Slm arkadaslar

Nelam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
108
21
m arkadaslar benim de durumum sizden farkli degil ya yaklasik iki aydir annemlerdeyim esimle tartisma sonucu beni evden cikardi ben ber dafasinda gitmiyordum bu kez grurum cok incindi cektim geldim sudan sebebden dolayi 4 aydir ne bana para veriyo ne cocugun ihtiyacini karsiliyo nede eve bisey getiriyodu ve bana guvenmedigini dile getiriyodu hesapdan biraz para cekmisim die onun hesabini bana soruyordu benden istiyceksin diyodu eve benden izinsiz kimse girmiycek diyodu artik bunlara dayanamiyordum suan hem suclu hem guclu her yerde bosancam die soylenip duruyo ve kararimi verdim diyomus ne yapacam sasirdim ya ben bosanmak istemiyorum sonucta ortada bir kizim var ama israrciymis olursa naparim bilmiyorum ben evlendigim gunden beri hic bi zaman beni tutmadi sirf ailesine karsida beni ezdirdi halende oyle benden cok onlari dinler hic bi gun esim cocugum diyipde bize baglanmadi onlara karsi bizi savunmadi kaynanam beni sevmez gorumcelerim de suan bosanma asamasindayim ailesinden hic biri bi kere arayip sormuyo benim ailemden herkes caba gosterdi yuva yikilmasin die ama onlar hic orali degil dunden razilar sanki cigerci kedisi gibi bosanma gunumu bekliyorlar lutfen bu durumda ne yapmalim biraz yardimci olurmusunuz cok zor gunler geciriyorum gunlerdir agliyorum artik psikoljim bozuldu ne yedigimi ictigimi nede yaptigimi biliyorum biseye odaklanamiyorum cok zor yaaa 4 yildan sonra anne evine geri donmek ins o duruma gelmez gelirsede nasil dayanirim bilemiyorum.

dlekyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
940
704
30
Huzursuz bi evde evlat yetiştirmektense ayrı büyür daha iyi bi de bu tarafından bak anne babanın kahrını çocuklar büyüyünce psikolojik olarak çekiyorlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1326 gün geçti.

JustPeace

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
2.838
32.648
Seni istemeyeni evinin riskini çocuğunun pskolojisini düsünmeyeni siz yükseltip göklere çikarmayin boşanmak en hayirlisi belki de nafakani al sonuna kadar ne ilk boşanan sizsiniz nede son olacaksiniz kiziniz hergün sorunlu bi evde büyüyeceğine sapasağlam ayaklari üstünde duran bi annenin güçlü kizi olsun...

Psychopaths

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
5.741
10.306
İyide canım benim senin ki zaten koca değilmiş ki. Bırak boşasın.

Ne seni ne de çocuğunu kabullenmiş. 1 kere bile olsa çocuğunu aramamış. Bi ihtiyacı varmı dememiş. Ailesine ezdirmiş, bir kere bile seni tutmamış. Eee böyle kaç yıl çekeceksin ki. Kızım var ortada diyorsun da. Sanki öyle bir babayla aynı evde mutlu mu olacak. Kızım için boşanmak istemiyorum demeyi bırak ve hayatı kendine zindan etme. Sevilecek bi adam bile değil.

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
Kendine garezin varsa bosanmazsın bacım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 422 gün geçti.

Elispo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
1.043
1.484
Ah biz kadınlar.

Arkadasım uzme kendını bu denli
Adam dediğin g. T ü kalkmış kara benli
Olayların dışına çıkda bak
Yazdıkların bağırıyor ayrıl bırak
Hey gül yüzlü güçlü kadın
Tutmadı burdaki kimse o sapı
Soyle ona işte kapı

Eunike

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
2.836
7.406
Ortada sizi evden kovmuş, boşanmaya karar vermiş, eskiden beri de sahip çıkmayan bir koca var.
Kızım var boşanmak istemiyorum diyorsunuz ama adam kızını düşünmüyor ki ne yiyip içiyor para bile göndermiyormuş.
Böyle baba, yuva çok mu lazım?
Kendinizi toparlayın bir an önce ayaklarınızın üstünde durmaya çalışın, nafaka falan ne hakkınız varsa alırsınız zaten yeter ki gururlu olun biraz.

