sogan kürü kullananlar

Korkma doktorlar sirf kendilerini garanti altina almk icin oyle davraniyorlar bol bol dua et beklemek inan cok zor ama alissss 9 ay daha bekleyeceksin cunku :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Korkma doktorlar sirf kendilerini garanti altina almk icin oyle davraniyorlar bol bol dua et beklemek inan cok zor ama alissss 9 ay daha bekleyeceksin cunku :)

Ay canımm saglıklı bır sekılde orda oldugunu bı ögreneyim gıkımı cıkarmıcam beklıcem sözzz :)) gereksızmı kasıyolar yoksa gercekcı mı oluyolar anlamıyorm.Agzın bal yesiin canım, Paşanada kocaman bır maşallah tebarekallah, Rabbim nazarlardan korusun saklasın ınsallah.kocaman olmus annesi.

hee valla fincanlım kuzum en sevdiğin
tamam ozaman ben şimdi kısadan bi durayım sen keseyi görünce kalp atışlarını duyunca takılırsın peşime yavaştan yavaştan

ben de samsunda biriktireyim istedim de canım malesef unuttum sonra aklıma geldi yagmur başlamıştı kabı koydum balkona
o da aşağı düşmüş anlıcağın nasip olmadı
izmirde çok yağmış anneme sölemiştim o doldurmuş sağolsun gidince içicem bende nasipte varsa
5+5 mi maşallah yaaaaaaaa
Allah ım o içindeki ferahlıgı kat kat artırsın bebeginden hep güzel haberler al canım inşallah

arka arkaya doguralımmm tabi yaaaaa önce sen hemen sonra ben

hisarım nerlerdeki ahh bi gelsede duysaydı bu haberini:26:

Sercemcim iste benim can senligim oguz kaan'im masallah deyin teyzeleri :)

Maşallah kırkbir kere
Allah ım nazarlardan sakınsın evladını canım
çok tatlıymış Maşallah Maşallah
Bahtıda kendi gibi güzel olsun canım

5+5 olması gerekıyormus ama benımki 4 haftalık gorunuyor kuzum degerlere gore, bırde bu progesteronun 10un uzerınde olması gerekıyormus iç gebelıkten bahsedebılmek ıcın benım 9.38 de bılmıyorum görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler

Nası asagı dusmus yafuuu daha 2 haftası var nekadar ıcersen kar yavrımm balkona cık ıslanma pahasına kaba dolmuyorsa aç agzını birinci elden :))ya ben cok inanıyorum nısan yagmurunun bereketıne ısrarım bu yüzden kuzum. saclarımızı yıkarıdık bız nısan yagmuryla kucukken uzasın dıye :)

yani 9,38 ile 10 arasında çok bi fark yokki fıstıgımmm
bu dr seni ne kdr çok korkutmuş ya hiç mi yüreğine su serpicek bi laf etmedi ki
perşembe de gelmek bilmez artık deme :18::18::18: sonu güzel olcak ben biliyorum
sen yinede ne olur olmaz çok hareket etme ağır kaldırma iyi beslen taam mı canım

ayy bildiğin fırtına çıkmış sanırsam o sırada uçmuş kab 1 çay bardagı dolmamıştı baktıgımda hafif olunca gitti
bende hatırlıyorum saçlarımı yıkadıgımı ama ben sadece saça iyi geliyo sanmıştım bunca zaman içmezmiydim yoksa
birinci elden aç agzını iç dedin ya yarıldımmmmmmmmm kıgızzzzzzzzzzzzzzzz
nasıl olcak o iş :) balkonda ağzı açık mı beklicem ki balkonda dursam yine iyi sarkmam lazım kafa yukarda fıtık olur kız insan
annemünnnn doldurdugu yeterr gari gidince başlıcam içmeye

Özeldede devlettede nekadar felaket tellalları varsa benı buluyor yavrum, progesteronu topiklerde gezerken okudum 10 un ustnde olması ıc gebelık demıs kadının bırının dru, benımkı 15 ve ustu ıdeal dıyor:)) Mikemmell olmalı herbişii kanımca :) özele gittim bugun ustelık tavsıyeyle gıdıyorumda hep nedır benlen dertlerı anlamadım. ama içimde tuhaf bır rahatlık var dra konusakoy sen bı kenarda dıyesım bılem geldı bı ara kendıne gel len asya ne bu havan burnunda sürttü neyine güvenin diye bi cıkıstım kendime :))) ogrendgmden berı kuluckaya yatar gıbı yattım evin hanımı eşim artık bi süre :)o degılde devremm uykudan uyanamayıp diş tedavısıne gıdememıstm 2 ay önce gectgmz ayda bırını yaptrdm nasılsa gebelık yok dıye, 2. randevuyuda ıptal ettım korunup korunmadgmdan emın olamadıgım ıcın, dolgu agrı yapar dgerıde curuk kaldı oyle ıyımı :))

slm kızlar
asyacan hayırlı olsun kuzum ya çok sevindim.alkış alkış alkış:))

mybaby napıyosun şeker.izmirden sonra konuşmadık.ben de artık uzak duruyorum kkdan kafa dağıtıyorum biraz.artık sanki umrumda değil:)
biz de nisan yağmuru toplamaya çalışıyoruz daha 2 bardak oldu kaç gündür.eşim uğrşıyo ben umursamıyorum artık.dua falan okunması gerekiyo kızlar netten araştırın.

