Sizlere soruyorum

Merhabalar. Burayı 1 yıla yakın takip ediyordum. Şu an yaşadığım bir durumdan ötürü üye olup durumu anlatarak düşüncelerinizi almak istedim.
Nişanlımın bana karşı olan ilgisiz tavırlarından bahsetmek istiyorum. İlk konuştuğumuzda her şey çok güzeldi. Zaman buldukça da benimle ilgileniyordu. Önceden gerçekten de ilgiliydi bana karşı. Gün içinde arayıp, mesajlaşıyorduk. Bazen de çok fazla konuşamıyorduk . Ben her gün, her saat, şöyle yapsın, böyle etsin demiyorum demem de zaten. Biz maalesef ki uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz. Kendisi yoğun bir şekilde çalışıyor. Çalıştığından dolayı anlayış gösteriyorum. Nişan olduktan sonra başka bir şehre çalışmaya gitti ve o gidişten sonra ilgisizleşti. Önemli olan bir yere değinmek istiyorum. Kendisi gideli 4 ay oldu ve bu 4 ayın içinde beni sadece 3 4 defa aradı. Gün içinde çoğunlukla ben mesaj atıp arıyorum. Yoğun olabilir anlıyorum ama insan her gün aramasa bile sevdiğinin sesini 5 dakikacık olsa duymak istemez mi? Bazen bu konuyu her türlü açıdan düşünüyorum empati kuruyorum. Ama bir şeyler normal değil gibi geliyor. Kendisiyle önceden konuştum bu konuyu. Ben boş muyum sanki gibi cümleler kuruyor. Önceden de aynı işte çalışıyordu. o zaman her şey yolunda gidiyordu. Şimdi ne değişti onu anlamaya çalışıyorum aslında. Ne yapacağımı da bilmiyorum artık. Sizlere sormak istedim.
Bu ne ilişki ne nişanlılık
Empati kurulıcak bir durum bile değil normalin çok altında bir durum.
Aramayın aramazsa da bırakın gitsin evlendikten sonra kat ve kat daha çok üzülürsünüz

Merhabalar. Burayı 1 yıla yakın takip ediyordum. Şu an yaşadığım bir durumdan ötürü üye olup durumu anlatarak düşüncelerinizi almak istedim.
Nişanlımın bana karşı olan ilgisiz tavırlarından bahsetmek istiyorum. İlk konuştuğumuzda her şey çok güzeldi. Zaman buldukça da benimle ilgileniyordu. Önceden gerçekten de ilgiliydi bana karşı. Gün içinde arayıp, mesajlaşıyorduk. Bazen de çok fazla konuşamıyorduk . Ben her gün, her saat, şöyle yapsın, böyle etsin demiyorum demem de zaten. Biz maalesef ki uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz. Kendisi yoğun bir şekilde çalışıyor. Çalıştığından dolayı anlayış gösteriyorum. Nişan olduktan sonra başka bir şehre çalışmaya gitti ve o gidişten sonra ilgisizleşti. Önemli olan bir yere değinmek istiyorum. Kendisi gideli 4 ay oldu ve bu 4 ayın içinde beni sadece 3 4 defa aradı. Gün içinde çoğunlukla ben mesaj atıp arıyorum. Yoğun olabilir anlıyorum ama insan her gün aramasa bile sevdiğinin sesini 5 dakikacık olsa duymak istemez mi? Bazen bu konuyu her türlü açıdan düşünüyorum empati kuruyorum. Ama bir şeyler normal değil gibi geliyor. Kendisiyle önceden konuştum bu konuyu. Ben boş muyum sanki gibi cümleler kuruyor. Önceden de aynı işte çalışıyordu. o zaman her şey yolunda gidiyordu. Şimdi ne değişti onu anlamaya çalışıyorum aslında. Ne yapacağımı da bilmiyorum artık. Sizlere sormak istedim.
Uzak mesafe ilişkisi ve nişanlilik dönemi yaşayan biri olarak söylüyorum,hiç normal değil bu.Üzgunum ama nişan atmak için çok geçerli bir sebep bu.

Bu nişanlılık işini düşünün derim,4 ayda 3-4 kere aramak nedir.
Bu adamın h,ç m boş bir anı yok yani,sanırsın ki adam gecede çalışıyor.

