skinny jeans+yürüyüş=süper bir vücud

Bugünde Zumba/Dans karışımı, Mari Winsor Pilates ve 10dk karın yaptımm.

Bugün Mari Winsor Pilates ve 10dk karın yaptımm.

Siz neler yapıyorsunuz, tam gaz devam edelimm :)
ay edek edek ama ben üşütmekten korkuyorum
akşama jillian ablamı yapmayı pplanlıyordum..Triumph workout :KK70: fena bişey beni baya baya terletmişti

dün spora başladım amaaaa gelin görünki nasıl hamlamışıımmm çok zorladı beni :KK70::KK70:

25 minute interval cardio workout sadece 10 dakkasını yapabildim :KK70::KK70::KK70:
6w6p-2 bunun da 10 dakkası :KK70:

kendimi kasmak istemiyorum yavaş yavaş toparlarım 1 haftada...

25 minute interval cardio workout bugün hepsi yapıldı wuuhuuu :halay::halay::halay:

hava ısınmış anladım, acaip terledim :KK76::KK76:

bugün egzersiz süremi arttırmayı düşünüyorum :) ve aşağıdaki egzersizi planlıyorum..bunlar yeni başlayanlar yada orta seviye egzersiz yapanlar için..hamladığımdan ötürü bi süre bunlarla devam edicem..

bugün de tamamdır...total body workout 42 dakka sürüyor son 4-5 dakkası soğuma ama süper :KK70: yarın kolumu bile kaldıramıycam

düşündüğüm gibi olmadı :) ağrı sızı hiç bişey yok..sadece omuzlarım da hafif bi yorgunluk var..tam gaz devam :)

Yürüyüş yaptım bugün epey, bol su içtim, 60 kiloyum tam bugün tartıldım, vermem gereken daha çok kilo var devam ediyorum :)

Bu aralar güzelce yapıyorum sporumu, bugün 1 saat Leslie yaptim ve bacak çalıştım :)

ben evde oldugum her Zaman Leslie yapiyorum.Bugun de Leslie ve ebru sallayi birlikte yaptim.Cok sweviyorum iki sporuda..

X