SOBE(Geyik versiyonu)

sardunya bacum bu sabah 05. 22 itibariyle sobelemişsinsositososito ama antenlerim kapalıydı :1ninca:,sinyal alamadım şincik gördüm ama sen nerdesin yine kaçmışın istemeden:roflol: hem kız sen kaç kişiyi birden sobeledin söle bakalım :mymeka: ev toparlıyorum anam ((( kedijiğin ))) sölediği gibi ev kirlendi -tatlicadiarzu-temizlik yerine evi tamamen kaldırıp taşıyom vallagamyoncuiremsu
gece yarısına doğru gelirim bu ikameteyerimseniben meşgulceyim şimdi mahpustan çıkmış ol ben gelene kadar :teselli:kız sormadım temiz fanila vs. ihtiyacın varsa getiremnaniknanik

Son düzenleme:
1-Adın(İsim Şart) ........Uzun zamandır duymadığım için unuttum. Neydi benim adım?

2-Ebenin adı?....... Özebuscuğum ebe olmuş ve beni sobelemiş.

3-Doğduğun ve doyduğun yer? ....... Bir hastanenin doğum servisi - Mutfak

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?........ İstikrarsız 18 - 35 - 90 - 20

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?........ Anneyim - İşe yarıyormuyum çocuklarıma sormak lazım.

6-Tuttugun takım taklavat?......... Yeşilaycıları kızdırmayayım şimdi - onlara saygım sonsuz.

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar?....... Pencere daima açık olduğu için - üşümemek adına ne bulursam üstüste geçiriyom sırtıma

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin?.......... Yediğim ayva mideme oturunca - mideyi yıkatıp sultanlığa terfi ettim.

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın?.......... Örtermiyim hiç - çirkin ördek yavrusu olmak hoşuma gidiyor.

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır......... Beni sevenleri seviyom. Öle karşılıksız falan sevemem ben. Bi de bu satırları okuyanı seviyom elbette.

11-Yaptığın spor. .yürüyüş yazanı döverim......... Odalar arası maraton

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?......... Bende bi sorun olmalı - mutlu etmeye uğraşan çok - mutlu olan yok...

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.......anlat işte..............Belime kadar inen ışıl ışıl - hışırtılı dalgalı kömür karası saçlar - boy:1.75 boy - beden ölçülerim:90 .60 .90 iki üniversite bir doktora - 3 yabancı dil. Ayy!!! kesiyom burda kendimden bahsetmeyi sevmem.

14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu?......... Eveeeet!!! Gazozo çalkalayıp yüzüne püskürttüm.

15-Sendeki favori smile ne ki?........ kaydirigubbakcemile

16-Seni en iyi anlatan şarkı?......... Elalem ne derse desin - hadiiiiiiiii!!!!!!

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz).......... Herkes beni yok sayıyo. Kimsenin bişi dediği yok.

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir?.......... Evi çok seviyom da - işleri olmasa....

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? ...........% 90

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım...........Acı var mı? Acııııı??????

