193803

Bir gün esti kafama ve gittim saçımı kısa kestirdim. Victoria Beckham arkası kısa önü uzun saç modeli şeklinde kestirdim. Kuaför de saçlarımın bir yanının daha güçlü olduğunu o yanı uzun bırakmanın iyi olacağını söyledi. Ve böylece ilginç bir stilde kesti saçlarımı. Bu kesime çok iyi yorumlar gelmesine rağmen anneme hiç beğendiremedim :KK20: Eki Görüntüle 1193804

Saçlarımın sarı kaşlarımın siyah olması beni rahatsız etmeye başladı. Özellikle arkadaşlarımın yorumu da teşvik edici oldu bu konuda ve kaşlarımı boyadım .
Eki Görüntüle 1193805

Fakat kaşlarımı boyadığıma pek memnun olmadım. Eski kaşlarımı istiyorum diye sızlanmaya başladım. Annem Palette'nin Koyu Kahve saç boyasını aldı. Ve ben dayanamayıp bu boyayla saçlarımı da boyadım. Ve bildiğiniz siyah oldu :KK53: Eki Görüntüle 1193806

kızıl bakır renk güzel olmuş canım maşalıyken...
anneler böyledir :) 11 senedir saçım sarı ama annem hala beğenmiyo :)
sarı ve kumral saç ve kaştansa koyu renkler daha iyi gidecek sana.
bu arada gecen sene bende kıydım o kedi tüyü saçlarıma beckham modeli kestrdim.15 gün içinde sıkıldım şimdi uzatmaya çalışıyorum...

kızıl bakır gercekten çok hoş olmuş maşalı ve fönlü çok iyi gider favorim:KK16:

Ben en çok çizgili tişörtlü resmini beğendim.Saç kesimin güzel,saç rengin de yumuşak ve makyajın filan çok duru görünmüş.

Kızıl maşalı model de güzel ama kızıl devam edip sürekli maşa yapmak çok zor ve saçı yıpratır.
Son 2 fotoyu ise beğenmedim.En son fotoda saç rengin çok koyu,ondan öncekindeyse modelin çok havada kalmış.Belki biraz daha çene hizasında kullanabilirsin.

Yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar :KK16: Kızıl bakır saçlı olduğum fotoyu düğüne giderken çekilmiştim ve düğünde de bütün akrabalarım çok beğenmişti. Benim de çok hoşuma gidiyor fakat saçlarım fazlasıyla yıpranmıştı. Benim saçlarım biraz da seyrek yapıda. O yüzden kestirip yağlarla bakımlarla daha gür çıkmasını sağlamak istedim. Fakat sonra kestirdiğim için pişman oldum. Saçı fönlemeden dışarı çıkamıyorsunuz. Ben genelde düzleştirmeyi tercih ediyorum ve bu da saçlarımı yıpratıyor. Benim de kızıl bakır olan hali çok içimde kaldı keşke değiştirmeseydim diyorum :KK50: İçimde siyah saça karşı bir merak bir istek vardı hep. Annem izin vermediği için boyatamamıştım. Ama artık annem boya konusunda karışmıyor bana. Ben de dedim kısa kestirmişken siyah da yapayım da içimde kalmasın. Ama saçımı hayatımda ilk defa kısa kullanıyorum. Çocukken de böyle kısa olduğu bir dönem olmadı hiç. Alışamaıyorum o yüzden :KK53: Ve kızıl bakır halini özlüyorum ve çoğunluk da benim gibi onun daha iyi olduğunu düşünüyor :KK53:

kızıl bakır renk güzel olmuş canım maşalıyken...
anneler böyledir :) 11 senedir saçım sarı ama annem hala beğenmiyo :)
sarı ve kumral saç ve kaştansa koyu renkler daha iyi gidecek sana.
bu arada gecen sene bende kıydım o kedi tüyü saçlarıma beckham modeli kestrdim.15 gün içinde sıkıldım şimdi uzatmaya çalışıyorum...

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Koyu renkle ilgili iyi bir yorum almak beni sevindirdi. :KK16:
Aynen canım annelere birşeyi beğendirebilmek çok zor :KK1: Saçlarımı kısa kestirdiğim gün ben çok sevmiştim annem kuaförden ağlayarak ayrılmıştı güzelim saçlarına kıydın diye :KK5:
Ben saçımı ilk boyadığımda en boyamak istediğim renk siyahtı ama annem izin vermemişti ben de sarı olmayı tercih ettim :KK1: Fakat sonra sarı saçtan epey sıkıldım.
Benim siyah gür kaşlarım var. Sarı saça uyum sağlayabilmesi için kuaförlere hep inceltmelerini söylerim ama hiçbiri istediğim gibi inceltmedi :26: Ben de kaşlarıma uyacak kaşlarıma kıymak zorunda kalmayacağım bir saç rengi seçmek istedim. O da siyah oldu. :KK53:
Evet kısa saçtan sıkılma ihtimali yüksek. Saçımıza verebileceğimiz bir model pek yok. Maşamı tokalarımı görünce üzülüyorum :KK43:
Ve ben alışmakta çok problem yaşıyorum. Aynaya bkınca kendimi çok farklı buluyorum :26:

Ben en çok çizgili tişörtlü resmini beğendim.Saç kesimin güzel,saç rengin de yumuşak ve makyajın filan çok duru görünmüş.