Ya yanlış birşey deyip de içini bozmak istemem kuzum ama günümüz teknoloji çağında hiç normal değil. Tek.calisan o mu herkes çalışıyor ama.gun sonunda evine barkina geliyor. Uzanırken bile.insan bı arayıp sesini duymak istemez mi? Çok iyi düşün taşın aile baskısıyla bile.nisanlanmis vs olabilir. Çok görüyoruz çevremizde buna benzer olaylar. Orda başka bir hayatı olup sadece ailesinin gönlüne yatan bir gelinleri olsun diye evlenen adamları.
Seni üzmek.istemem.ama.bazi şeylerden emin ol derim
Evet haklısınız

abla daha 3 gün önce B Bellababy ile bu konuyu açtın. çok samimi soruyorum ;

- şifreni unuttun bu sebeple yeni üyelikle mi geldin ?
- istediğin cevapları mı alamadın

hangisi ? İnan çoksamimi sorum senin bu yaptığını yapan bir sürü kişi var ve sebebini öğrenmek istiyorum. Yani o hesabım deşifre oldu diyemezsin zira B Bellababy üye adı ile kimse deşifre filan olmaz.

Herkese selam. Biraz buruk hissediyorum ben mi abartıyorum kendimi üzüyorum kafam karşıtı fikrinizi almak istedim kızlar. Nişanlım neredeyse bir iki yıldır benimle fazla ilgilenemiyor iş nedeniyle bunu kabullendim iki üç ayda bir görüşüyoruz uzağız falan neyse günde 10 cümle anca mesajlasiyoruz sonra uyuyor ona da tamam sabah 10 da gidip aksam 11 de geliyor çünkü ama hiç aramiyor ilişkinin başlarında surekli arardı. Bir aydır görüşmedik mesela ama hic aramadi ozlesen merak etsen arardn diyorum hep ne alakasi var evlencez iste iki aya diyor her zaman çalışmasını öne sürüp duruyor. Sinirlerime hakim olamıyorum sürekli söyleyince de suçlu ben oluyorum ne yapmaliyim. Kendimi geri çektim yine aramıyor hiçbir türlü. Telefonda konuşmayı sevmiyomus

Merhabalar kk üyeleri. Nişanlımın son iki ay içindeki ilgizliğinden bahsetmek istiyorum. Yoğun çalışan biri gün içinde 14 saat çalışıyor. Ve uzaktan ilişki yaşıyoruz başka bir şehirde kendisi. Bu süre zarfında anlayışlı olmaya çalışıyorum her zaman. Son iki aydır eskisi gibi ben yazmadıkça yazmıyor, sen yaz ben dönerim diyor. Arama da aynı şekilde. yani sadece sabah ve akşam günaydın iyi geceler diye mesaj atıp günü bitiriyoruz. Çok nadir de olsa bazen öğlenden sonra gidiyor çalışmaya. Söylüyor bu durumu haberin olsun diyor. Uyuyup dinleneceğini biliyorum ki öyle olması gerekiyor zaten. Ama en azından hani dinlendikten sonra seven birinin araması sorması gerekir. Yoğunluktan fırsat bulmuşken, zaman varken.. Uzaktan ilişki yüz yüze görüşemediğimiz için zaten zor, üstelik sesini bile zar zor duyuyorum. Ne zaman derseniz bir konuda tartıştığımızda. Onu da ben söylüyorum arayıp konuşalım diye. Yani çalışıyor, yoruluyor onu da anlıyorum ama bu nereye kadar böyle devam edebilir ki. Sıkıntı stres de yaşıyor çoğu zaman ama insan sevdiğiyle konuşunca daha iyi hissetmez mi kendini. Her şeyi iyice düşünüp tartıyorum. Bu durumu sizinle paylaşıp düşüncelerinizi almak istiyorum.

Merhabalar, ben 5 aydır nişanlıyım. Bu sürecin son zamanlarında nişanlım ilgisiz davranmaya başladı. Gün için de sadece günaydın ve iyi geceler diyerek iletişime geçiyor. Üstelik ayrı şehirlerdeyiz iş sebebinden dolayı. Çok sıkmak istemiyorum kendisini ama bu şekilde olunca da ister istemez üzülüyorum. Mesela bundan 2 gün öncesinde kusura bakma seninle ilgilenemiyorum dedi. Yani bu durumun kendisi de farkında. Sizce ne yapmalıyım??