İncitanemtuana ve benim arzum...
pembe_bal10cuk sobeeeeeeeeeeeeeeeee

sardunya_zakkumun sobelemüş benüüü

1-Adın(İsim Şart)....... kimim benn......naniknanik
2-Ebenin adı?...........görmedim duymadım bilmiyorumkaydirigubbakcemile3........beni kim doğurttu:uhm:
3-Doğduğun ve doyduğun yer?........şemsi paşa pasajı......
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?............. sanırım 80................:roflol:
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?.......hımmm bi düşüneyimmmm.......her halta yararım......-tatlicadiarzu-
6-Tuttugun takım taklavat?...................klave maus............:roflol:
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar?.........rütük burdamııı??? ona göre yazıcamda...........mirmirmirmir
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin?..............ayva lezzetli bi meyvedir yaa......mavurlu olsada yedikçe yiyesi gelir insanınkaydirigubbakcemile3.............
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın?...........kim ben mi? iftiraa........bişi yapmamşakkıdı
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır............arkadaş listemdeki tüm dostalarım...........
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim.........yapmıyorum ama dağa tırmanmayı seviyorum..............:1shok:
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?............aşkımmmm:asigim:....................
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte............anneyim ,eşim,ahçıyım,temizlikçiyim, cana yakın,bazen çok sert,ama içten kıyamaz, bazen çenesi düşük, bazen tıp oynayan,bazı şeyleri kafaya cok takan bazende hıhhh düntyanın sonumu diyebilen, iy niyetli biriyem işte.........:eek:
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu?..........kimse ocesareti bulamaz kendinde............Çok üzgünüm çoook
15-Sendeki favori smile ne ki?............işte bu senağlama çok hoşuma gidiyo ağlayışı..................
16-Seni en iyi anlatan şarkı?...........çok var hepsini yamaya uğraşamicimmmkaydirigubbakcemile3......................
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz)..................my love,aşkım,bebeğim,civcivim..............:eek:
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir?...........çorba karıştırmayı hiç sevmem geri kalan tüm ilşleri yapmayı çok severim eğlenceli geliyo bana hatta gardrobumu defalarca düzeltirim çok hoşumam gidiyo:smiley-cool:....................
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik?...........hımm yemde yanında yat...........
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım.......aybike zehram hamişmisinnnnn:lepi:............

aybikemi sobeliyorummmm

Son düzenleme:
-Adın(İsim Şart) ........aybikecik

2-Ebenin adı?.......b&m

3-Doğduğun ve doyduğun yer? .....isviçrede doğdum damak tadıma uygun şeyler bulamayınca vatana geldim bi baktım kilo almaya başladım dedim hah doğru yerdeyim

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?.......18

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?.......atık kağıtlar gibi işe yarıcam günü bekliom
6-Tuttugun takım taklavat?......... sivası mis gibi yenen FENERBAHÇEyi sıkı sıkı tutuyorum

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar?.......gece söylerim şimdi ayıp kaçarbiler

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin?.......... ayva dedin de aklıma armut geldi canım çektii şu yazımı bitiryim manava incem

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın?..........büssürü bişiler sürüom

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.........biri hariç kk daki herkeşi severim ben hatta kk dışına çıkan piloşumuda seviom

11-Yaptığın spor. .yürüyüş yazanı döverim........spor ve ben iki alakasız şee yan gelip yatmak arada mideyi şnlendirmek dışında kılım kıpırdamaz bnim

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?......... gocacımmmŞeniz

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.......anlat işte..............
kıldır gıcık bi insanım (3 kelime eder) inatım tembelim vesayreyim :KK70:
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu?......... hamileyim senc olmuş mu:jeyyar:

15-Sendeki favori smile ne ki?........:
:jeyyar: işte buu

16-Seni en iyi anlatan şarkı?......... mazinde bi tarih yataaaaaaar yaşaaaa fenerbahçeeeehihoyyyt

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz).......... acıbademim:1rolleyes: bebişimmşutarafagitti dundulsengözlerimebaksanab

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir?.........tembllik yapmak en sevdiğim ev işi ütü yapmakta en sevmediğim

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? ........onun herbişyi geyikkaydirigubbakcemile3

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım...........

dur önce üstümdekinin sorunsunu cevapliym :CüvCüv:ebett
alttaki ne az ve öz bitane sorum var yarınki buluşmaya geliyormusun?