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.823
105.972
Bosan al nafakani say annenin eline,cocuguna baksin. Sen de bir ise girer calisirsin. Cekme su adam musveddesini

Lady Strawberry

Kurt,kışı atlatır ama yediği ayaz'ı asla unutmaz!
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2012
8.480
38.261
Çıldırdın sen herhalde ? Böyle adamın kahrını ne diye çekme peşindesin madem boşanmak istiyor boşa gitsin ... Emin ol Boyle huzursuz bir ortamda o çocuğun psikolojisi daha beter olur ... Barışsanız bile aynısını yine yapacak iyi düşün !

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1671 gün geçti.

eylemesra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
1.133
1.117
Kesinlikle sessizliğini koru ne istiyosa yapsın. Bence de boşan vala.. Boşanmak istemeyeceğin ne tarafı var şimdi bu adamın. Eziyo, ezdiriyo, para çektin diye güveni sarsılıyo, çocuğunun ihtiyaçlarını görmüyo... eeeeee?? kocalığın hangi misyonunu yerine getiriyo???? .. yok artık... yaa neden böyle insanlara prim veriyosun. kızını bahane etme. şu ortamda büyütmeye çalışmakla zaten en çok kötülüğü yavruna yapacaksın sen. Biraz gururlu ol, boşanmak istemiyorum diye hiç gezme ortada. Boşan da demiyorum daha net ifade edeyim.. KURTUL!!

Lorentz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
2.058
3.422
kalbinizde bi diken var. siz sevdikçe diken büyüyecek ve kanatacak. sahip olduğunuz enerjiyi çocuğunuza akıtın. kocanızın kapris ve egolarıyla uğraşmayın. çok acı çekeceksiniz ama dik durun ve kendinize saygınızı kaybetmeyn. bırakın o açsın davayı siz de nafaka talep edersiniz

Nelam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
108
21
Huzursuz bi evde evlat yetiştirmektense ayrı büyür daha iyi bi de bu tarafından bak anne babanın kahrını çocuklar büyüyünce psikolojik olarak çekiyorlar
obiliyorum cnm da ama ortada giden bi yilin var iyide kotude gunlerimiz oldu bide su psikoloji var ya ilerdeki hayatim bundan daha kotu olursa die endiseliyim o yuzden...
İyide canım benim senin ki zaten koca değilmiş ki. Bırak boşasın.

Ne seni ne de çocuğunu kabullenmiş. 1 kere bile olsa çocuğunu aramamış. Bi ihtiyacı varmı dememiş. Ailesine ezdirmiş, bir kere bile seni tutmamış. Eee böyle kaç yıl çekeceksin ki. Kızım var ortada diyorsun da. Sanki öyle bir babayla aynı evde mutlu mu olacak. Kızım için boşanmak istemiyorum demeyi bırak ve hayatı kendine zindan etme. Sevilecek bi adam bile değil.
evet 3 aya giriyo ve bi gun olsun kizin ihtiyaci varmi yokmu diyerek para verdigi yok ben zaten konusmuyorum lapi onune cikmiyorum bosanma olmamos ama her hafta kizimi almaya geliyo dayilarim kuzenlerim halam teyzelerim hepsi caba sarf ediyoki bu yuva yikilmasin die ama adam oyle bi adamki herkes ayni hikaye beni karalama kotuleme pesinde inan bana kizimin burda aylik belli bi ucret veriliyo ona bile el koymus bazen bunlari dusunce diyorum bitsin bazende belki bi umut duzelir diyorum bilmiyorum cok caresizim geceleri baaimi yastiga koyunca hep agliyorum ben bunlari hak edecek naptim die nasil bi vicdana sahip diyorum

mylifemorr

Yeter ki kendin ol ♥♥
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2016
890
634
Seni istemeyeni sen hiç isteme bir işe gir gül gibi geçin bebeğinle ona muhtaç olma!