Hepsine de ilgisiz, sevmiyor dendi defalarca ama ısrarla aynı insan aynı konuyu farklı üyeliklerle açıyor gibi geldi bana Mune Mune Kazen Kazen

İş bahane,yalan söylüyor bence.
Atlatıyor seni..
Biraz üzerine gittiginde de hemen sinirlenmeye başlıyorsa bolko başka bir şey var.
4 ay içerisinde sadece 3-4 defa aramak ne demek.
Yahu insan sevse,gerçekten aşık olsa : 1 dakika bile olsa sesini duymak için arar en azindan
Yoksa bu kadar ruhsuz,bu kadar soğuk olmak normal değil.
Seven adam uzakta ise sevdiğinin hayali ile yaşar.Seninki arayıp konuşmaya eriniyor.
Başka biri olabilir,yahut bitirmek istiyordur.
Başka bir aciklamasi yok bana göre 🤷

Bir çok konuda bu "uzun mesafe" olayının yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Hatta tam tersine uzun mesafedeyken çok daha fazla konuşuyorsunuz, sürekli bir araya gelip görüşemediğiniz için irtibat halinde oluyorsunuz.
Bende eşimle uzun mesafe ilişkisi yaşadım. Sabahtan başlıyorduk valla akşama kadar mesajlaşıyorduk. İkimizde çalışıyorduk üstelik benim okulum bitmişti 2 işte çalışıyordum son zamanlar😀 akşam sürekli konuşuyorduk, bazen oyun oynuyorduk birlikte, nişanlıyken ev eşyası bakıyorduk cart curt yani. E insan özlüyoorr:KK8: Nerde konuşmayacaksın. Birlikte film izlediğimizi bile bilirim telefonda hahaha
Yani diyeceğim o ki bu bir bahane değil. Bu nasıl ilişki. Çok tuhaf. Whatsappa falan giriyor mu? Sordunuz mu neden böyle diye?

Edit: kız bu kasiyer nişanlı değil mi?😂

Kaç yıllık evliyim günde kaç kere konuşur yazışırız bilmem
günlük hayattan olsun aşk olsun kavga olsun sürekli iletişim halindeyizdir Eşimle
siz nişanlısınız şimdi konuşmayacaksınız da ne zaman konuşacaksınız
tutku aşk sevgi nişanlılıkta tavandır
valla bana bir insanın aramaması çok saçma gelir
dağ başında olur asker polis yine lafım yok tlf çekmezse eğer
ama afedersniz insan wcye demi gitmiyor uykusundan yemesinden de yarım saat feragat edemez mi?
bana saçma geliyor
haftada 3-4 bile demiyorsunuz 4 ay olmuş gideli sadece 4 kere konuşmuşsunuz
Bana Hiç Normal Gelmiyor
Anlatabildim mi ?

Aramıyorsa aramayacaksiniz. Size ilgi gostermeyenin değer vermeyenin peşinden koşturmayin. Gerekirse inceldiği yerden kopsun ama siz değerinizi bilin. Evlilikler zaten zor yani. Iki insan bir evin içine giriyor huy suy tanıma, sorumluluk, anlamaya çalışmak derken nisanlilik, sevgililik süreçleri bir leveldir bu level de değer görmeyen evlendikten sonra hiç görmez. Biz kadınlar bilinçli yaşamalıyız. Hayat toz pembe değil malesef. İnsanlarda kolay kolay degismez.

Hepsine de ilgisiz, sevmiyor dendi defalarca ama ısrarla aynı insan aynı konuyu farklı üyeliklerle açıyor gibi geldi bana Mune Mune Kazen Kazen
Ay kaylulee üyesiyle aynı kişiler mi?? Bir konusunda öyle hakaretler etmişti ki üyelere aklıma kazınmış resmen.

Bir de kazen beye yooo ilk üyeliğim demiyor mu? 🤦🏻‍♀️ Yahu adam kafadan atmıyor, bir dayanağı var ki söylüyor, bari ona yalan söylemeyin O Ormangulu

Ay kaylulee üyesiyle aynı kişiler mi?? Bir konusunda öyle hakaretler etmişti ki üyelere aklıma kazınmış resmen.

Bir de kazen beye yooo ilk üyeliğim demiyor mu? 🤦🏻‍♀️ Yahu adam kafadan atmıyor, bir dayanağı var ki söylüyor, bari ona yalan söylemeyin O Ormangulu

Bence dördü de aynı kişi, nedense her iki haftada bir “nişanlıyım, uzaktayız, yoğun çalışıyor, mesaj atmıyor-aramıyor” temalı konu açıyor kendisi. Bütün cevaplarda da kıza çocuğun kendisini sevmediğini, yoğunluğun bahane olduğunu anlatıyor herkes ama gerçekler kızın işine gelmiyor olacak ki belki teselli mahiyetinde bir cevap duyarım diye tekrar aynı konuyu başka hesaplardan açıp duruyor…

X