Kızıl maşalı model de güzel ama kızıl devam edip sürekli maşa yapmak çok zor ve saçı yıpratır.
Son 2 fotoyu ise beğenmedim.En son fotoda saç rengin çok koyu,ondan öncekindeyse modelin çok havada kalmış.Belki biraz daha çene hizasında kullanabilirsin.
Teşekkür ederim canım :KK16: Evet aslında o saç rengiyle saç modelim yakışmıştı. Fakat kaşlarımı boyamak istedim uyum sağlasın diye. Kaşlarımı boyayınca da beğenememye başladım.
Evet maşa yapmak saçı yıpratıyor fakat kısa saçk kullanıyorum ve fön çekmden dışarı çıkamıyorsunuz. Ben de fön çekmeyi sevimiyorum ve saçımı düzleştiriyprum sürekli. Bu şekilde de saçlarım yıpranıyor :KK43:
Aslında saçımı bu şekilde kestirmeyi düşünmemiştim. İki taraf da çene hizasında olacaktı. Fakat kuaför dedi ki saçlarınızın bir yanı daha güçlü orayı daha uzun bırakalım hem daha tarz durur. Ben de kabul ettim ama doğru mu yaptım bilemiyorum :44:

bi değişiklik olmus bosver uzulme canım uzar nasılsa her halın ayrı bı guzel olmus hem
Çok teşekkür ederim tatlım. Yorumun beni çok mutlu etti :KK16:
Evet hem bu sefer daha sağlıklı uzatacağım saçlarımı :KK49: Ama kim bilir belki alışınca kısa saçın rahatlığından vazgeçemem :44:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Koyu renkle ilgili iyi bir yorum almak beni sevindirdi. :KK16:
Aynen canım annelere birşeyi beğendirebilmek çok zor :KK1: Saçlarımı kısa kestirdiğim gün ben çok sevmiştim annem kuaförden ağlayarak ayrılmıştı güzelim saçlarına kıydın diye :KK5:
Ben saçımı ilk boyadığımda en boyamak istediğim renk siyahtı ama annem izin vermemişti ben de sarı olmayı tercih ettim :KK1: Fakat sonra sarı saçtan epey sıkıldım.
Benim siyah gür kaşlarım var. Sarı saça uyum sağlayabilmesi için kuaförlere hep inceltmelerini söylerim ama hiçbiri istediğim gibi inceltmedi :26: Ben de kaşlarıma uyacak kaşlarıma kıymak zorunda kalmayacağım bir saç rengi seçmek istedim. O da siyah oldu. :KK53:
Evet kısa saçtan sıkılma ihtimali yüksek. Saçımıza verebileceğimiz bir model pek yok. Maşamı tokalarımı görünce üzülüyorum :KK43:
Ve ben alışmakta çok problem yaşıyorum. Aynaya bkınca kendimi çok farklı buluyorum :26:
Bugun bi arkadas demisti burda,hardal tozumu kürümü ne,baya uzatiyomus saclari.bi arastracagim.benim omzuma geldi ama gec uzuyor,
Ust kullu kumral alt sari,ombre yaptracagim bende uzun sac gerek bunun icinde biraz...
Benim saclarimda ince ve seyrektir,malesef onun cozumu yok galiba

Bugun bi arkadas demisti burda,hardal tozumu kürümü ne,baya uzatiyomus saclari.bi arastracagim.benim omzuma geldi ama gec uzuyor,
Ust kullu kumral alt sari,ombre yaptracagim bende uzun sac gerek bunun icinde biraz...
Benim saclarimda ince ve seyrektir,malesef onun cozumu yok galiba
Hardal işini bir araştırmak lazım :44: Bne şu anda badem yağı kullanıyorum. Benim bir arkadaşım vardı saçları epey seyrekti. Fakat zamanla saçları daha gürleşmeye başladı. Sorduuğumda badem yağı kullandığını söylemişti. Fakat saçlarımız ince telli olduğu için istediğimiz gürlükte saçlara kavuşmamız bıraz zor tabi :44:
Söylediğiniz model gerçekten çok hoş. Umarım ki saçlarınızı bir an önce uzatabilirsiniz :KK16:

Şimdi öncelikle doğal halim şöyle (burada saçlarımda biraz balyaj olabilir) Eki Görüntüle 1193801

Sonra saçlarıma röfle yaptırmıştım. Onun üstüne Loreal'in küllü kumral doresini uyguladım. Eki Görüntüle 1193802

Burada saçlarım kızıl bakıra boyalı. (boyanın markasını hatırlamıyorum :KK43: ) Eki Görüntüle 1193803

Bir gün esti kafama ve gittim saçımı kısa kestirdim. Victoria Beckham arkası kısa önü uzun saç modeli şeklinde kestirdim. Kuaför de saçlarımın bir yanının daha güçlü olduğunu o yanı uzun bırakmanın iyi olacağını söyledi. Ve böylece ilginç bir stilde kesti saçlarımı. Bu kesime çok iyi yorumlar gelmesine rağmen anneme hiç beğendiremedim :KK20: Eki Görüntüle 1193804

Eki Görüntüle 1193805

Fakat kaşlarımı boyadığıma pek memnun olmadım. Eski kaşlarımı istiyorum diye sızlanmaya başladım. Annem Palette'nin Koyu Kahve saç boyasını aldı. Ve ben dayanamayıp bu boyayla saçlarımı da boyadım. Ve bildiğiniz siyah oldu :KK53: Eki Görüntüle 1193806

3 numara :KK31::KK16::KK16:

X