hahah bebişin dişlerini çürütcek daha da çürük çürük gezecen sennnnn 9 ay böle olcan hahhaaa
kızzzz dişçi bi kenarda dursun Allah ım yareppim o mu kıstı şimdi
Sen sağlıkla hayırla bebeğinin haberini al gerisini halledersin bi şekilde

selam canım hoşgeldin iyi yapmışsın gelmekle bende bakmıştım sana geçenlerde bişi yazmışmısın die
umrunda olmasın bak asyaya Allah ın izniyle ummadıgı anda hamiş seninde öle olur inşallah
Ayy canım toplayabildiğiniz kadar toplayın tabi,duasınıda okursunuz zor bişey değil asyam paylaşmıştı internettede var
Allah ım bizimde yüzümüze gülcek bak gör az kaldıııııı benim arkamdan da hemen sen gelcen dizilcez burdaaaaaaaaa

Sercemcim iste benim can senligim oguz kaan'im masallah deyin teyzeleri :)

Masallah Subhanallah Elhemdulillah
ben bu yakisikli ivin olurum ay sirijnim tosunum yesin teyze seni ben bu fotolara cok bakicam hilalalim benim oglumda seninki gubi yakisikli olsun diye hergun bakicam Rabbim herkese nasib etsin ay hilalim bu 3,5ay gecseydi bizimki kime benziyo gorseydik insallah sagsalim dogurmak basib etsin Rabbim
oglusuna kocaaaaaaaaman opucuk ben azeri teyzesinden kocaman olsun ama op annesi

Mybaybi canim siraaaaa sende sirayi kaptirmak yok icicen o suyu guzelce olucak guzel bir bebek insallahiyi yapiyonuz kizlar stres yapin qaliba bu isin dermani stres artik dr soyllleyecekller siz stres yapin diye ilac yerine:)))))Saka bir yana kurban oldugum Rabbim bilir herseyin vaktiniinsallah senin vaktin simdi canim benim ben de ne yapayim yine streslerdeyimmnedenmi?Bak simdi netde erken dogum filann okudum cok kort Allah korusunbende de rahimde kasilma var sertlik oluyor bazen korkuyorum noluuuuir bize dua edin oglum vaktinde gelsin annesinin kucusuna 3.5ay sora gelsin cabuk gelmesin yoksa ben olurumBoylle iste gece gunduz bunu dusunuyorum Allah korusun ya erken olursa 24haftadanda erken dogum tehlikesi baslarmis Rabbim oglumu sagsalim kucagima almayi nasib etsin nnolur aminnn

Hani hep diyorduk ya cındırellam kafadan atmamız lazım ama olmuyoki diye işte onuda Olduran Rabbim. yani aklından cıkıp gıdıyorsa onu bıle kendı ırademızle yapamıyoruz buna emınm.son adet tarıhımı not bıle almamıstım annem bıldı gunumun gectıgını okadar bır salmıslık vardı bendede kpss stresiyle bogusuyordum.umarım sonucuda guzel olur tam anlamıyla hamıleyım de dıyemıyorum suan Rabbim hayırlısından saglıklısından nasip etsin ınsallah hepimize.nisan yagmurunu bı aktardan duymustum kı cıddı manada herseyın canlandıgınıda gorebılıyor ınsan etrafınızı dıkkatlıce ızleyın tazelenıyor sanki hersey ben cok sıddetle ınanıyorum buna.

Serçeem msj gonderdım sana kuzum dualar var orda bolca oku doguma kadar bızlerde dualar ederız Allahın ıznıyle saglıklı bır sekılde zamanında gelır paşan kuzum ferah tutu gonlunu :)

O suratlar nedir yaaaa Aklıma geldıkce korkuyorum yavrım yaa dıs agrısı kabır azabı gıbıdır derler bılmezmısın:)Aminn aminnnn binlerleeeee aminnnnnnnnnnn

Serçeem msj gonderdım sana kuzum dualar var orda bolca oku doguma kadar bızlerde dualar ederız Allahın ıznıyle saglıklı bır sekılde zamanında gelır paşan kuzum ferah tutu gonlunu :)

Sagolasin asyam Allah razi olsun gordum cok teskkur insallah sende bebegini sagsalim kucagina al amin

O suratlar nedir yaaaa Aklıma geldıkce korkuyorum yavrım yaa dıs agrısı kabır azabı gıbıdır derler bılmezmısın:)Aminn aminnnn binlerleeeee aminnnnnnnnnnn

sende naptın yanii ağrı çekme tabi canım ben öle mizah yaptıydımm
derler ya hamileyken dişler daha bi çürür diye ondan dedim di

tatlım senin haberin var dimi ben mayısın 2 si 3 ü gibi tüp bebeğe başlıyorum
inşallah benimde vesilem olur çok üzülüyorum artık bi bilsen iyice kafaya takar oldum
rahatlayamadım bi yaa sadece hamile kalmak değil tabi saglıklı mı ne zmn dogcak ne olcak ne bitcek sıkıntısı ekleniyor hamile kaldıktan snra da
sizide çok iyi anlıyorum Rabbim inşallah herşeyin en güzelini nasip etsin hepimize
Bol bol dua et tatlım bizde ederiz tabi inşallah paşan zamanında gellir Allah ın izniyle
Maşallah size de

Canimsin amin insallah tabi var di haberim ama mayis evveli olacagindan haberim yoktu innsallah sende nukram gibi sevin canim benim artik senin zamanin dedik hepimiz cunki pyle olucak bu sefer o bebel gelicek sana insallah hayirlisi Iki tane koysunlar tamammi belki ikiz olur ikiside tutar insallah mayis senin ayin olucak bak gor sira sendeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…