bende kim sobelenmek istiosa onu sobeliyorummmmmmmmm

kaydirigubbakcemile3Sardunya_Zakkum canımcım sobelemiş beniii
1-Adın(İsim Şart) .........kimi hanım diyoo,kimi anne diyoo,kimii kızım diyoo, kimi gelin diyoo bende gerçek adımı unuttum gitti
2-Ebenin adı? .......bilsem söylerdimde bilmiyorumkine
3-Doğduğun ve doyduğun yer? hepside kütahya kardeşim
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?bi bakıyom 20 lik tazeyim bi bakıyom 60 lık büyükanneyim değişiyo duruyo
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? anneyim de arada bir ''hizmetçi''(eşim olacak zat-ı muhterem)diyen de çıkıyo
6-Tuttugun takım taklavat? elimden her iş gelir.ütü de tutarım,süpürge de hatta tornavida tutmuşluğum bile vardır.
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? güzel çirkin aramam ne bulursam giyerim.
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? yedim hem de nasıl yedim.
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? kiiiiim ben mi çirkinmişim.hadi ordan sende.
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır..beni bileni severim,bilmeyene de sevdiririz elimallah.
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverimooooo hangi birini desem ki.çok sportifim bendeniz.çocuk bakıyom,ütü yapıyom,temizlik yapıyom,araba kullanıyom(pazar arabası canım yanlış anlama)kırk yılda bide yüzüyom ...
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? .....doktorum,kadın bıktı benden de söyleyemiyor yüzüme.hem ilaç kullanamıyom hemi de hasta oluyom.
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte .......anneyim,sabırlıyım(sorulara tek tek cevap vermemden belli oluyo zaten)öğrenci velisiyim,kk üyesiyim ve zekiyim,akıllıyım,çok güzelim,düşük çeneliyim....
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? yok canım Allahıma şükür(okulda arkilerinkiler sayılmaz dimi?)
15-Sendeki favori smile ne ki? a.s.
16-Seni en iyi anlatan şarkı? ceza-seninle benim aramda kocaman bir fark var
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) namı değer burfurum da kociş hanım karnım acıktı der genellikle
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? valla çocuk bakmak dışında hiç birini de sevmem
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? %90
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım yok gelemem ben gidemem ben her güzele gönül veremem ben
altta ki ayaklarını yatakta neyle ısıtıyon çorapla mı kocişle mi?
kaydirigubbakcemile3
kızzz zuzuuuum incitanemtuana sobe o olmazsa asksınsencansınsen gelsiiiiiiin:1hug:

ay beni de sobeledi sarduşum zakkumum..koştum geldimhihoyyyt

1-Adın: Tuğçe
2-Ebenin adı? Ebe mi..ebem yok doktor doğurtmuş olma mı?
3-Doğduğun ve doyduğun yer? İstanbullll:lepi:
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? 5 yaşında kız gibi, sanki daha dün gibi...
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? Ablam valla grafikle uğraşırım,güzel tasarımlar yaparım..ne iş olursa yaparım abi:1closedeyes:
6-Tuttugun takım taklavat? Fe-ner-bah-çeeehihoyyyt
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? renli şeylerdir onlar..süslü püslü janjanlı-sade...
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? sultanumşakkıdı nişanlıyım ablaa..yakındır ayvayı yerim bende..
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? heç bişi..Allahıma şükürr çirkin deilim..doğallığımı da hiç örtmedim yane :kahve:
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. Sardunya_Zakkum, Juliet canım ablalarımŞeniz..Necla_cevik,Hacerim,cicikız,asi222,elif,gunicen dostlarım
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim Tekvando,Kalça egzesizleri,plateshihoyyyt
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? annem ve nişanlım..benim tek mutluluğum..
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte sabırlı,saygılı,aşık,sevecen,paylaşımcı,doğal,genç,güzel,seksi,çıtı pıtınaniknanik
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? :eek:klava:
15-Sendeki favori smile ne ki? sositososito
16-Seni en iyi anlatan şarkı? nil karaibrahimgil-o beni prenses peri sanıyoo:1hug:
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) küçücüğüm,aşkım,bebeğim ve bıdık:1closedeyes:
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? toz almaktan nefret ediyorum..yerleri silmeyi çok severim..bknz:külkedisikaydirigubbakcemile3
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? %altmuş
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım tam da yarama bastın kardeş koca yok bende..koca olana kadar çorapla devam:eek:

alttaki bugün hiç yalan söyledin mi :jeyyar:

