Sizce tesadüf mü bilerek mi yaptı

Yazmaz bana çünkü onu görünce umursamaz davranıyorum ve yazarsa olumsuz cevap alıp egosunu zedelemeyecek kadar narsist biri. İsterse bile benden adım bekler çok iyi tanıyorum
Dediğiniz gibi narsistse numarasını bile silin zaten. Yine de fazla üzerinde duruyorsunuz. Başka biri için de açmış olabilir.

Yazmaz bana çünkü onu görünce umursamaz davranıyorum ve yazarsa olumsuz cevap alıp egosunu zedelemeyecek kadar narsist biri. İsterse bile benden adım bekler çok iyi tanıyorum
Sen tanıdığın diğer insanlara tansiyon hastası şeker hastası vs gibi tanılar koyamadığına göre kafana göre narsistte diyemezsin.
Narsisizm böyle bir şey değil

Merve seni gormeyince cok merak ediyorum. Acaba yanlislikla yeni birini mi buldu diye endise ediyorum. Neyse ki hala ayni yerdesin.

Takıntı değil ya herkes öyle algılamış sadece merak
Hayır bu baya takıntı. Adamın her gün profilindesiniz. Bilerek kendiniz fotonuzu açıyorsunuz onun tepkisini ölçmek için sonra da onun hareketlerini takip ediyorsunuz.
Böyle küçük şeylerden kendinize teselli aramayı bırakın yazmak isteyen adam her türlü yazar, önünüze bakın.

neden bu kadar kötü kalplisiniz tanımadığınız bir insana

Kotu kalpli mi? Teesuflerimi bildiriyorum sana cok ayip. su heriflerin hepsi sana yapmadigini birakmadi hala asktan bahsediyorsun. Ben gercegi soyleyince kotu kalpli oluyorum demek vayy be. Kalbimi kirdin mervecik.

Erkeklerin kafası basmaz öyle şeylere bence sizi istese emin olun size ulaşır erkekler düz mantık bunu yapinca şunu anlsr gibi kafa yok onlarda sen boşver önüne bak ayrıldığın adamın numarası ne gezioor sende sil gitsin eskiye takılma dışarda erkek mi yok

Kotu kalpli mi? Teesuflerimi bildiriyorum sana cok ayip. su heriflerin hepsi sana yapmadigini birakmadi hala asktan bahsediyorsun. Ben gercegi soyleyince kotu kalpli oluyorum demek vayy be. Kalbimi kirdin mervecik.
Ben aptal değilim bana ne yaptıklarının da bilincindeyim. Zaten kafada bitirdim ama duygularım bitmedi 1 ayda da zaten unutamam normal değil mi

Var erkek ama uğraşamam kimseyle otur baştan tanı tekrar üzül yalnız kalırım daha iyi

Ben aptal değilim bana ne yaptıklarının da bilincindeyim. Zaten kafada bitirdim ama duygularım bitmedi 1 ayda da zaten unutamam normal değil mi

Sana kimse aptal demedi ki? Yapma merve surada biz bizeyiz birbirimizi yemeyelim. Seninki duygu falan degil dupeduz takinti. Cunku sen ayrildigin herkese karsi boylesin.

Neden ayrıldınız ? Daha önceden de böyle dikkatinizi çekmek için bir şey yaptı mı ?

Size yemin ederim ki hiçbir erkek bu profil fotoğrafı koyma, gizleme, engelleme, engeli kaldırma gibi sosyal medya eylemlerine fazladan bir anlam yüklemiyor. Veya bu eylemleri bir "adım" olarak görmüyor. Ayrılmışsınız ama belli ki hala seviyorsunuz. Eğer duygularınızın karşı tarafta bir karşılığı olsaydı adam size doğrudan ulaşırdı. Erkekler genel olarak A noktasından B noktasına dümdüz gider. Siz de bir an önce unutun gitsin. Hatta telefonunuzdan da tamamen silin, sosyal medyadan çıkartın.

Var erkek ama uğraşamam kimseyle otur baştan tanı tekrar üzül yalnız kalırım daha iyi

Sizin deyiminizle adam narsisist. Yeni ve bir ihtimal düzgün birini tanımaya zaman ve emek harcamak yerine denediğiniz ama olduramadığınız biriyle zaman harcamak istiyorsanız pek mantıklı bir insan değilsiniz.

Sizin deyiminizle adam narsisist. Yeni ve bir ihtimal düzgün birini tanımaya zaman ve emek harcamak yerine denediğiniz ama olduramadığınız biriyle zaman harcamak istiyorsanız pek mantıklı bir insan değilsiniz.
Kaç kişiyle denedim hepsi aynı sonuç o yüzden korkuyorum yeni birini tanımaya

Ne fark eder?

Daha önce buna benzer olay yaşamıştım onunla yani o bu tarz şeyle yapıyor o yüzden sordum. Yoksa genel olarak erkekler bunu yapmıyor biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…