Slm arkadaslar

Nelam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
108
21
m arkadaslar benim de durumum sizden farkli degil ya yaklasik iki aydir annemlerdeyim esimle tartisma sonucu beni evden cikardi ben ber dafasinda gitmiyordum bu kez grurum cok incindi cektim geldim sudan sebebden dolayi 4 aydir ne bana para veriyo ne cocugun ihtiyacini karsiliyo nede eve bisey getiriyodu ve bana guvenmedigini dile getiriyodu hesapdan biraz para cekmisim die onun hesabini bana soruyordu benden istiyceksin diyodu eve benden izinsiz kimse girmiycek diyodu artik bunlara dayanamiyordum suan hem suclu hem guclu her yerde bosancam die soylenip duruyo ve kararimi verdim diyomus ne yapacam sasirdim ya ben bosanmak istemiyorum sonucta ortada bir kizim var ama israrciymis olursa naparim bilmiyorum ben evlendigim gunden beri hic bi zaman beni tutmadi sirf ailesine karsida beni ezdirdi halende oyle benden cok onlari dinler hic bi gun esim cocugum diyipde bize baglanmadi onlara karsi bizi savunmadi kaynanam beni sevmez gorumcelerim de suan bosanma asamasindayim ailesinden hic biri bi kere arayip sormuyo benim ailemden herkes caba gosterdi yuva yikilmasin die ama onlar hic orali degil dunden razilar sanki cigerci kedisi gibi bosanma gunumu bekliyorlar lutfen bu durumda ne yapmalim biraz yardimci olurmusunuz cok zor gunler geciriyorum gunlerdir agliyorum artik psikoljim bozuldu ne yedigimi ictigimi nede yaptigimi biliyorum biseye odaklanamiyorum cok zor yaaa 4 yildan sonra anne evine geri donmek ins o duruma gelmez gelirsede nasil dayanirim bilemiyorum.

Huzursuz bi evde evlat yetiştirmektense ayrı büyür daha iyi bi de bu tarafından bak anne babanın kahrını çocuklar büyüyünce psikolojik olarak çekiyorlar

Seni istemeyeni evinin riskini çocuğunun pskolojisini düsünmeyeni siz yükseltip göklere çikarmayin boşanmak en hayirlisi belki de nafakani al sonuna kadar ne ilk boşanan sizsiniz nede son olacaksiniz kiziniz hergün sorunlu bi evde büyüyeceğine sapasağlam ayaklari üstünde duran bi annenin güçlü kizi olsun...

İyide canım benim senin ki zaten koca değilmiş ki. Bırak boşasın.

Ne seni ne de çocuğunu kabullenmiş. 1 kere bile olsa çocuğunu aramamış. Bi ihtiyacı varmı dememiş. Ailesine ezdirmiş, bir kere bile seni tutmamış. Eee böyle kaç yıl çekeceksin ki. Kızım var ortada diyorsun da. Sanki öyle bir babayla aynı evde mutlu mu olacak. Kızım için boşanmak istemiyorum demeyi bırak ve hayatı kendine zindan etme. Sevilecek bi adam bile değil.

Ortada sizi evden kovmuş, boşanmaya karar vermiş, eskiden beri de sahip çıkmayan bir koca var.
Kızım var boşanmak istemiyorum diyorsunuz ama adam kızını düşünmüyor ki ne yiyip içiyor para bile göndermiyormuş.
Böyle baba, yuva çok mu lazım?
Kendinizi toparlayın bir an önce ayaklarınızın üstünde durmaya çalışın, nafaka falan ne hakkınız varsa alırsınız zaten yeter ki gururlu olun biraz.

Bosan al nafakani say annenin eline,cocuguna baksin. Sen de bir ise girer calisirsin. Cekme su adam musveddesini

Çıldırdın sen herhalde ? Böyle adamın kahrını ne diye çekme peşindesin madem boşanmak istiyor boşa gitsin ... Emin ol Boyle huzursuz bir ortamda o çocuğun psikolojisi daha beter olur ... Barışsanız bile aynısını yine yapacak iyi düşün !