evettt cicikiz, asi222, eliffo6 sobeeeeeee

1-Adın: cicikisss
2-Ebenin adı? adını sormayı unutmuşuz :)3-Doğduğun ve doyduğun yer? ikisi de stanbul
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? ruh yaşımm 10flndır :)
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? örtmen olcemm hihoyyyt
6-Tuttugun takım taklavat? galataasarayyy :p
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? sportiftir :p
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? ayvayı yemedim de yemeye pek bi hevesliyim :))9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? fondoen neyim kullanmam dogallıktan yanayım:p
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. işteee topikteki asker güzellerinin hepsi canlarımm
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim spor yapmam kii :))12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? bidenecik aşkumm
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte minyon, cici, sempatik, zeki ve yer yer ukalaa
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? aşkum ısmarladı :))
15-Sendeki favori smile ne ki? :asigim:
16-Seni en iyi anlatan şarkı? deliyim gözü kara deliyimm:)
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) şirinem derr ben de çikolatam :p
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? bulaşık yıkamayı sevmemm,süpürmeyi severim:p
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? %elli
20-alttaki bugün hiç yalan söyledin mi :jeyyar: sölemedim çünkü hep evdeydim kaydirigubbakcemile5

alttakiiiii eşinin ayaklarını yıkarmısın :CüvCüv:

hadeynn asii222 nerdesn gülomm

1-Adın: yer yer elif olsa da başka isimlerle de bilinirimsırnaşık şey
2-Ebenin adı? hiç bilmiyorum yaa hatta doktorun yanında ebe varmıydı acaba onu da bilmiyorum
3-Doğduğun ve doyduğun yer? AnkaraAnkara Ankara
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? bazen 5 yaşında gibiyim bazen 45 değişiyo
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? öğretmen oluyorum az kaldı:sm_cool:
6-Tuttugun takım taklavat? beşiktaaaşşş
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? eskiden olsa spor spor spor derdim meslek icabı 457'ye uycaz
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? sultanım sultanıyım:asigim: ayvayı yememe acık daha var
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? hiç saklayacak çirkinliğim yok çok şükür güzelim yavv
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. su_kurbağasi, cicikız34, asi2222, günicen,meltem.... yavv asker bekleyenler tayfası işte
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim bi başlayabilsem plates yapcam da daha başlayamadım
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? ailem, arkadaşlarım ve biricik aşkım, herşeyim
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte kimi zaman cadının en önde gideni kimi zaman en anlayışlı en nazik,kimi zaman hamarat ötesi kimi zaman bişiden anlamaz, kimi zaman sabır taşı kimi zaman tahammülsüz anlayın işte ruh halim pek belli değilsengözlerimebaksanab ama en möhümü çok fena nazlıyımkaydirigubbakcemile2
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? yok yavv
15-Sendeki favori smile ne ki? :eek:
16-Seni en iyi anlatan şarkı? metin arolat ruhum seninle
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) aşkım, bebeğim, sevgilim, herşeyim.....
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? kimi zaman çok severim kimi zaman hiç sevmem her birini hiç belli olmaz
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? %elli
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım tam da yarama bastın kardeş koca yok bende..koca olana kadar çorapla devam:eek:

cicişim kocanın ayaklarını yıkarmısın diye sormuş o yıkarsa belkikaydirigubbakcemile3 [/QUOTE]

anam aklıma bişi gelmedi :uhm:

ee asi hala gelmedin mi kız

Sardunyam cagirmis beni ama banlanmis acaba neden sok oldum

Adın(İsim Şart) HÜLYA
2-Ebenin adı? ebem yok
3-Doğduğun ve doyduğun yer? Dogdugum yer Pfullendorf, doydugum yer Münih
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? valla hala 20 lerdeyim
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? cok is yaparim, cok ise yararim, mükemmelim
6-Tuttugun takım taklavat? BESIKTAS (buda sorulurmu bea)
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? güzel, syk, modern, begenilen
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? bekarim malesef benneyaptımki
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? cirkin degilimki :1closedeyes:sengözlerimebaksanab
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. görüstügüm samimi oldugum birseyler paylastigim kisilerikaydirigubbakcemile2
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim dans, paten, ip atlamak
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? valla bilmiyorum, aslinda en kücük seylerden mutlu olurum ama bunu anlayan yok
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 duygusal, dürüst, romantik, efendi, hanim, sabirli, taniyan bilir aslinda ya uzun lafa gerek yok
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? gazoz degilde, yemek kahve, sinema bileti, cay, vs vs
15-Sendeki favori smile ne ki? :eek: nedense en cok bunu seviyorum ikinci sirada ise bu varkaydirigubbakcemile
16-Seni en iyi anlatan şarkı? aklima gelmiyor caldigi zaman gelir yine yazarim
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) lakab makap yok cünki sevgili yok koca yokkaydirigubbakcemile3
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? tooz almak haric hepsini severim
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? yarisi kaydirigubbakcemile2
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım
valla bana soru sorduymayin beynim uyustu bugün soru sormaktan

kim gelsin
MALIBUM gelsin...............

