Soda yoğurt limon ^ gelin kizlar

Cikokaka

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
390
164
Kızlar bunu 4 gündür yapıyorum ne yi mi işte bu;
1 maden suyu
Yarım limon
2 yemek kaşığı az yağlı yoğurt
Sabah kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce. Kızlar inanin o iştahlı ben iştahımda gözle görülür bi azalma var, az yiyorum ve bagirsaklarim çalışıyor artık. Bununla birlikte tabiki bol su da içiyorum. Ekmek çok nadir yiyorum. Herşeyden yiyorum ve kizlarr 4 gunde 1 kilo gitti . Belki de daha fazla .. göbek ve bel bölgesindeki yağları eritiyor. . Yağdan veriyorsunuz . Zaten gidanizdan kesmiyorsnunz sadece istahta azalma oluyor.
Not. Mide rahatsızlığı olanlara tavsiye etmiyorum. ..
Sağlıkla yağlardan kurtulalim. Bununla bi ardakasm 1 buçuk ayda 7 kilo verdi. Bana katilmak isteyen var mj? ?beraber birbirimizi destekleyelim. Herkes kilosun u boyunu hedefini yazsın ve haftalik kilo paylaşımı yapalım. Ayrıca gün içinde birbirimize destek olalım gazlayalim e ne yedik soleyelim.
Ben boy 1.7o kilo 63 hedef kilo 55

Bunları karıştırıp mı yiyorsun?
Eve t cnm önce limonu sık daha sonra yogUrdu koy ve yavaşça sodayi ekle karıştır. Yavaş ekle cnm çünkü kopuruyor. Büyük bi bardak kullanmanı tavsiye ederim cnmm. Bagirsaklarima çok. Faydası dokundu kabızlık problemi çeken ben Afedersin her gün ihtiyaca çıkıyorum. Ve zayifladigimi hissediyorum istah kesiyor yaa resmen. İnan faydası ni gördüm herkes faydalansin diye yazıyorum yok sa benim ne çıkarım olcak bu işten.

Birazdan bende deniyecem ben oglen az yiyip spora basladigim icin öğlenleri bunu tercih edebilirim..umarim midemi yakmaz midem coj hasasas ....

Birazdan bende deniyecem ben oglen az yiyip spora basladigim icin öğlenleri bunu tercih edebilirim..umarim midemi yakmaz midem coj hasasas ....
Aslında siz ac karına değilde gece yatarken yatmadan 1 saat falan ince icseniz daha iyi olur mideniz açısından

Bende yarın başlıyorum şuan 80 kiloyum boyu 170 bakalım ne olacak
Cnm ben çok istahliydim taaaki buna başlayana kadar. Umarım hersey yolunda gider bekliyorum senden raporlar bakalım ne olacak dediğin gibi .. aman mumkunse gece yatmadan içtiğin karşımdan sonra bişe yememeye çalış cnm

Slm lar bende konunu görmeden aynı konuyu acmisım canım kusura bakma bende bunu denedim 4 günde 2 kilo verdim sonra 3 4 gun yapamadım ve 2 gun once yine başladım dün 78.4 iken bugün 77.8 çıktım devam ediyorum incelme yapıyor gerçekten 4 günde belim de 2 cm incelme olmuştu. Sonuclarimi yazarim

Kızlar bunu 4 gündür yapıyorum ne yi mi işte bu;
1 maden suyu
Yarım limon
2 yemek kaşığı az yağlı yoğurt
Sabah kahvaltıdan yarım saat önce ve gece yatmadan yarım saat önce. Kızlar inanin o iştahlı ben iştahımda gözle görülür bi azalma var, az yiyorum ve bagirsaklarim çalışıyor artık. Bununla birlikte tabiki bol su da içiyorum. Ekmek çok nadir yiyorum. Herşeyden yiyorum ve kizlarr 4 gunde 1 kilo gitti . Belki de daha fazla .. göbek ve bel bölgesindeki yağları eritiyor. . Yağdan veriyorsunuz . Zaten gidanizdan kesmiyorsnunz sadece istahta azalma oluyor.
Not. Mide rahatsızlığı olanlara tavsiye etmiyorum. ..
Sağlıkla yağlardan kurtulalim. Bununla bi ardakasm 1 buçuk ayda 7 kilo verdi. Bana katilmak isteyen var mj? ?beraber birbirimizi destekleyelim. Herkes kilosun u boyunu hedefini yazsın ve haftalik kilo paylaşımı yapalım. Ayrıca gün içinde birbirimize destek olalım gazlayalim e ne yedik soleyelim.
Ben boy 1.7o kilo 63 hedef kilo 55

kahvaltıda ne yiyorsun acaba

Slm lar bende konunu görmeden aynı konuyu acmisım canım kusura bakma bende bunu denedim 4 günde 2 kilo verdim sonra 3 4 gun yapamadım ve 2 gun once yine başladım dün 78.4 iken bugün 77.8 çıktım devam ediyorum incelme yapıyor gerçekten 4 günde belim de 2 cm incelme olmuştu. Sonuclarimi yazarim
ev yapımı yogurt var olur mu ?

Son düzenleme:
Olur bence limon ve soda oranı önemli tam yarım limon sikinca eksimsi gelsede faydası fazla oluyor denedim

kahvaltıda ne yiyorsun acaba
cnm malesef bnm kahvaltı kulturum yok. bu ıyı bıse degıl tabıkı ama cogunlukla mutlaka bı haslanmıs yumurta yemeye calısıyorum. bu ara kahvaltı pek yapamıorum cok yogunum ama nobet cıkıslarımda 1 simit ve peynır yıorum. evdeysem de yumurta ,aksamdan kalan corbam varsa onu ıcıorum v s vs

cnm yag yakıcı tamamen bende faarkındayımm hastaneden cok yakın arkadasım verdı bununla kılo . ve sonuclar mukemml ıstah kesıo. ve cok faydalı soda mınarel bakımından zengın yorguta ole.. e daha ne olsunnn

ve kızlar odem dusmanı odem sokucu ozallegıde var.. hem odemden hem yagdan kurtuluyoruz..su zamana kadar yaptıgım en saglıklı zayıflama deneyımım

cnm malesef bnm kahvaltı kulturum yok. bu ıyı bıse degıl tabıkı ama cogunlukla mutlaka bı haslanmıs yumurta yemeye calısıyorum. bu ara kahvaltı pek yapamıorum cok yogunum ama nobet cıkıslarımda 1 simit ve peynır yıorum. evdeysem de yumurta ,aksamdan kalan corbam varsa onu ıcıorum v s vs
ayrıca cnm buunu ben ınternetten duymadım arkadasıma dıyetısyen solemıs. sana bı sır verıyım mı dıerek

gercekten bukadar etki ediyormu bel incelmesinde.. bende denemeliyim ozaman :)

gercekten bukadar etki ediyormu bel incelmesinde.. bende denemeliyim ozaman :)
dene canım ne kaybedersın kı .. benım bıle ıstahımı kestıysee bıse demıorum artık:) o kadar aburr cuburrr ve tatlı ıstıodu cnm ve yıodum kı gıttı hepsı.. cokta kasmıorum ınan zaten cok yıyemıosun

X