Kesinlikle sessizliğini koru ne istiyosa yapsın. Bence de boşan vala.. Boşanmak istemeyeceğin ne tarafı var şimdi bu adamın. Eziyo, ezdiriyo, para çektin diye güveni sarsılıyo, çocuğunun ihtiyaçlarını görmüyo... eeeeee?? kocalığın hangi misyonunu yerine getiriyo???? .. yok artık... yaa neden böyle insanlara prim veriyosun. kızını bahane etme. şu ortamda büyütmeye çalışmakla zaten en çok kötülüğü yavruna yapacaksın sen. Biraz gururlu ol, boşanmak istemiyorum diye hiç gezme ortada. Boşan da demiyorum daha net ifade edeyim.. KURTUL!!

kalbinizde bi diken var. siz sevdikçe diken büyüyecek ve kanatacak. sahip olduğunuz enerjiyi çocuğunuza akıtın. kocanızın kapris ve egolarıyla uğraşmayın. çok acı çekeceksiniz ama dik durun ve kendinize saygınızı kaybetmeyn. bırakın o açsın davayı siz de nafaka talep edersiniz

Huzursuz bi evde evlat yetiştirmektense ayrı büyür daha iyi bi de bu tarafından bak anne babanın kahrını çocuklar büyüyünce psikolojik olarak çekiyorlar
obiliyorum cnm da ama ortada giden bi yilin var iyide kotude gunlerimiz oldu bide su psikoloji var ya ilerdeki hayatim bundan daha kotu olursa die endiseliyim o yuzden...
İyide canım benim senin ki zaten koca değilmiş ki. Bırak boşasın.

Ne seni ne de çocuğunu kabullenmiş. 1 kere bile olsa çocuğunu aramamış. Bi ihtiyacı varmı dememiş. Ailesine ezdirmiş, bir kere bile seni tutmamış. Eee böyle kaç yıl çekeceksin ki. Kızım var ortada diyorsun da. Sanki öyle bir babayla aynı evde mutlu mu olacak. Kızım için boşanmak istemiyorum demeyi bırak ve hayatı kendine zindan etme. Sevilecek bi adam bile değil.
evet 3 aya giriyo ve bi gun olsun kizin ihtiyaci varmi yokmu diyerek para verdigi yok ben zaten konusmuyorum lapi onune cikmiyorum bosanma olmamos ama her hafta kizimi almaya geliyo dayilarim kuzenlerim halam teyzelerim hepsi caba sarf ediyoki bu yuva yikilmasin die ama adam oyle bi adamki herkes ayni hikaye beni karalama kotuleme pesinde inan bana kizimin burda aylik belli bi ucret veriliyo ona bile el koymus bazen bunlari dusunce diyorum bitsin bazende belki bi umut duzelir diyorum bilmiyorum cok caresizim geceleri baaimi yastiga koyunca hep agliyorum ben bunlari hak edecek naptim die nasil bi vicdana sahip diyorum

Seni istemeyeni sen hiç isteme bir işe gir gül gibi geçin bebeğinle ona muhtaç olma!

