Sizi başkasına benzeten oldumu hiç??

EflatunSu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
532
2
46
Hiç tanımadığınız birileri yolunuza çıkıp sizi bir yakınına benzettiğini söyledimi?Belki bazılarımızın başına gelmiştir.Çarşıda,pazarda aniden birisi omzunuza dokunup,başka birinin ismiyle size seslenmiştir.tabi yanlış olduğunu anlayıp şaşkın şaşkın bakmıştır yüzünüze..
yada siz birine benzetip birine seslenmişsinizdir.paylaşmak istermisiniz?

evt bni imirli bi arkdaşına benzetmişti birisi..bikerede bn birini arkdaşım cansuya benzetmiştim ve elsallayıp yanına gttim nbr cansu yaa fln sohbet ediorum kendi kndime kız kafasına kaldırıp suratıma bi baktı rezillikk gülmekten ölmüştük ikimisde ama :)))

evet banada oldu arkmdan bi bayan geldi taciz etti resmen ay pardon canım ya ben seni arkadaşıma benzettim giyimin faln tipim dedi şok oldum :)

evt bni imirli bi arkdaşına benzetmişti birisi..bikerede bn birini arkdaşım cansuya benzetmiştim ve elsallayıp yanına gttim nbr cansu yaa fln sohbet ediorum kendi kndime kız kafasına kaldırıp suratıma bi baktı rezillikk gülmekten ölmüştük ikimisde ama :)))

:roflol:ya aksi biri olsaydı ne olurdu acaba?en azından sonu neşeli olmuşa.s.

benimde başıma geldi.bir gün marketten alışveriş yapıp kasaya geçtim kasadaki bayan siz hiç Zonguldak ta bulundunuzmu diye sordu.hayır neden deyince Zonguldak taki ablasının arkadaşına çok benzediğimi söyledi.gerçekten o değilmisin diyede üsteledi.bende ikizimi merak ettim doğrusu

eflatunum beni'de zaman zaman birilerine benzetirler bu benim hoşoma gider..benzerlerimin olması güzel bişi..
Bende elbette birilerini benzetiyorum ve yanıldığımı fark edince utancımdan kıp kırmızı oluyorum..ama halen idda edrimki benzettiğim insan benim arkadaşımdı..:))

Beni bir başkasına benzetipde başka bir isimle bana hitape deni şuan hatırlamıyorum yada olmadı öyle birşey...

Ama ben bir çok kez yapmışımdır bazen öyle komik olmuşturki karnım yırtılana kadar gülmüşümdür.sırnaşık şey:roflol:

Bir gün annemle carşıda gidiyoruz...Baya bir kalabalık var...Annem arkada kaldı bende yanıma gelen ilk kadının koluna girdim biraz ilerledim anam oda neeeeeekafamçokkarıştı annem annem değil:bbo: (kafamdan kaynar sular indi bir güzel) o hatunda sevdi galiba beniki ses etmiyordu:1closedeyes: sevilmicek kızda değilim yaneeeee..
Daha sonra Krizlerdeyiz annemle birliktesırnaşık şey:roflol:

bu bana o kadar sık olan bişi ki hangi birini annatiim :)) çoğu kişi beni bi tanıdığına benzetir tanıdığına benzetmeyen ünlü birine benzetir, ona benzetmeyen, sanki daha önceden tanıyormuş gibiyim, görmüş gibiyim filan der..bu bana çook olur:)

benimde başıma geldi.bir gün marketten alışveriş yapıp kasaya geçtim kasadaki bayan siz hiç Zonguldak ta bulundunuzmu diye sordu.hayır neden deyince Zonguldak taki ablasının arkadaşına çok benzediğimi söyledi.gerçekten o değilmisin diyede üsteledi.bende ikizimi merak ettim doğrusu

üsteleyince "evet ben o'yum deseydin canım.takılmıştır şimdi kafasına.hatta hala inanıyordur belki senin tanıdığı olduğunaa.s.

hiç lakam olmadığı halde tuba altıntpo'a benzetirler.bir çok kişi söyleyince bende inandım.seni birine benzetiyorum diyene hemen tuba altıntop diyorum napiiim...