1-Adın(İsim Şart) bedişşş:1closedeyes:

2-Ebenin adı? bilmiyem alaman bi hatun kişi

3-Doğduğun ve doyduğun yer?cokacimcoook dogdugum yer Alamanya böyüdügüm yer kütahyaa doydugum eskişeherr

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?24 24 24

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?[/COLOR] :kahve:kadrolu ev minderiii

6-Tuttugun takım taklavat cimbommmm:hooray: veee 6. takım

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? hımm suan gayet pasaklıyım üstte kocamın bicaması alt çamasır suyulu don :lepi:

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? ayvayı yemişlerden ayrıca kocamın köyünün adılır ayvalı a.s:roflol:

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? ben dünyanın en gözel karısıyam :nazar:

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. 6. takım çıtırları 8.takım kardişlerim ve tüm zayıflama magdurları hayaletim falan gözekim dishem asi denizim ensevmedigim gıccık ötesi pis kedi var bitene:1closedeyes:

11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim kuru ebru ile yaşasın pilatess yazında yüzmekkk:sm_cool:

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?kocamcıgım:asigim:

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte yalnız garib guraba fakir fukara acıların kadını şafak 75 bitiyo (gececek bu durum gecici yane ):Saruboceq:

14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? olmadıı nerdeeeeee delikafadulden

15-Sendeki favori smile ne ki? :jeyyar:

16-Seni en iyi anlatan şarkı? gel teskere gel teskeree kızlarıda alın artık askere şu kışlanın kapısına yazık bana yazık bana bu kaçıncı kazık bana vs. vs.senağlama

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) klasık aşkım der gecen yıl tosunum tısbam derdi (bakınız çizelgeme)cokacimcoook

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? aman ev işi sevilirmiymiş Allehasenn:dilcikar:

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? okumadımkine okuyacam sengözlerimebaksanab

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım Dishe dün gece ne yedin:eek:

-Adın(İsim Şart) özlemmmmmyerimseniben

2-Ebenin adı? malesef hiç bfikrim yoktir:jeyyar:

3-Doğduğun ve doyduğun yer? anam doğduğum yer tokatın şirin ilçesi turhal:lepi:
doyduğum yerde gebzecokacimcoook

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaçhiç sormayın
oyönden ben çok muzdaribim 70:roflol:

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?anne,temizlik robotu,7_24 eş:jeyyar:

6-Tuttugun takım
fiiinerrrrrrrrrrrr:hooray:

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? ayıp uleynn bu nası soru boleeee:eek:

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin?ayvayı yemişlerden:roflol:

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? heç benim gibi hatun gördünmü acaba ömrü hayatında:mymeka:

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..
sarduş,cemroş,selll,ya kim vardıki daha
patdanak soruncada böle gelmiyoki insanın aklınaCADIARZU
melek kız çocuk anneleri kulübündeki kızlar

11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim
yok anacım ne sporu dedim ya 7-24 ev temizliği diye,al sana spor iştesengözlerimebaksanab

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?[/B]herüfümmmmmŞeniz

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat iştehmmmmm temizlik hastası,anne,eş,yorgon,kk seven

14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? olmadıı çok şükür:jeyyar:

15-Sendeki favori smile ne ki? mirmirmirmir

16-Seni en iyi anlatan şarkı?yarim istaanul gl öpeyim gerdanındannnnn:jeyyar:

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) valla özellile bi lakabım yok ama hayatım der:asigim:

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? hiçbirini sevmiyorum desem
en çokta yemek yapmayı

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? %65

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakinesor bakalım

alttaki eşin en çok senin neyini sever:roflol:

Libiskom kusura bakma gecikmisim biraz
1-Adın(İsim Şart)?Tirlaak

2-Ebenin adı?Sicak susuz cikmam hatun

3-Doğduğun ve doyduğun yer?