kalbinizde bi diken var. siz sevdikçe diken büyüyecek ve kanatacak. sahip olduğunuz enerjiyi çocuğunuza akıtın. kocanızın kapris ve egolarıyla uğraşmayın. çok acı çekeceksiniz ama dik durun ve kendinize saygınızı kaybetmeyn. bırakın o açsın davayı siz de nafaka talep edersiniz
Iste kolay kolay unutamiyorum ya boyle disardan gorenler ne kadar akilli efendi diyo bi adammi yapti diyorlar evet diyorum herkes sasiyo bilmiyorlar ki evde bana nasil davraniyo neler soyluyokesinlikle ben acmam zaten o kizi gelip alup gitmesi kardesim biraz ona agir konustu istiyoki kardesim bi hir gur cikarsin ki o hakli konumda dava acsin arti ben acarsam tazminat ve nafaka alabilirmiyim
Kesinlikle sessizliğini koru ne istiyosa yapsın. Bence de boşan vala.. Boşanmak istemeyeceğin ne tarafı var şimdi bu adamın. Eziyo, ezdiriyo, para çektin diye güveni sarsılıyo, çocuğunun ihtiyaçlarını görmüyo... eeeeee?? kocalığın hangi misyonunu yerine getiriyo???? .. yok artık... yaa neden böyle insanlara prim veriyosun. kızını bahane etme. şu ortamda büyütmeye çalışmakla zaten en çok kötülüğü yavruna yapacaksın sen. Biraz gururlu ol, boşanmak istemiyorum diye hiç gezme ortada. Boşan da demiyorum daha net ifade edeyim.. KURTUL!!
haklisin da iste biz kadinlarin zihniyeti bosanirsam naparim elalem ne der herkes sucu bende gorur gidi bide soyle nasihatlari var kiminle paylasiyorsam.kizim.keske oyle dediginde cikmasaydin gelmeseydin deseydi sen ses etmeseydin diyorlar boyle konustuklarinda paikolojim hepden alt ust oluyo sanki bu yuvayi ben yikmisim bu yere getirmisim de bosanmak isteyen benmisim gibi ya insan esinin en ufak hatasinda onu goz ardimi etmeli yoksa onu buyutupde bir neden haline mi getirmeli bizimkisi boyleydi es dedigin birbirinin ayibini ort bas eden koruyup kollayan seven sayan her daim.yaninda olandir ben bunlari gormedim ki...

Seni istemeyeni sen hiç isteme bir işe gir gül gibi geçin bebeğinle ona muhtaç olma!
Hangi kapiyi caldiysam sanki yuzime kapandi bir is buldum iki ay bekledim konustuk anlastik son anda adam vazgecti beni almaktan daha bi caresiz oldum ben sadece evladimi kimseye muhtac etmemek onun ihtiyacini karsilamak ayaklarim uzerinde durmak ona mubtac olmadigimj gorsun diyorum gecen bi baktim 3 euroya bi tlf hatti almistim adam onu bilr odememek icin benim hesaba virman yapmis gorunce sanki basimdan asagi kaynar sular dokuldu....

Hangi kapiyi caldiysam sanki yuzime kapandi bir is buldum iki ay bekledim konustuk anlastik son anda adam vazgecti beni almaktan daha bi caresiz oldum ben sadece evladimi kimseye muhtac etmemek onun ihtiyacini karsilamak ayaklarim uzerinde durmak ona mubtac olmadigimj gorsun diyorum gecen bi baktim 3 euroya bi tlf hatti almistim adam onu bilr odememek icin benim hesaba virman yapmis gorunce sanki basimdan asagi kaynar sular dokuldu....
Ayıp ona ait sen hiç üzülme cnm.Aynen öyle kendi ayakların üstünde dur ki sana yaptığından utansın hoş utanma duygusu varsa.Bir kapıyı kapatan Allah bin kapıyı açarmış iş aramaya son gaz devam...

Bosan al nafakani say annenin eline,cocuguna baksin. Sen de bir ise girer calisirsin. Cekme su adam musveddesini
Isin kotusu nereye bas vurduysam bi is bulamadim boyle olmasida beni karamsar ediyo caresiz birakiyo hani gitsem donsem bile ben bu adamla eskisi gibi olabilirmiyim onuda dusunmuyo degilim insanin icinde sevgisi bittikden sonra onune altindan halida serse bos oluyo ama iste bu 4 yil icinde gecen guzel gunlerde aklima gelince oturup agliyorum resmen psikolojim bozuldu yaaa lutfen yardim edin yapamiyorum icimden atamiyorum hak etmedigim seydi bir mendil gibi kullanip bizi evden kovmasini hazmedemiyorum barisiriz gelir alir die umit ediyordum benim gibi olanlari gordukce ama bu insan ne bi buyuk araya koyuyo nede geliyo nede suan dava aciyo napmaya calisiyo...

Ben bir is bulsam annem bakarim diyo sikinti yok da o konuda bulamiyorum ailemede yuk ol.ak istemiyorum hani kendi parami kazanip kizima istedigimi almak haniki birinden bekleyipde almak cok zor anlatamam

X