Sizce olabilir mi?

aycaelif1884

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
236
204
33
Merhaba arkadaşlar. Ben eşimle aynı yerde çalışıyorum. Çalıştığımız yerde tanıştık evlendik. Çalıştığımız yerde bir kız var. Eşim ne zaman o kızı görse kahkahalar atar ya da onu kıskandıracak şeyler söyler. (Şuraya gidelim, şunu alalım falan tarzında) O kız geçerken bakar falan. İkisi benden önce aynı yerde çalışmışlar. Ben yokken aralarında bir şey vardı da ayrıldılar mı yoksa ben mi takıyorum bilmiyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Ben eşimle aynı yerde çalışıyorum. Çalıştığımız yerde tanıştık evlendik. Çalıştığımız yerde bir kız var. Eşim ne zaman o kızı görse kahkahalar atar ya da onu kıskandıracak şeyler söyler. (Şuraya gidelim, şunu alalım falan tarzında) O kız geçerken bakar falan. İkisi benden önce aynı yerde çalışmışlar. Ben yokken aralarında bir şey vardı da ayrıldılar mı yoksa ben mi takıyorum bilmiyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Diyelim ki siz yokken aralarinda bir sey vardi. Ne olacak simdi? Yani, bunu bilmek ne isinize yarayacak?

Rahatsizliginizi esinize anlatin bence.

Son düzenleme:
Her şey olabilir. Gözlemleyin ve eşinizle konuşun

Bize soruyorsun güzelim ama biz nerden bilelim
Önceden varmı yokmu araların da birşeyler yasandin mi yaşanmadı mi

Eşinize bu davranışların hoş değil den uyarın

Valla bu durumu lehe çevirsene. Madem onu görünce adam böyle yapıyor istedigin herseyi o kizi gördüğünde söylesene🤪🤪🤪. Tektas alalim kocacim, 🤪o elbise ne hostu alalim mi askim🤪,canım adana kebap cekti sevgilim ...vb
Waaaoooww konu sahibi guzel taktik vallaha. NilMeSeKer NilMeSeKer aklini seveyim vallaha bayildim bakis acina supersin 💐🙏🏻🥰

Çok kıskanç ,her şeyden nem kapan bir insan değilseniz ,hisleriniz doğrudur diye düşünüyorum.Ben kurcalayıp öğrenmek istemezdim sormazdım şahsen. Huzursuz olmaktan başka ne geçecek elinize.

Şu hayatta herşey olabiliyor, sırf o kıza inat sizle evlenmiş olabilir diye düşünmek dahi istemiyorum umarım sadece kuruntu yapıyorsunuzdur, sizin eşinizle araniz nasıl peki? Ne kadar zamandır evlisiniz
Aramız iyi. 8 aylık evliyiz ama böyle davranınca şüpheleniyorum.

X