Sizce sorun bende mi

Kendine öz güvenin yok ayrıca yanlış arkadaşlıklar olamaz mı olabilir kimseyi tanımadan bilemezsin. Psikologa git konuş bu sana iyi gelecektir. Benim inanılmaz derece de insanlarla aram iyidir hepsi de çok iyidir ama belli bir zaman sonra hiç kimse kalmıyor çevrende ve sen de istemiyorsun.. Arkadaşlarını iyi tart dikkat et .. İnsanlarla konuşmaktan korkma, kimse senden üstün değil unutma canım :) :KK3::KK9:

canım fiziki görüntündemi sorun var bu yüzden özgüven eksikliği yaşıyo olmayasın sakın... bende lise dönmimde öyleydim kiloluydum ve kimse benle arkadaş olmak istemiyodu ortamlara pek giremiyordum... lise 4 geçtğimde yaz tatilinde verdim kilolarımı ve etrafım arkadaşla doldu çıkma teklifi eden kızlardan kanka olmak isteyenler çogaldı... bilmiyorum sende de böyle bir sorun var... özgüven eksiklğinin tipinle alakalı oldugunu düşündüm kendi yaşantımdan dolayı... ha eger gayet bakımlı fiziki görüntünde iyiyse ozaman başka nedenler olabilir dediğin gibi ailenden kaynaklı sorunlar bilemiyorum... ilerde açılırsın canım üniversite de falan bide sosyal ol kurslara git insanlara gülümse selam ver sıcakkanlı ol ozaman eminim aşarsın bu sorununu onlar senle arkadaş olmak ister...

fiziki bir sorunum yok allaha şükür canım kendimden memnununm çok fazla bunalımdayım işte şu sıralar okulda benim icin zaman gecmek bilmiyor o derece bilmiyorum ya oyle konuşuyoruz falan ama bana karşı hep soğuklar yakın davranmıyolar kısacası aralarından görmüyolar. sizce sınıftakilerle aramı yapabilirmiyim icimde kötü bi his var olmucakmış gibi geliyor boyle yalnız başıma kalcakmışım gibi geliyo ve kendi kendimi yiyip kemiriyorum böyle büyük br boşkuk var icimde :KK43:

fiziki bir sorunum yok allaha şükür canım kendimden memnununm çok fazla bunalımdayım işte şu sıralar okulda benim icin zaman gecmek bilmiyor o derece bilmiyorum ya oyle konuşuyoruz falan ama bana karşı hep soğuklar yakın davranmıyolar kısacası aralarından görmüyolar. sizce sınıftakilerle aramı yapabilirmiyim icimde kötü bi his var olmucakmış gibi geliyor boyle yalnız başıma kalcakmışım gibi geliyo ve kendi kendimi yiyip kemiriyorum böyle büyük br boşkuk var icimde :KK43:

Herkes arkadaş buluyor da sen bulamiyorsan sende sorun var demektir.
Lisenin ilk senesinde arkadaş buldum onun doğru olmadigini anladim. Gibi bir cümle kurmussun.
Ya çok havalisin ( bos bir caba bu) yada çok içine kapaniksin.
Sosyalleşmesi sevdiğini soylemissin hem de.
Bilemedim ki.
4/4 luk bir arkadaş ariyorsun sanirim.
Ama ' Yok öyle dünya '
Mevlana ne demiş ; kusursuz dost arayan dostsuz kalir :KK34:

psikolojik destek almalisin sosyal fobin olabilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim...
Çok zor yalnızlık ama üzülme akışına bırak, dua et...
Farzet ki diğer 12 kişi gönlünce değil, kanka olamayacağın kişiler. Kafa dengin değiller.
Dua et öyle bir dostun olsun ki bunca zaman yalnızlığına değsin.
Hayırlısı...

Herkes arkadaş buluyor da sen bulamiyorsan sende sorun var demektir.
Lisenin ilk senesinde arkadaş buldum onun doğru olmadigini anladim. Gibi bir cümle kurmussun.
Ya çok havalisin ( bos bir caba bu) yada çok içine kapaniksin.
Sosyalleşmesi sevdiğini soylemissin hem de.
Bilemedim ki.
4/4 luk bir arkadaş ariyorsun sanirim.
Ama ' Yok öyle dünya '
Mevlana ne demiş ; kusursuz dost arayan dostsuz kalir :KK34:

canım dört dörtlükte aramıyorum ki hani anlamadığım bana karşı hep uzak davranıyorlar ben bunu anlamıyorum ilk sene dediğim gibi o yanlış arkadaşlıgım oldu başka bir sorunumuz olmadı bu neyden kaynaklanıyo çözümleyemiyorum havalıda degilimdir hatta yanlarına falan gidiyorum muhabbet ediyorum ama ne bileyim beni sevmiyorlarmış gibi hissediyorum bakışları falan ...

canım dört dörtlükte aramıyorum ki hani anlamadığım bana karşı hep uzak davranıyorlar ben bunu anlamıyorum ilk sene dediğim gibi o yanlış arkadaşlıgım oldu başka bir sorunumuz olmadı bu neyden kaynaklanıyo çözümleyemiyorum havalıda degilimdir hatta yanlarına falan gidiyorum muhabbet ediyorum ama ne bileyim beni sevmiyorlarmış gibi hissediyorum bakışları falan ...

İlginç.
Peki biraz gizemli takilmaya ne dersin ?
İse yarayacaktır sanirim.

akısına bırak seni kabul etmiyorlarsa etmezler onyargıyı kırmak zor.ama bu demek degilki heryerde hep hayatın boyunca oyle olcak.allah karsına dogru duzgun insanlar cıkarsın oncelikle.belki karsına 50kisi cıkcak hepsi oyle olcak ama bir tane cıkacak anlıycaksın aradaki farkı ve sende sorun olmadıgını onemli olan dogru ve kendine benzer insanlarla karsılasman sonrası zaten dogal olarak gelisir.birde su var insanların cogu aslında birbirini seviyormus gibi gozukur ama sırf herkes yanlız kalmamk dıslnamamk icin ikiyuzlu olurlar yani sevmezler ama seviyormus gibi gozukurler nasıl rol yaptıklarına inanamzsın.kac kez sahit olmusumdur zor olanı boyle insanlarla aynı ortamlarda olmak zorunda olup birsdey yomus gibi davranabilmek cogu insnlar hayatın sartlarıyla iyice yogrulmus kanıksamıs durumu gayet dogal ve oyle olması gerekiyormus gibi dusunuyor ama ben boyle insanların gozune bile bakamıyorum ama bunu basarabilen nsan saysıuı cok su zamanda.

yani cozum kendine benzer insanlarla karsılasmak onlarla arkadaslık etmek ve bu insanlarla ilişkini gelistirmek yoksa gersii bos caba ve uzuntu

X