Soğan-Hayıt tohumu-Testere dişli aslan pençesi-İncir-Bal tarçın çörekotu- sıralaması nasıl yapılmalı

çörek otu tarçın bal nasıl hazırlanıyor açken mi tokken mi içiliyor yardımcı olursanız sevinirim
Ben arı sütü bal polen aldım bi de ayrıca çörek otu yağı aldım karışımdan aç karnına 1 tatlı kaşığı içiyorum tahta kaşıkla tabi yağdan da akşam yemeğinden önce 1 çay kaşığı

Aleyküm selam ben 15 gün sogan suyu 1 ay testere dişli aslan pençesi 15 gün sogan suyu sonra tekrar 1ay testere dişli aslan pençesi ve en son aç karnına bal polen falan...gerçekten faydali aybasi olmuştum ve amh değerim biraz yükselmişti. bal polen yemeye devam edicem inşaallah başka rahatsızlıgimdan dolayi devam edemedim.

bu kadar karışık olmak zorunda mı :)

Kendini kötü hissedince şu cümleyi düşün. Ben öyle yapıyorum. Kuru toprağa can veren yeşerten Rabbim bizemi vermeyecek. Sabırla elinden geleni yap. Ben inanıyorum iyi olacak.

bence çok güzel bir yaklaşımda bulundun teşekkürler bu paylaşımın için veren allah bunlarla birlikte içten bir dua oh mis :KK70::cool:

Aleyküm selam ben 15 gün sogan suyu 1 ay testere dişli aslan pençesi 15 gün sogan suyu sonra tekrar 1ay testere dişli aslan pençesi ve en son aç karnına bal polen falan...gerçekten faydali aybasi olmuştum ve amh değerim biraz yükselmişti. bal polen yemeye devam edicem inşaallah başka rahatsızlıgimdan dolayi devam edemedim.
Konu bayağı eski ama mesajı görmeniz ümidiyle. Aslan pençesini kaynatarak mı içtiniz demleyerek mi acaba

Herkese selamlar arkadaşlar. Çikolata kisti ile uğraşanlardan biriyim ben de. :KK12:Ben şimdi bu kürleri uygulamaya başlayacağım ve soğan kürü ile başladım her ay farklı bir kürü mü uygulamalıyım? Şimdi aynı ay yapmayın diyorlar ya.Bir de yumurta tembelliği de var amh düşük fsh yüksek.:110: Tüp bebeğe kalmadan bişeyler olabilir mi diye umut ediyor ve çabalıyorum. Lütfen bir yol gösterin.:dua:
Öyle seviniyorum ki seneler önceki bildiriminden sonra hamile olan kişileri görünce

Selam kızlar. Siz bu aslan pençesi otunu kullandığınzda vücudunuz buna bi tepki gösterdimi. Ya ben başladğmdan beri mide bulantsı vüctta şişme huysuzlk oluyo bana uyuyamıyom. Dün skntdan ağladım artk. Ben bu durumu ona bağladm çünkü onu kullandktan sonra böyle oldu :KK43: napsam devam etsem mi kullanmaya acaaba

Benim amh 0.01 çıkıyordu 2 kere baktirdim
Fsh 40 3 kere baktirdim
Fsh kendiliğinden düşebiliyor benim düştü 12. Bunlari uyduladiktan sonra gene fsh 12
Ama değişmez dedikleri amh 0.12 oldu.Bal ve polen yemeye devam edeceğim
Benim de amh 0.01 FSH ise 95 hayıt tohumun nasıl kullandınız

Selam kızlar. Siz bu aslan pençesi otunu kullandığınzda vücudunuz buna bi tepki gösterdimi. Ya ben başladğmdan beri mide bulantsı vüctta şişme huysuzlk oluyo bana uyuyamıyom. Dün skntdan ağladım artk. Ben bu durumu ona bağladm çünkü onu kullandktan sonra böyle oldu :KK43: napsam devam etsem mi kullanmaya acaaba
Kimse cevap vermemiş de nedeni aslan pençesi değilmiş :KK70:

X