Sizce ne yapmalıyım,nasıl davranmalıyım??

ayy cnm ahanda aynı benim sıpam valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ama ufak bir farkla. Benimki ailesiyle arası kötü olunca bana daha çok ilgi alaka gösterir ama düzeldimi normal haline döner. Bazen hep ailesiyle kötü olsun dediğim bile oluyor napıyım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bende kendimden başka kimseyi düşünmezmişim çok ilgi alaka beklermişimde bilmem ne. Geçer güzelim inş sıkma canını fazla. Eğer seninkide benimkinin kafadansa yakında geçer kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sıpa :) tuttum bu lafı ay canım cok yaşa emi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yola geliyo gelmesine de yine damarı tutacak mı acaba die merak ediyorum:eek:

Demekki çok hassas. Sıkıntılarını ilişkinize de yansıtıyor.
Senden destek bekliyor, sen de ilgi bekliyorsun. Onu anlamadığını, önceliğin kendisinde olması gerektiğini düşünüyor. Arkadaşları ile böyle değil çünkü nazı sana geçiyo...
Sık dişini ve anlayışlı ol cnm. Geçer merak etme.

Evet canım zaten kendisi de diyo beni senden başka anlayan yok die..,ama benim de ilgiye ihtiyacım vaaaar akannehir

Ailesiyle olan sorunları canını sıkıyor, en yakın da seni gördüğü için sana patlıyor demek. Seni de bağırıp çağırınca üzdüğünü gördüğü için mi uzak durmaya çalışıyor acaba? Benim sevgilim sorunları varsa hiç üstüme gelme der bana. Çünkü istemeden de ters cevap verir ya da hiç cvp vermez. ben de çözemeyeceğim sorunları olduğunda onu biraz kendi haline bırakırım. sadece arada ararım, ne olursa olsun yanındayım derim, karşılıklı birbirimizi ne kadar sevdiğimizi söyleriz. sonra o biraz düzelince arayıp ne olup bittiğini anlatır..

Canım muhtemelen öyle ama benimki derdini açmıyo ki,eskiden çok anlatırdı ama şimdi çıt yok.Belki de ailesine olan saygım ve sevgim eksilmesin diyedir ama...Yani sinirliyim üstüme gelme dese,sebep söylese ok dicem ama bunun yaptıgı,yanımda ol canını yakınca ses cıkarma,aileme kızayım sana patlayayım dercesine.

Hmmm o zaman işin zor canım ya :KK43:
Uygun bir anında imkanın varsa bunu yüz yüze konuşsan?
Sonuçta sevgilisisin, dert ortağısın ama sürekli üzülen taraf sen olmama
lısın...

canım şimdilik sorun yok,bakalım nereye kadar dayanabilecek..Anlatınca konuşunca tamam haklısın diyo sonra bi daha aynı.Yok anacım benimki sinirlerine hakim olamıyooooo...

Ya cnm nie ezdiriyosun sen de kendini? Gerçin kelin merhemi olsa hesabı benimkide ama ben yapamadım sen yap bari kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 O sana zaman zaman ailesine kızıp bağırıyor mu? Güzell sende bekle siniri geçsin yatışsın vakti zamanı gelincede aynısını sen yap. Görsün bakalım nasıl oluyomuş

X