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? 9 ay :ecrin_bebek:

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?Bir ise yaradigim yok ya

6-Tuttugun takım: Mehter takimi laelaelaelaelae

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar?Boyle janjanli kimil kimil seyler

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin?Ayvayi yemis sultan nasil -tatlicadiarzu-

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın?Cirkinligimi ortmek icin yapilabilecek bisey yok,onun icin saldim getti.. iste boyle -tatlicadiarzu-

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Severim herkesleri

11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim : Sirikla atlarim genelde,hoooop gummm

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?[/B]Kisiler olarak degistirrirsek soruyu :kesinlikle escegizim ve ailem :1hug:

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat
Cikolata bagimlisi,yasam destek unitesi bilgisayarina samimi duygular besleyen,abidik gubidik bir sahsiyet iste

14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu?nayir nolamaaaz

15-Sendeki favori smile ne ki? :mymeka: hepsini ayri ayri seviyorum siralamayayim simdi

16-Seni en iyi anlatan şarkı? giz sana dedim yar sana dedim garşıki daglar cenderme cenderme :roflol:

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) asabi tavugum :dilcikar:

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? en en sevmedigim utuu

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik?fifty fifty diyelim :icecream:

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakinesor bakalım alttaki eşin en çok senin neyini sever?Yaptigim geyikleri mirmirmirmir

Haydi beni Izmir marsiyla ugurlayin kaydirigubbakcemile3,bende leyali sobeliyorum vee soruyorum sarulari begendinmi ?? -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
1-Adın(İsim Şart) adımı sen koy
2-Ebenin adı? ebem ancelina culi
3-Doğduğun ve doyduğun yer? anam beni magarada dogurdu alıntı i.tatlıses doydugum yer türkiyemin her yerinde doyarım ben 1 kez yurt dışına gittim ve açlıktan hergün çikolata yedim 5 gün hasta yattım
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç?bi rivayete göre 1300 falan
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? eşşek gibi çalışırım ne iş olsa yaparım abi
6-Tuttugun takım taklavat? dishi kartalım ben:lepi:
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? genelde paçalı don üstüne pazen etek üstüne pijama üstüm rahmetli ninemin ördügü yelek kırmızı çorabım yeşil terliklerim:1closedeyes:
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? ayvayı yemişlerden degil yedirmişlerdenimnaniknanik
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? öyle bişeye ihtiyacım yok ki:nazar:
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır..
d hiçbirilülülülülülü
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim horoz dövüşü ata sporumşakkıdı
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim?ailemden başka kimse mutlu edemez beni:dilcikar:
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte ne kadar kendimi anlatırsam anlatayım sizin gördügünüz kadarım:nazar:
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? elbette oldu peki ben ne yaptım?
önce bi kaç yumruk tekmeyle yere indirdim
sonra ayılana gazozuda ben içirdim:roflol:

15-Sendeki favori smile ne ki? cokacimcoookbu ara bu diyetteyim çünküm
16-Seni en iyi anlatan şarkı?sarılmandan bellü kırıcan mı belümü çok canım acıdı çeksene elünü
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz)nickimi kedi yidi yok nick mick:kahve:
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? pasta börek gibi evde mama yapmak en sevdigim iş her ne kadar fesatlıktan buraya resim ekleyip tarif vermesemde marifetliyim çok şükür bi eşref saatime denk gelirse onuda gösteririz en sevmedigim iş wc yıkamakbenneyaptımki
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik?% 5 ben gıcık jüriyimnaniknanik
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım
kadınlar kulübünde çok tanınmış sevilen bi üye var ama bu üye erkek
ilk aklına gelen kişinin adını yaz bakalım:smiley-cool:

