Soğan suyuyla istenmeyen tüylere çözüm

peki yakmıyor mu? yani ben limonu denedim sızladı diye 2 saniye içinde duşa zor attım kendimi. :KK9: soğan yakmaz mı?

Yakar tabikide ama bir süre sonra alışırsın
yakmayan birşey yok edemez

haklısın insanın kafası çok karışıyor.Ben birçok yöntem denedim çok düzenli olmasada.Bioder krem,serum,gutto,limon suyu,soğan suyu,bakla,iğneli epilasyon.
Bioder krem kullanıldığı sürece tüyleri inceltiyor ve cildi de daha pürüssüz ve yumuşak yapıyor ama hergün kullanılması zor.Ben tüyleri aldıktan sonra 2-3 gün kullanıyordum tüyler çıkmaya başlayınca etki etmeyeceğini düşünüyordum tabii birde üşeniyordum sürekli sürmeye ve çamaşırlarıma boyası çıkıyordu.Serumunu düzenli kullandım 3 ay ama pek bi etkisini göremedim.
Gutto kremide çok düzenli kullanamadım tüyleri aldıktan sonra 2-3 gün sürebiliyordum.Ama etkisini gördüm özellikle bikini bölgesi ve koltukaltında yer yer boşluklar var.Birazda tüylerin geç çıkmasını sağlıyordu.
Limon suyunuda bacağımın bir bölgesinde denedim tam anlayamadım ama sanırım işe yarıyor.
Baklayı da bir kez denedim sanırım o da işe yarıyor.
ığneli epilasyonu da göbek bölgesine 2,göğüse 3 seans yaptırdım çok az bir faydasını gördüm.Bunun için doğru yeri bulmak gerekiyor.Epilasyon yaparken birkaç tane de ince tüylere uygulama yapmıştı onlar birdaha çıkmadı.
Tüyleri dolunayda yada ay küçülürken almanında işe yaradığını düşünüyorum ama idrar meselesini denemedim
Ayrıca eldiven ve sirle almakta oldukça faydalı
Şimdi de bir bacağıma soğan suyu bir bacağıma limon suyu sürmeyi düşünüyorum.Deneme tahtasına döndüm.Ayrıca iğneli epilasyonda iyi bir yer bulursam param olduğunda tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Kıyamam yaa her yolu denemişsin :KK70:Gerçi bende uzman oldum artık bu konuda ama bende ki tek eksik istikrar "sıfır".. O kadar üşeniyorum ki uzun süreli birini bile kullansak işe yarayacağına inanıyorum ama olmuyor. Bu arada soğan, limon gibi doğal ürünlere her zaman açığım ama şu krem olayına güvenemiyorum. Bende bioderin serumunu kullanıyorum şu an sonuç: Neredeyse 2 kat süreyle daha geç çıkarıyor birde azaltıyor gibi hissediyorum ama 1 sene kullanmak lazıjm çok düzenli.. Sma şu limon ve kantaron yağını daha ciddi düşünüyordum şimdi bir de soğan eklendi :p

mrb ben siteye yeni üye oldum.Daha önce arkadaşımdan duyduğum bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
İstenmeyen tüyler kökten alındıktan sonra soğanı rendeleyip o bölgeye sürüyor ve 1-2 saat bekledikten sonra yıkıyorsunuz.Arkadaşım, bacağında ve koltukaltı bölgesinde bunu 1kere uygulamış ve 3-4 ay sonrası sonucu çıkan tek tük birkaç ince tüy. Bunu bende bir seferliğine bacağımda denedim bacağimda bazı tüyler ince çıkıyor ve bazı bölgelerinde hiç kıl çıkmıyor ama daha önce birçok yöntem denediğim için hangi yöntemin fayda ettiğini pek anlayamadım.
Sizden bu yöntemi deneyenler varsa ve paylaşabilirseniz sevinirim

konuyu yeni gordum acaba tuylerin durumu simdi nasil? hala tavsiye edermisin?

X