Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü kapalı tüpleri açar mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

MrsLurid

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
4
3
28
Merhaba bu soğan kürü tarifini çok önceden bu yana biliyorum bir tane eski eşimden çocuğum var ve tüplerim açık mı kapalı mı bilmiyorum hastaneye gitmek nasip olmadı bir türlü . Kullanan işe yarayan deneyimleyen varsa yazabilir mi acaba daha bugün başladım kasiklarimda minik bır sizi var sanki yorumlarsanız sevinirim

Merhaba bu soğan kürü tarifini çok önceden bu yana biliyorum bir tane eski eşimden çocuğum var ve tüplerim açık mı kapalı mı bilmiyorum hastaneye gitmek nasip olmadı bir türlü . Kullanan işe yarayan deneyimleyen varsa yazabilir mi acaba daha bugün başladım kasiklarimda minik bır sizi var sanki yorumlarsanız sevinirim
Ben ne zaman sogan yesem cok. O ay hamile kaldım. Normalde sogan tüketen bir insan degilim çiğ şekilde. canımın istediği cok yediğim ay hamile kaldım iki kez sonu iyi olmadı gerçi ama oldu. Kürü duydum ama yapmak nasip olmadı henüz. Yemek bile işe yarıyor bence. bir de kür yapılsa ne kadar fayda sağlar kimbilir. Soğanın bu konuda ki faydasına ben cok inanıyorum. Cok ciddi bir sıkıntı varsa çözer mi bilmem ama temizlediği fayda ettiği kesin

Ben ne zaman sogan yesem cok. O ay hamile kaldım. Normalde sogan tüketen bir insan degilim çiğ şekilde. canımın istediği cok yediğim ay hamile kaldım iki kez sonu iyi olmadı gerçi ama oldu. Kürü duydum ama yapmak nasip olmadı henüz. Yemek bile işe yarıyor bence. bir de kür yapılsa ne kadar fayda sağlar kimbilir. Soğanın bu konuda ki faydasına ben cok inanıyorum.
Bende bugün başladım bakalım çiğ olarak sürekli tüketiyorum fakat birde bu yolu deneyeceğim inşallah 1yada 2 ayda sonuç verir

Açamaz

Bende bugün başladım bakalım çiğ olarak sürekli tüketiyorum fakat birde bu yolu deneyeceğim inşallah 1yada 2 ayda sonuç verir
Faydası olacagina şüphem yok cok etkili ve faydalı bir besin. Ben yaşadım gördüm. Ama tek başına yeterlimi bilemeyiz. Bir ara doktora da gözükmeni tavsiye ederim zaman kaybetmemek adına. Birde brokoli kürü de tüpleri temizliyormuş. Sogan ve brokoli kürünü sırayla dene istersen

Faydası olacagina şüphem yok cok etkili ve faydalı bir besin. Ben yaşadım gördüm. Ama tek başına yeterlimi bilemeyiz. Bir ara doktora da gözükmeni tavsiye ederim zaman kaybetmemek adına. Birde brokoli kürü de tüpleri temizliyormuş. Sogan ve brokoli kürünü sırayla dene istersen
Teşekkürler araştırıp deneyeceğim doktor için önümde daha 1 ay var bende boş durmiyim dedim

X