1-Adın(İsim Şart)[::asii
2-Ebenin adı? beni ebeleyen ebem su kurbağam
]3-Doğduğun ve doyduğun yer? valla sanırım mutfakta ve pizzacıda=)
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? kendi yaşımla eşit
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın?:bişeye yaramıom herallsengözlerimebaksanab
6-Tuttugun takım taklavat? tutmam
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? spor olan bişeler
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? şimdilk ayva yemek isteyen sultan=)
]9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın?: makyaj yaparım ama ihtiyaç yok
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..:: :cicikız34,elif06,su krbağası gzellergzeli hepsi işte ya var bi kaç tane arkadaş lstemde zaten hpsi=)
11-Yaptığın spor ...yüzme ama sık ddeill
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? tabikidee sevdiceğim=):asigim:
13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............::aşık,asi,kıskanç,sempatik,sinirli acık ukalamsı ama azcık)
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? oldumu ki hayırr:S:S
15-Sendeki favori smile ne ki?:asigim::nazar:lepi
16-Seni en iyi anlatan şarkı? aşk herşeye değer,harika
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne? valla aşkım meleğim der aşkım der derde der=)))
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? hiç birini sevmm))
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? yüzde 55
[20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım:::
ailenden mutlaka yapçakları bişe isteme hakkın olsa ne isterdin??

sobeliyorummmm nacide48 diorummmm:sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
1-ADIN(isim sart):nacide
2-EBENİN ADI?ebem yokki benim:1no2:
3-DOĞDUĞUN VE DOYDUĞUN YER?muğlada doğdum muğlamda doydum
4-FİZYOLOJİK YASINIZDAN BİZE NE RUH YASINIZ KAÇ:artık yaslandım ömrümü yediler ömrümüüüüüüüü
5-NE İŞ YAPARSIN:ben bir pok yapmamm bir pokada yaramam
6-TUTTUĞUN TAKIM TARLAVAT:GALATASARAY
7-ÜZERİNE BİRSEYLER GİYİYORSAN NASIL BİRSEYLERDDİİR ONLAR:genellikle spor
8-AYVAYU YEMİŞLERDENMİSİN YOKSA SULTAN MUSUN KISACASI MEDENİ HALİN:daha ayvayu yemuşlerdenmmm
9-ÇİRKİNLİĞİNİ ÖRTMEK İÇİN NELER YAPARSIN:örtmeme gerek yok......
10-KK DA EN COK SEVDİĞİN DOSTLARIN KİMLERDİR:tüm arkadaslarım
11-YAPTIĞIN SPOR:yüzme
12:SENİ MUTLU ETMEYİ BASARABİLEN FEDAKAR SABIRLI KİŞİ KİM:HAYATIMIN ANLAMI AŞKIM
13:SADECE BEŞ KELİME İLE LLÜTFEN KENDİNİ ANLAT:GÜZEL SABIRLI AKILLI BİRAZ CADI KIRILGAN
14:HAYATINDA SANA GAZOZ ISMARLAYAN OLDUMU?bilmem hiç hatırlamıyorum
15:SENDEKİ FAVORİ SMİLE NE Kİ? sositososito
16:SENİ EN İYİ ANLATAN SARKI?BANA SEN LAZIMSIN
17:SEVGİLİN YADA EŞİN SANA NE DİYE HİTAP EDER YALNIZ İSEN LAKABIN NE?bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz)MİNİK SİNCABIM,CAPONUM DER
18:SEVDİĞİN YADA SEVMEDİĞİN EV İŞİ NEDİR?ev işine dair hiçbişeee sevmiomm
19:Bİ ÜSTTEKİNN CEVAPLARI % KAÇ GEYİK?:sm_confused:
20:BUSORU SENİN SORU SORMA ÖZGÜRLÜĞÜN ALTTAKİNE 20.SORU SENDEN...E hadi sor bakalım
kk de gıcık gittiğin biriiiiiii meselaaaaaaaa

evetttttttt obirrrr aşıkk obirrrrr form güzeli oo birrr dertli asşık o birrr ağlama duvarı obir sevgi dolu insan obirrrr safak doğan güüneş bekleyicisi ve obirrrrr NERGİS 20delikafadulden

Son düzenleme:
sardunya zakkum sobelemıs ama ancak vaktım oldu

1-Adın(İsim Şart) .................................................. ...........kakos