eflatunum beni'de zaman zaman birilerine benzetirler bu benim hoşoma gider..benzerlerimin olması güzel bişi..
Bende elbette birilerini benzetiyorum ve yanıldığımı fark edince utancımdan kıp kırmızı oluyorum..ama halen idda edrimki benzettiğim insan benim arkadaşımdı..:))

dağ'ım çiçeğim nerelerdesin sen,görüşemiyoruz:mymeka:
hııımmm neden acabafisfisfis arkadaşın ayakmı yaptı senden kaçmak için:roflol:hatırlada ayrıntılarıyla anlat bir anını bakayım.acık gülelimŞeniz

genelde bir ortama girdiğimde ay sen benim bir arkadaşıma yada ay aynı bizim bilmem kimin kızına gibi benzetmelerle çok karşılaştım.ayrıca bende çok benzetirim birilerini birilerine.bazen çok komik oluyo ama.
heleki ünlülere çok benzetirler şuan ünlülerden 5 kişiye benzetiyolar ve bazen mağazaya girdiğimde ay sen ona ne kadar benziyosunnnnn gibi bir konuşmayla karşılaşıyorum:)
ne yalan diyim bazen çok hoşuma gidiyo

bu bana o kadar sık olan bişi ki hangi birini annatiim :)) çoğu kişi beni bi tanıdığına benzetir tanıdığına benzetmeyen ünlü birine benzetir, ona benzetmeyen, sanki daha önceden tanıyormuş gibiyim, görmüş gibiyim filan der..bu bana çook olur:)

vardır bir şeyler çok insan varsa benzeten.aklına gelince anlatırsan sevinirim canım a.s.

genelde bir ortama girdiğimde ay sen benim bir arkadaşıma yada ay aynı bizim bilmem kimin kızına gibi benzetmelerle çok karşılaştım.ayrıca bende çok benzetirim birilerini birilerine.bazen çok komik oluyo ama.
heleki ünlülere çok benzetirler şuan ünlülerden 5 kişiye benzetiyolar ve bazen mağazaya girdiğimde ay sen ona ne kadar benziyosunnnnn gibi bir konuşmayla karşılaşıyorum:)
ne yalan diyim bazen çok hoşuma gidiyo

beş ünlüye benzetiliyorsun demek.merak ettim bacım kimler?hoşuna gider tabi hele onlar sevdiğin ünlülersea.s.

Beni bir başkasına benzetipde başka bir isimle bana hitape deni şuan hatırlamıyorum yada olmadı öyle birşey...

Ama ben bir çok kez yapmışımdır bazen öyle komik olmuşturki karnım yırtılana kadar gülmüşümdür.sırnaşık şey:roflol:

Bir gün annemle carşıda gidiyoruz...Baya bir kalabalık var...Annem arkada kaldı bende yanıma gelen ilk kadının koluna girdim biraz ilerledim anam oda neeeeeekafamçokkarıştı annem annem değil:bbo: (kafamdan kaynar sular indi bir güzel) o hatunda sevdi galiba beniki ses etmiyordu:1closedeyes: sevilmicek kızda değilim yaneeeee..
Daha sonra Krizlerdeyiz annemle birliktesırnaşık şey:roflol:

:roflol::roflol:Allah'ta seni güldürsün,sabah sabah güldüm.demek "annem annem değildi"haaa.s.

herkese slmlar, beni herkes birilerine mutlaka benzetir. Yani bu duyguyu çok sık yaşadığım için paylaşmak istedim. Kamuda çalışıyorum ilk iş günümdü ve başım önde dalmışım. Omzuma biri dokundu. Ne oldu karadeniz'de gemilerin mi battı dedi. Kişiyi tanıyamadım. Ama o beni yıllardır tanıyor gibiydi. Israrla birşeyler sordu. Kendisini tanımadığımı söylediğim halde inanmamıştı, şaka yaptığımı sandı.Aynı iş yerinde bir bayanla inanılmaz derecede birbirimize benzediğimi karşılaşınca anladım.

X