allah rızası için hepsini okuyun cok ihitiyacım var size

ama zaten sız şartlardan dolayı olmayacagını anlayıp ayrılalım demişsiniz..sonrasında bırbırınızı dayanamayıp aradıgını sürecte teknık olarak sevgılı degilsiniz,
kabullenmesı zor bir durum senın için biliyorum ama onun yenı bırıyle görüşüyor olması sana yapılan bir ihanet yada bır yanlıs degıl bana göre..
sana umut verıp baskasıyla görüşşmemiş
yada yalan dolan yok ortada..
kabullenememişsin sen sadace bukadar..aramayın ve daha fazla irdelemeyın konuyu,üzülürsüünz

Zaten orta da ilişki yokmuş aileniz istememis siz istememissiniz..Erkekler bizler gibi dusunemiyor malesef..

Ne kadar takıntılısınız ya.
Adam kendine yol çizmiş.
Siz hala bana şöyle derdi böyle derdi diyorsunuz.
Şimdi de o kıza diyor napıcaksınız kızı mı ortadan yok ediceksiniz.
Size hisleri bitmiş ve yapmanız gereken yolunuza bakmak.

size cok masum anlatmışım olayı şimdi okuyunca farkettim bende onu masum buldum :) ama olay öyle değil o benimle 2 ay boyunca sevgili gibi konuşup boşluğunu doldurup yeni bi kız bulunca 5 gün içinde değişti ve bana s.git dedi sen çok iyimiydin sanki dedi bana o aaşık ölüp biten çocuk bunaları dedi.. annemede demiş ki ben o iş kesinleşene kadar bişey söylemeyecektim kesinleşince söyleyecektim demiş bak bak ..

Ayrıldık diyorsunuz. İstememişsiniz peşinden gitmeyi. Daha ne sıfatla konuştunuz o da belli değil. Kimse kafanıza silah dayamadı bunun için. Adam tercih edilmemiş ki tabi gider başkasını bulur. İki ay konuşmanız zaten sizin yanlışınız. Adam birini bulunca hele hiç muhattap olmayacaktınız. Hakarete uğrayacak kadar gurursuzluk etmişsiniz Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Bu konuyu kapatıp önünüze bakın daha fazla hata yapmadan.

X