2-Ebenin adı? .........................................:uhm:anama sormam lazım

3-Doğduğun ve doyduğun yer? ........................................dogdugum yer ızmıt ama artık hıcbır yerde doyamıyorum cunkı dıyetteyım:çok üzgünüm:

4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? ......................... 16 ben daha cıtırım:dance:

5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? ............................annelık yapar kocısımın paralarını tuketırm:smiley-cool:

6-Tuttugun takım taklavat? .........................gs

7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? ...............................cıbıldak seyler naniknanik

8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? .............................. .ayvayu yemıslerdenım masalefnaniknanik

9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? ...................................hıc bısey ben guzel karıyamsırnaşık şey

10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. ......................:uhm::uhm:

11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim ....................ben dayak yemek ıstıyorumsırnaşık şey

12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? .........................kocısım

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte .......................ıyı guzel hos anlayıslı-tatlicadiarzu-

14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? ........................olmazmı:jeyyar:

15-Sendeki favori smile ne ki? ....................:jeyyar:

16-Seni en iyi anlatan şarkı? .....................sımdı bana koybolan yıllarımı verseler

17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) .................................gulum

18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? .....................hıcbırını sevmesemde ıkıla sıkla yapıyorum masalef:bbo:

19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? .....................:uhm::uhm:

20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım .................pas gecıyorum

melekberke sobeeeeee

Evvvettttt ben basarılı bı ebe olarak bı anda tum KK yı A dan Z ye sobelıyorum SOBEEEEEEEEEEE hadı bakalım kım yetısecek hızıma.Ilk 10 a gırene goccamancana bı opücükkkkkkkk

1-Adın(İsim Şart) ...çalıkuşu
2-Ebenin adı? körebe...
3-Doğduğun ve doyduğun yer? bu dünyada bi yerde...
4-Fizyolojik yaşınızdan bize ne,ruh yaşınız kaç? onsekizzz :icecream:
5-Ne iş yaparsın,neye yararsın? çocuk yaparım kariyer yaparım....
6-Tuttugun takım taklavat? susss kıss ayıp sülenir miiii...:smiley-cool:
7-Üzerine birşeyler giyiyorsan nasıl birşeylerdir onlar? son moda ekstremme ...
8-Ayvayu yemişlerden misin yoksa sultan musun kısaca medeni halin? sultanım ama padişahım var....
9-Çirkinliği örtmek için neler yaparsın? peçe takmam ama makyaj da yapmam...
10-KK da en çok sevdiğin dostların kimlerdir?Yok öyle herkesi yalanı..İsim vermek şarttır.. başta sen varsın eski arkim...
11-Yaptığın spor ...yürüyüş yazanı döverim ...yüzerim ben kurbağa gibin...:dance:
12-Seni mutlu etmeyi başarabilen fedakar sabırlı kişi kim? eşimmm ama gerçekten yalan yoh valla

13-Sadece 5 kelimeyle Lütfen kendini anlat bakalım...5 kelime yetmezse 6 ...6 yetmezse 7...7 yetmezse 8....8 yetmezse 9....9 yetmezse 10...10 yetmezse.............anlat işte ben kısaca benim işte....
14-Hayatında hiç sana gazoz ısmarlayan oldu mu? :içelim:
15-Sendeki favori smile ne ki? :asigim:
16-Seni en iyi anlatan şarkı? gülüm benim...aklıma bu geldi ama ....
17-Sevgilin ya da eşin sana ne dıye hitap eder yanlız isen lakabın ne?(bu olaya günümüzde her ne kadar nickname deselerde bız lakabını soruyoz) aşkımmmm....
18-Sevdiğin yada sevmediğin ev işi nedir? ütü sevmem yemek severim
19-Bi üsttekinin cevapları % kaç geyik? bilmem tahmini yüzde 80
20-Bu soru senin soru sorma özgürlüğün.Alttakine 20. soru senden...E hadi sor bakalım ne sorimmm sana alttaki....işte bu benim sorum....:roflol:

lerenimmm seni sobeledimmm...:dance:

X